Jump to content
GIGN Forum

Mācību Tiesības!


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

butu noderigi ja tu pirms auto skolas jau macetu spiest pedaljus, ar to es domaju normali braukt, nevis uzskruvet apgirezienus lidz 4000 un tad laist atri sajugu valja >.< tas tev ietaupis varbutas latus 50.. atkarigs cik tizls busi :)

vienozimigi saprast ka un kad jaspiezh sajugs ir pats grutakais, pa atrumiem mest jau ir elementari, ja neskaita pasas masinas savaldisanu.. ja Rawen nesaktu dirst man auguma iemestu kadu kopiju no chata, kad vinjs stastija ka brauc :rofl:

Link to comment
Share on other sites

>.< tas tev ietaupis varbutas latus 50.. atkarigs cik tizls busi :)

vienozimigi saprast ka un kad jaspiezh sajugs ir pats grutakais, pa atrumiem mest jau ir elementari, ja neskaita pasas masinas savaldisanu.. ja Rawen nesaktu dirst man auguma iemestu kadu kopiju no chata, kad vinjs stastija ka brauc :rofl:

Skaidrs, pie tā jau ar laiku pierod, redzēs kā man būs ar to pierašanu! :D

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

saku ar auto braukt gados 6, iemacijos trajektoriju, izjutu auto un jau 10 gados speeju aizsniegt edaljus pats :khekhe:

nu man kka neekad nav bijis grutibu ar mashinam. pierodu uzreiz.. pr0

Apmēram same, so man tā žēl maksāt 8LS stundā tam sūda instruktoram! :pizdiblee:

kr4 cik ilgs laiks paiet no tā brīža kad es iesoļoju ģimenes ārsta kabinetā, līdz tam brīdim kad man rokās ir baltās tiesības?! (rīt taisos iet )

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

kr4 cik ilgs laiks paiet no tā brīža kad es iesoļoju ģimenes ārsta kabinetā, līdz tam brīdim kad man rokās ir baltās tiesības?! (rīt taisos iet )

mācies braukt, bez baltajām tiesībām? Tu esi džeks :thumbsup:

man tas prasīja 2 dienas.. 1majā dienā ārsts/narkoloģijas centrs. 2traja uz csdd :zhaav: (tas jau bij pirms pāris gadiem :D )

Link to comment
Share on other sites

Nu kā man šonedēļ sākas braukšana un tāpēc sāku domāt par baltajām :thumbsup:

vnk jamēģina paspēt līdz tam laikam uztaisīt un tapat ja arī nepaspēšu paris reizes jau var iztikt.

Ja es tur kad stajos iekša izmantoju pasi kurai termiņš sen kā beidzies tad jau tādu mazu vaļību arī viņi varēs atļauties! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Un tie, kuri jau māk braukt, tāpat neizspruks no obligātajām praktiskajām nodarbībām, autoskolā.

dirs... man ir bijushas 6 braukshanas.. ai tikai iepazitu pilsetu kur abraucu. t.b. jelgavu. un jau laidis tulit uz exi

Link to comment
Share on other sites

tā kā tu saldū dzīvo,pirmo reizi brauc uz kartindzeni. tur pat instruktori ved pirmaja reize tos kuri nekad nav braukusi.tiri pa atrumiem pamest un likumos pabraukt.pa atsevisku samaksu varu tevi pamacit bez macibenem.

pm

Link to comment
Share on other sites

Nez, pirms kādiem 2 gadiem vasarā māte man sāka mācīt braukt ar savu golfu. Sākumā, protams, es tur mudījos un raustījos ar to mašīnu, bet tad pa kādām 3 dienām jau biju +/- labi to trasi iemācījies izbraukt. Šoziem būs jāmēģina pārvarēt slinkums, un jāiestājas autoskolā. Tiesa, pirms tam man nenāktu par ļaunu pabraukāties ar mašīnu pāris reizes, lai vispār atcerētos, kā tas ir.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

es pat sievietei esmu iemacijis braukt,kurai man no sakuma pasai bija japarsledz atrumi.nu ja vinsh zin ko katrs pedalis nozime,tad jau nebus tik traki.kadas 2 h padzenas 1-2 ta jau piesausies

fruktinj, piektdien varu pa kartindzeni pamacit kadas 2-3 stundas.lidzi janjem 5its benzinam un 0.7 ka pateicibas davana :D ja interese,tad atsuti savu numuru pa pm

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

fruktinj, piektdien varu pa kartindzeni pamacit kadas 2-3 stundas.lidzi janjem 5its benzinam un 0.7 ka pateicibas davana :D ja interese,tad atsuti savu numuru pa pm

Pag, pag!Ne tik strauji puiss, kurā vietā ir tā kartingu trase, īsti?Es jau labrāt, tikai vai es varēšu tik, jo man ir darbs, kurš beidzas 17:00, un pēc tam es kādas 2h kamēr savācos!A, nevar sarunāt kādu citureizi, ko,a?Būtu jauki, ja mēs varētu sarunāt laiku, dienu, kad mums abiem ir brīvs! :thumbsup:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Es dzīvoju Jelgavas ielā, tur pie stadiona, kur tagad ir uzcelta jaunā basketbola halle! ;) Vecīt, tik tālu jau viss būtu skaidrs, bet es jau tevi pat nepazīstu, moška, tu esi kaut kāds killeris, kurš vēlas mani novākt! :superlol:

Varbūt, tu gribi mani ievilināt savā mašīnā, un ielikt 5tajā ātrumā, lai tik ripo mašīna, un tu pats izlec ārā no viņas, lai es ar mašīnu palieku uz jumta! :P

Es par nezinu tavu īsto vārdu?!! :rolleyes: [Nauris] :thumbsup:

Labs, l33t man pamācīja, kā braukt ar mašīnu!Nebija nemaz tik slikti! ;)

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

:D

mans draugs piedalas sacensibas bikernieku trase

BMW 2.0 klasiskie

vo es gribetu to uzinat ka var vinam tulit tikai 17

Tad jau nav nemaz tik dārgi!Man viņas vajag, jo savādāk savējie nedos braukt ar mašīnu! :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...