Jump to content
GIGN Forum

Paroles Maiņa


worm
 Share

Recommended Posts

Tātad, visiem weba lietotājiem ir nepieciešams nomainīt paroli. Logojoties iekšā webā (nevis forumā), tiks parādīts par to paziņojums. Ja kādam rodas ar to problēmas, lūdzu izklāstat savu sāpi šeit un mēģināsim palīdzēt!

lūdzu rakstat šeit sekojošas lietas:

1. Vecais mails

2. Jaunais mails

3. Iemesls maila maiņai

Link to comment
Share on other sites

1.vairs nepastav

2. [email protected]

3. Sen neesu spelejis , un parole arii aizmirsta , un e-mail vairs neeksistee

edit by worm:

tik grūti izprast 1. punktu? NORĀDI SAVU VECO PASTU!

vairs neatceros , bija uz otto.lv regstreets, taisiju mailu pirms 4 gadiem

edit2 by worm:

Lieto paroles atgādinājumu. Ja nesanāk, tad zvani inboxā uz tehnisko dienestu, tur tev palīdzēs!

es saku kad mans mails vairs nepastav un ja es weba lieku paroles atgadinajumu , tad man saka , kad sads e-mails neeksistee/ nav registreets ([email protected])

edit3 by worm:

mails ir pavisam reāls un eksistējošs... pats pārbaudīju...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Visi problēmu posti tika izskatīti. Kur varēju, tur nomainīju prasītos emailus. Ja kādam joprojām ir problēma, tad lūdzu rakstat šeit sekojošas lietas:

1. Vecais mails

2. Jaunais mails

3. Iemesls maila maiņai

visi tie, kas neatceras paroles - visiem servisiem (inbox, one, etc) ir pieejami paroļu atgādinājumi. Lūdzu izmantojat tos no sākuma. Inboxam ir iespējams arī uzzvanīt uz supportu kur jums galā palīdzēs forša meitene, kuru es labi pazīstu :) takā nemīžat...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. huh,neatceros vairs,iespējams [email protected] vai [email protected] vai kāds cits - nick: Zemene

2. [email protected]

3. tapēc ka nelietoju vairs nevienu citu e-kastes piedāvātāju kā vien gmail,lietoju 2 kastītes dēļ tā ka arī ir 2 dr.lv profili utt.. anyway inbox un apollo piedāvātajās kastēs labi ja ieeju 1x gadā,tapēc arī vēlos nomainīt,jo nebrīnos ka drīz vien manas vecās kastes tiks slēgtas,vai jau pat ir slēgtas. Ceru ka būs iespēja nomainīt. P.S. parole zināma,vienk meilu gribu nomainīt.

Edited by Zemene
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...