Jump to content
GIGN Forum

Baisi Metas


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Ot Kukena ( From: Kuken )

Za4em ty menja zabanil ?

Ja tebja vrode ne obzyvalvi i ne naezzhal na tebja, Esli ty iz Rigi ili iz Stokgolma davaj razberemsja?

Ina4e 4erez 2 mesjaca budu v Rige, ne xo4e6 razobratsja ? Ne truxaj ja vsego li6 1,90m i 85 kg tak 4to davaj vstretimsja :)

Ko man tagad darīt...es tak vakaros baidīšos iziet no mājas...

Varbūt man viņam atbildēt ar vēllielākiem draudiem, censties nobiedēt viņu vairāk?

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

ehh... ko lai ar tiem krieviem dara, sadzīvot ar viņiem nevar, noslīcināt arī nevar, jo mēs visi zinām sen seno patiesību par to, ka sūds vienmēr peld pa virsu...

Varētu jau ķerties pie metodēm, kas aizmirstas glabājas skapī :D Krieviem bija rusifikacija, mums bu latifikacija, paņemam ķieģeli, iegrebjam tajā divus skaistus burtus LR - Latvijas Republika un metam pa galvu, ja krievs sāk runāt latviski, un ir atmetis nevaldāmās alkas pēc šņabja glāzes, operācija ir izdevusies, ja "pacients" nekustās, un pārbaudot pulsu, nezinu vai krieviem tāds ir, mēs neko nejūtam, tad diemzēl šim pacientam jau ir par vēlu, nu neko darīt... zaudējumi ir vienmēr...

Link to comment
Share on other sites

Ārprāc - jau 26...PSC...tulīt 30, un tur jau līdz 40-50 nav tālu....šausmas....

Kautkā dzekiņš man atbildi neraksta :ermm:

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Za4em ty menja zabanil ?

Ja tebja vrode ne obzyvalvi i ne naezzhal na tebja, Esli ty iz Rigi ili iz Stokgolma davaj razberemsja?

Ina4e 4erez 2 mesjaca budu v Rige, ne xo4e6 razobratsja ? Ne truxaj ja vsego li6 1,90m i 85 kg tak 4to davaj vstretimsja :)

Ko man tagad darīt...es tak vakaros baidīšos iziet no mājas...

Varbūt man viņam atbildēt ar vēllielākiem draudiem, censties nobiedēt viņu vairāk?

a kur vinj6 tev rasktija to ? csa or irca ja irca tad uzmet ignor lai ganas talak ja serveri uzmet 2 h banu un miers dievs cik tadi la6aras nau draudzeju6i man pie (_|_) :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Laikam džeks apvainojās...neraksta :(

Es viņam uzrakstīju, ka esmu 1,87 un 94kg, un ka viņš nav manā gaumē, jo man nepatīk tik gari puiši...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jūs mēģināt atrast visādas rakstiskas otmazkas, lai ar viņu nesatiktos, cenšoties saglabāt "cool" attieksmi. Visi šitie:"Runā latviski", "es nesatiekos ar puišiem", utt....Ja mīz, tad arī pasaki, ka mīz. Ja ne, tad ej un satiecies. Viss ir vienkārši.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju par varonību, bet par falšo interneta krutumu. Autors domā, ka atšujot kādu, kas piedāvā strelku, ar visādiem domugraudiem, viņš būs baigi spicais zeks. Es neko neteiktu, ja viņš vienkārši būtu pateicis, ka nesatiksies, bet šitam jau vajag umņičīt, lai dabūtu respekt no gigna un sevi apmānītu, ka nu viņš ir to otru zeku uzvarējis, neskatoties uz to, ka dziļi sirdī viņš mīztu iet uz strelku, bet, ja viņš tā pateiktu, tad taču viņš nebūtu KRUTS OMG!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...