Jump to content
GIGN Forum

U4uki , U4enes


Outsider
 Share

Recommended Posts

brrr kaa bija kad latvijaa veel maaciijos mums viena veestures uchene visu laiku t.i. biezhi laida no peedeejaas stundas uz maajaam, veel teica lai nevienam nesakam ka vinja muus palaida jo taa nedriixtot ... :DDDD forshii bija ;]]]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anfisa, ja jau par vestures u4eneem, tad bez vaardiem, tipa lieta taada, jaizliek pusgada atziimes, izdod darba burtniicu man tur 5 nu ok. Man pusgadaa apmeeram tadas atzimes 9897445, un musu klases dviinjiem, kas ir tadi dirsaa lideeji, vinjiem atziimes tadas 887446 apmeeram un vinjiem izliek 6 TIPA TAS IR NORMAALI !!! Vinja man veel stundaa aizraada, ja es pat nerunaaju, tipa kristaps= vinjam vesturee 9 (laikam viss skaidrs), kaut ko muld, vinja iebljaujas BIEDZAT RUNAAT, tads klusums klasee, vinja skataas uz visiem un domaa ko aizraadiit, te redz mani kas seezh uz vinju skataas vinja uz mani paskataas un saka TOM BEIDZ RUNAAT, es saku es nerunaaju, un tad kaut kaads blalbla

Link to comment
Share on other sites

man matenee bija viena labaa uchene , kjipa vinjai kaut kas ar psihi nebija kaartiibaa or hz ;D Katraa zinjaa vinjai uz pieres , deninjiem , kakla bija plaaksteris ar kaut kaadu mikrosheemu iekshaa biggrin.gif Kjipa , notiek stunda , viena meitene sakaarto matus (aizbaazh aiz auss ;D) , uchene uzreiz - "Man kaut kas ar matiem ? " , kjipa sastressojaas , izskrien no klases , un atnaak peec 10 min neko nesakot un turpinot stundu cool2.gif Veel - es seezju ar draugu , kluseeju , nu tieshaaam kaa pa briinumu ar draugu es nerunaaju ;D , peeksnji - BEIDZ RUNAAT , un noraada uz mani. Ok , itikaa viss ok, tad peeksnji atkal nepateemu - IZSEEDIES ! Nu ok , aizseedina mani pashaas beigaas , nu stuurii , ka man priekshaa neviens neseezj , un arii aizmuguree neviens neseezj taa pat kaa saanos ;P Karo4 - pilniigs tukshums smile.gif Taa neko , turpinam stundu , un tad juus zinaat kas notika - shii atkal NU TU REIZ BEIGSI RUNAAT , VAI NEE ? Es taa - Es tak nerunaaju , ar ko es runaaju - ar sienu vai ? Vinja saka - Nu viss , shitaadu necienju man neviens nebija izraadiijis , dod man dienas graamatu ! Ok , aizeju , nolieku vinjai uz galda , staavu , un gaidu kad ierkstiis pieziimi ! Shii taa pastaas uz mani un saka - ko staavi kaa miets , ej apseedies ! Nu ok aizeju apseezjos ! Beidzaas stunda , un logjiski es aizmirsu panjemt dienas graamatu no uchenes ! Aizeju maajaas , domaaju , jaasakaarto soma - a skatos , nav dienas graamata ! Nu atceros ka atstaaju pie matenes uchenes , un izdomaaju ka riit tak panjemshu ! Aizeju naakoshaas dienas matemaatikas stundaa pie uchenes un prasu vai var dabuut atpakalj dienasgraamatu. Shamaa saka - Pie manis nav ! Es prasu - kaa nav ? Es tak vakar iedevu jums , a shii saka - neko tu man neesi devis , blabla bla , nejuutos vainiiga ! Visa klase veel tad teica ka vinji atceraas ka esmu iedevis dienasgraamatu vinjai , bet shamaa - nee un viss ! Pamekleeshot veel maajaas , ja atradiishot tad atnesiiishot ! Nu neko , man jau labaak buutiibaa;D Pieziimes nekaadas , jo es jaunu dieneni netaisiijos pirkt , nahuj man ;P Pats jociigaakais tas - vinjai uzvaards cik atceros bija kluss - klusa , lai gan visu stundu pavadiija bljaudama ;D Nu tagad katraa zinjaa vinja skolaa nestraadaa vairaak , jo vinjai ir/bija nervu sabrukums happy.gif

P.S. Veel viens bonus - Seezjam , tuliit saaksies stunda , noskan otrais zvans , uchene jau saak stundu , un tad peeksnji - 3iis zvani ! MEes taa pa prikolam - "Jeee , starpbriidis" . Uchene logjiski saak bljaut kaut ko beztolkaa , un turpinam stundu ! A tad peeksnji - kaut kaada tur chabonja aaraa, itkaa chista starp briidis buutu , uchene aiziet liidz durviim , pastaas laukaa , ienaak atpakalj , un saka "turpinam stundu" , mees neizpratnee jautaajam , a kas tad tur noticies , vinja taa - man vienalga , turpinam stundu ! Nu ok , maacamies kaadas 3-4 min biggrin.gif liidz ienaaca ments iekshaa un teica lai atstaaj skolu , jo skola kjipa miineeta ;D Uchene pwnz ko lai saka smile.gif

P.P.S Liidziiga fii4a bija arii ar otru "c4" skolaa ;D Nu kaa, stunda tuliit galaa +/- 7 min palikushas liidz stundas beigaam , un noskan 3`iis zvani ,nu es taa padomaaju , laikam atkal spridzeklis skolaa , bet shaas domas man noveersa gudraas skolotaajas teiktais - Ehh , atkal laikam taa neapdomiigaa tatinja nozvaniijusi pa aatru ! Taa kaa visi jau sakravaajushies , vinja saka - nu ejat arii smile.gif

Es tuliit ieshu aaraa no klases , tad peeksnji - uchene manam draugam saka , lai shams naak atbildeet vietas kartee (gjeograafijas stunda) , nu ko , atziimi shamam vajadzeeja, un es kaa draugs gadiiju. kaadas 7 min tur pamaacamies , izejam laukaa , un tad sekoja taads reaals skats ! Tajaa starpbriidii kad parasti bija ljooooooti daudz tautas gaitenjos , un milziiga knjada , bija PILNIIGI tuksh , un visas druvis puspaveertas ! Nu tad arii saprataam ka kaarteejais "spridzeklis" ielikts ! A ucheni atstaajaam lai uzspraagst evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

limp vai tad tas nav skaidrs ka kad ir 3 zvani ir jaapamet skola ????

lolz manaa skolaa latvijaa 1x kaadaas 2 nedeeljaas laikam kaadas 4 vai 3 bombas tipa bija :DDDD nuu ieprieksh jau arii ir gadiijies, bet ne tik daudz 2aas nedeeljaas.. un peectam direktore tipa pazinjo ( uzraxtiija un paraxtiija ) ja veelreiz kaac jokosies ar tiem zvaniem par bombu, tad buus jaamaacaas taa diena 6dienaa biggrin.gif kopsh taas reizes taa vairs nebij atgadiijies smile.gif

hmmm a man liekaas ka kkad baaaaaaaaaaigi sen manaa skolaa bij kkaada bomba zeenu toletee, bet neaceros iisti kaa tur bij...

vispaar jau ir daudz kasss incants atgadiijies skolaa utt ... uchuki jau arii rullee biggrin.gif

gl

Link to comment
Share on other sites

ak...atcereejos kad biju siiks un atnaacu uz savu tagadeejo Rainja 6.vsk tad bija taadi staasti dzirdeeti ka kaads no lielajaam klaseem podaa iemetis big tiger un nolaidis uudeni... pods esot saspraadzis un kexam jaapeerk jauns biggrin.gif nez cik tur taisniibas bet tad jau likaas ka iespeejami.. tagad shkjiet ka diez vai tos suuda podus var uzlaist gaisaa, lai gan ko var zinaat 4.gif

Link to comment
Share on other sites

mees ,shitaas nedeeljas saakumaa ar pacaniem nopeerkam raugu ,(leeti 11 sant.) panjemam skolas atejaa iemetam 3 ,blin kaa peec tam skola smirdeeja pirmais staavs lielaako dalju ar suudiem....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nu shogad ir bijushas dazhas lietinjas pirmaa es panjeemu drauga telefonu un uchenei nofilmeeju pakalju tuvumaa!un veel nobildeeju tad vaacu val uzhenei paradiiju fak un teicu ka vinja kunja a shii njirdz un nobildeeju degunu muhaahhaa a mums pagaajsh gad uzpridzinaaja uudens vadus ar bombeneem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...