Jump to content
GIGN Forum

Čaw!


skitter
 Share

Recommended Posts

Čaw visiem gign komūna varbūt kāds vēl mani atcērās , bet smagi šaubos , tātad mani sauc Lauris iekš cs'a mani zin kā fiee , man ir 16 gadi nodarbojos ar Basketbolu brīvajā laika pavadu laiku ar draugiem uzspēlēju strītbolu utt... Iesauka man ir - kosais vai cirvis :superlol: Dažreiz kad esmu Saulkrastos aizeju uz upi pamakšķerēt , bet tas notiek ļoti reti. Patīk man meitenes , sports , garšo alkohols. Pašlaik strādāju tādēļ laika CS'am gandrīz vai nau , jo pēc darba parasti vēl ir treniņš!

Pašlaik mācos kko ar Photshop tasīt kauko jēdzīgu

āā un jā šeit ir mana bilde : 10952954528.jpg

p.s.

Dzīvoju Ogrē!

Link to comment
Share on other sites

fiee , man ir 16 gadi nodarbojos ar Basketbolu brīvajā laika pavadu laiku ar draugiem uzspēlēju strītbolu utt... Iesauka man ir - kosais vai cirvis :superlol: Dažreiz kad esmu Saulkrastos aizeju uz upi pamakšķerēt , bet tas notiek ļoti reti. Patīk man meitenes , sports , garšo alkohols. Pašlaik strādāju tādēļ laika CS'am gandrīz vai nau , jo pēc darba parasti vēl ir treniņš!

Pašlaik mācos kko ar Photshop tasīt kauko jēdzīgu

āā un jā šeit ir mana bilde : 10952954528.jpg

p.s.

Dzīvoju Ogrē!

:D:lolza: Kā var garšot alkohols :D Pēc zivīm :superlol: Nu jā tiešām tu esi cirvis

btw čau

Link to comment
Share on other sites

Macho Vins taks jav atbildeja.

hvz neesi redzēts Ogrē man liekas.Kurā vietā tieši? biggrin.gif Un kapēc tu vsp tādu topiku taisi? slap.gif

Lai iepazināstu ar sevi , lai nedomā ka esmu ambālis , macos es OĢ netālu no tās arī dzīvoju biggrin.gif
Edited by Edza15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...