Jump to content
GIGN Forum

Idinjhs Nr.1


Chiky
 Share

Recommended Posts

Tas jaa gignaa ari ir par ko pasmieties bet nu es vnk nevareju neielikt :D

Nee nu kur tāaa var es gribu lai vinjus nobano sudzesos policijai ka mani abizo pat galigi neliekas pec 20 gadiga :D

vairak taaka kautkadas nu es nez 10-12 gadu robezas :D

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

LOOOL a jūs ievērtējāt, ko tas džeks atbildēja uz chiky postu?

http://gamerx.lv/forums/index.php?s=&s...ost&p=53746

es teiktu - PWNT :D

Vispār chiky kā izskatās rullē

ES GRIBU LAI VINJUS IZDABNO NO VISIEM SERVERIEM zini ko es ari gribu maju baseinu un 1000000000 latus par to ka tereju savu laiku tikai del tada stulbena ka tu kas ir 20 gadigs un nesajedz tu laikam esi amm pie mammas pupa vel joprojam un dzivo kopa ar vecaakiem esi kautkaads achkariks

Saskaitiet šeit pieturzīmes. Un ko nozīmē IZDABNO? Kā kaut ko tādu vispār var uzrakstīt? Debilizācija disorientē pirkstus?

Un kas ellē ratā ir ačkariks? Ķipa briļļainais? Tas tagad norāda uz stulbumu?

chiky - paldies, ka parādīji idiņu numur viens - sevi :)

edit:

redzi chiky, tas čalis iespējams ir no laukiem vai hvz no kurienes un nav saskāries ar mūsu defaultajiem cs spēlētājiem - dirsīgiem 15gadīgiem idiotiem un nemāk ar tādiem apieties. Viņš ar laiku to iemācīsies un sapratīs kas un kā. Par to es esmu drošāks nekā par to, ka tu jelkad iemācīsies pareizi ielikt kaut vienu pieturzīmi.

Link to comment
Share on other sites

Nope. IMHO gluži vienkārši tas ir vienkārši elegants sarkasms un ironija. Čalis eleganti iznesa cauri gamerx'iešus. Lai cik daudz pokemonu apgrozītos GIGn forumā - šis ir uzskatāmākais piemērs, cik švaki ir ar IQ vidusmēra gamerx useriem un pat administratoriem. Chiky protams,,ka apsveicam ar uuberizgāšanos.

+ Es arī traki ņirdzu par čaļa atbildi Chiky :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Chicky, kas ir tas, par ko tik ļoti būtu jāsajūsminās ?

Tas ir viss, ko Tu vari pateikt : "pats tāds" ? Čalim taisnība, samierinies.

P.S. Man šis topiks liekas diez gan debīls un nevajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir viss, ko Tu vari pateikt : "pats tāds" ? Čalim taisnība, samierinies.

P.S. Man šis topiks liekas diez gan debīls un nevajadzīgs.

ahh pateikt es varu daudz ko bet kapēc viņam te vajadzēja iespamot ar vienu teikumu ''tu pats arī esi diezgan debīls'' labāk neraksti neko nekā vnk uzdirs. Ko nozīmē mans posts šinī topikā? Viņš nenozīmē spamu bet vienkārši stulbībai jāatbild ar stulbību :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

es arī ticu, ka ir iespējams naivs čalis.

vispār viņš labi iesāka sūdzību, uz ko neviens no atbildētājiem vairāk par lekšanu krāgā nespēja pasacīt. liekas, ka viņiem visiem bija slikta diena.

jautri skatīties, kā chiky un invincible sevi norok. kas citam bedri rok, pats savas laimes kalējs.

Link to comment
Share on other sites

Es varu ari normāli rakstīt. Kā jau biju teicis uz pareizrakstību varat nemaz nesakatīties ,jo es rakstiju ātri uz klavietūru nemaz neskatoties, vienkārši drukāju. Man tak ir vienalga ,lai tak galvenais ir par ko pasmieties. Lai vai ,kā man no tā ko Jūs par mani teicāt ne silts, ne auksts :)

P.S Es arī māku par sevi pasmieties .

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Zin sākim vel piesieties pie sīkumiem ne ? Tev labāk paliktu ,ja es būtu uzrakstijis TASTATŪRU ?

tam nabagam tur daudz kljuudas XD

Khe khem pašam arī nav nemaz labāk nav tāds vārds kljuudas

Ir Kļūdas... Doh taka paši nemaz nēesat labāki. :superlol:

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Khe khem pašam arī nav nemaz labāk nav tāds vārds kljuudas

Ir Kļūdas... Doh taka paši nemaz nēesat labāki. :superlol:

ir "sāksim" un "neesat" nevis "sākim" un "nēesat". Tāpat ir arī klaviatūra nevis klavietūra. Un nē, tu nevari normāli rakstīt, pat ja ļoti gribētu. Un nevajag skatīties uz klaviatūru, lai varētu normāli drukāt, jāskatās ir uz ekrānu.

edit:

tāpat es arī ticu, ka tu nemāki par sevi pasmieties, jo nemaz nesaproti, kas ir smieklīgs ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...