Jump to content
GIGN Forum

Nelly^


Invincible
 Share

Recommended Posts

Atkarīgs jau arī kādi ir apstākļi. Ja Jimbuga tur dzērumā černi taisījis (un kā mēs zinām, tad dzērums ir vainu mīkstinošs apstāklis :) ) tad tas manuprāt maz ko liecina par viņa administrēšanas spējām gign.

Bet nu jā, jāuzmet vēl acs ar kubikiem tam demo (man kaut kā pēdējā laikā neizdodas tos čītus piedabūt strādāt) un tad...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vot tas gan ir suudiigi. speeleet serverii kuraa esi admins ar cheetiem :thumbsdown:

man tie suudi pat nav bijushi uz manja tagadeejaa PC , nafig vinjus vispaar vaig ? tipa statistiku uzlabot ? or what ? man tas nav saprotams

ataa Nelly^

:sparta:

Link to comment
Share on other sites

kkāds ņišijs zažimers, man liekas, ka viņam tie čīti tieši vairāk traucē nekā palīdz, nu reāli cik kruta ir ar čītiem dabūt Kill:Death ratio 1:1 ? :lol: nu labi, pieņemsim, ka bez čītiem viņš kristu kaunā visu vareno puberu acīs un praktiski vienmēr tusētu ar negatīvu score (kas adminam, protams, ir nepieļaujami), tad varēja k-vai spēlēt ar feik niku, ja viņš nemāk spēlēt un kaunās sava sliktā rezultāta... moments 20:50 - nelly liek bumbu, bet pekšņi izdomā to nedarīt, paiet pa kreisi un paslēpties, nedaudz nogaida un tad uzliek bumbu, skatoties ar wh var loti labi redzēt, kapēc viņš nelika bumbu uzreiz, kad to bija ieplānojis darīt :)

Link to comment
Share on other sites

jakača čīti, gignā admini spēlē ar kodiem, tad es arī spēlēšu.....

Link to comment
Share on other sites

Nelly, vot pasaki, vot nahujam tev tas bija vajadzīgs??? Vroģi normāls čalis, labs admins, utt., bet cik daudz ir jāizdzer, lai pieredzējis admins ķertos klāt čitiem un bombītu pubā, kūrā viņš adminē?! Eeeehhh tuuu...karoče, tu iemeti ķieģeli manā puķu dārziņā... :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

jim ja vobshe nichego nehocju, eto bilo k tebe bi ne uvazhenijem esli ja bi na tebja chto libo nagovarival ;) ja prosto viskazivaju svojo mnenije :) i ponju kogda ti prasil access tebe snachala otkazivali poskolku ti sam ranshe chiteril, opjatj zhe etogo ne kto ne zabil i esli na tebja nakatjat zhalobu ja nesmogu bitj na 100% uveren chto ti ne chiteril, ja vot k etomu kolnju ;) a Nelly sovershil oshibku tu kotoruju ne stoilo sovershatj.. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Es te nedaudz palasiiju, un esmu shokaa par to, ka Nelly 4iitoja!

Piekriitu allwortham, ka ja tu esi admins tad nu 4iitoshanai jaamet miers (nerunaasim par adminiem kas ir no kaut kaadiem ljevajiem serveriem)... Taakaa es esmu tik apdaavinaats, ka chiitus pat nemaaku lietot, tad es nekad muuzhaa pa savu 4 gadu cs karjeru neesmu lietojis jo nav bijis vajadziibas!

Jaa tagad jaasak pat admini skatiities! :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu allwortham, ka ja tu esi admins tad nu 4iitoshanai jaamet miers (nerunaasim par adminiem kas ir no kaut kaadiem ljevajiem serveriem)... Taakaa es esmu tik apdaavinaats, ka chiitus pat nemaaku lietot, tad es nekad muuzhaa pa savu 4 gadu cs karjeru neesmu lietojis jo nav bijis vajadziibas!

Jaa tagad jaasak pat admini skatiities! :fsckinsad:

Tu pat demkas skaties bez wh? :blink:

P.S Par nelly man nekad nebija nemazako aizdomu, ka varetu buut 4iters, jo skors nebija no labakajiem :muahaha:

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...