Jump to content
GIGN Forum

Remonts


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

par pažarnieku izsaukšanu nebūtu jāmaksā, ja vien tu neizsauci viņus nocelt tev kaķi.

ja tev liek maksāt par izsakumu, tad tikai par vienu mašīnu, jo nav tava problēma ka atbrauca 3...

jebkurā gadījumā, tur var tiesāties, ja viņi tev piespriež maksāt.

galu galā - ugunsdzēsējiem tiek maksāts no mūsu nodokļiem, kāpēc lai būtu jāmaksā vēlreiz?

Paldies par apskaidroshanu un likshu aiz auss!Nu ja butu gajis dzivoklis pa gaisu un vel paravis blakus dzivokljus no spradziena,tad 3mashinas butu tieshi laika,bet shajaa gadijumaa,jaa vinji parforseeja,bet nu nevar jau ar gazi taa jokotos!Kadi 6pazharnieki salida pa logu un izpetija manu dzivokli un ar 1nu putu shljauku,nezinu ar ko tad lai butu dzesushi,nekadi slapjumi uz gridas vai sienam nemaz nebija!Arii par to paldies vinjiem,ka neuztaisija baseinu manaa dzivoklii!

P.s. Nu vo esmu no veikala majas un jaa man arii ieteica pirkt kriitu!krits+liime+udens=remonts izmaksaaja man preciizi 2Ls!Vai nu shovakar vai riitaa no rita sakshu balsinaat!Pec tam kad remonts bus galaa gaidiet bildes,kas no taa visa sanaaks :thumbsup:

Un tagad jaiedzer auxts ALINSH,esmu pelnijis!

P.p.s Aij shit aizmirsu aptiekaa ieiet smeeri panjemt!bet iesaku ja nakamreiz kads aplauceejas,likt SKABO KREJUMU uz reetas-reali palidz,vienigi pec tam kad piekalst gruti nost dabut!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

NEpaveicās. Un? katram gadās. Un pat ja to eļļu dzēš ar ūdeni, tad tas ar nav noziegums, cilvēks apjūk tādā situācijā. Ar man līdzīgi gadijās - brūvēju priekš skeitošanas tādu šitu, kur a sastāvsaļas ( vazelīns, sviests, svece ) tika kausētas metāla katliņā uz elektriskās plīts, kad masa bij ok cēlu ar plaķenēm, bet izslīdzēja, rez - izlija sveķi uz plīts un virtuves akmeņa, viss aizdegās un nezināju, ko darīt, saukt pažarniekus or pats.. tānu ar labo roku uz liesmām un visu noslaucīju, tad roku zem ūdens, atkal noslaucīju. pēctam forši roka apdedzināta, tāva nost čūlas ārsti.

Piestrādā pie remonta, lai pašam prieks! :)

p.s krējumu ar mēģināju, tas gan nelīdzēj.

Link to comment
Share on other sites

Tad nekādu rētu nepaliek. :thumbsup:

Protams diezgan muļķīgi, bet palīdz.

Shitais jau ir dzirdets variants :) Tikai praksee vel neparbaudiits :khehehe:

P.s. bet kaa lai es sev traapu uz kakla? :slap:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nu vareji jau nedarit ta ar to kriitu.. cik zinu ir tada fiicha ka griestu liime, tjipa

a ne blja tapat tas ir peec kasiishas, un nokasit var viegli taa - saslapini ar to pashu kraasas rulli griestus.. RIKTIIGI.. un tad prostim sposobom ar spaktelj lapstinju, es pa 2 h notiriju 8x 6 M liela telpa.. un pec tam to limi tikai.. un tad kraasu

Link to comment
Share on other sites

a ne blja tapat tas ir peec kasiishas, un nokasit var viegli taa - saslapini ar to pashu kraasas rulli griestus.. RIKTIIGI.. un tad prostim sposobom ar spaktelj lapstinju, es pa 2 h notiriju 8x 6 M liela telpa.. un pec tam to limi tikai.. un tad kraasu

hmmm taaa bija liime vai tiefgrunte? :blink: nee nu lab shoreiz izdarishu letako un vieglako variantu!Nobalsinashu ar kritu velreiz :) cerams kaut kas sanaks,un ah jaa balsinot ar kriitu man tak nav vecais krits janjem nost?

Bet paldies visiem par padomiem un atbalstu!Ritaa ja pabeigshu buus bildes,tikai logus hvz kad ielikshu jo noteikti zem 50ls sveikaa netikshu pa 2vam ruutiim!:)

Link to comment
Share on other sites

Topiku tālāk par sprādziena apraksta poustu neesmu lasījis, bet tas bija tik fakin rēcīgi. Protams, nav rēcīgi, ka tādas lietas notiek principā un kāds no tā varēja ciest arī nopietnāk, bet iedomājoties to visu kā tādu animētu multeni, normāli varēja ierēkt. :D It sevišķi par to vietu, kur tavējā domāja, ka esi miris un izleca pa logu.

:lolza: :lolza: :lolza: :lolza: :lolza:

Piedodiet par manu smieklu lēkmi. :lol:

Edīte: prosta ržu, ņemagu. :lol:

Edīte #2: Izlasīju arī pārējos poustus. Diezgan jau sūdīgi īstenībā, bet ja tiec cauri ar 2ls remontu (kas noteikti beigās izmaksās vairāk), tad jau tā bēda nav tik liela un vairāk jāpriecājas par to, kas nav noticis, kaut gan varēja notikt. Un visi tie gudrie mācītāji, kas saka, ka jābūt stulbam, lai dzēstu ar ūdeni, varētu vienreiz beigt gudroties. Man būtu interesanti paskatīties, ko viņi paši darītu tādā situācijā... moš galvu vēl iemērktu tajā eļļā aiz panikas.

naziic, tavs dzēšanas paņēmies gan ir megaroflīgs. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vo :) no 1nas pacinjas krīta man sanaca 2garaas un 1na shauraa siena!vel tikai paliek 1na shauraa 2metriigaa siena un griesti 8kvadratmetri!Skjiet ka bus japanjem droshibai 2vas pacinjas,lai nesanaaktu pa iisu!Nu it kaa visu pec pamaciibas skatijos! 2kg kriita+100ml PVA liime un hvz cik to udeni pieleeju bet pa daudz toch nevareja but!It kaa viss tip top!Vienigi man iesmereja kaut kadu spalvainu rulliti kas shljakstaas!Bet hujnja taada,ka pagaidam man sienas,tadas nekadas,tada jociga betonkraasaaa,nu ne gljuzhi beton krasaa,bet tada brungana!Nu faking smilshu krasaa,nevis balinoshi balts,lai gana kamer krasojot shljakstijos pats es biju(pirms nomazgajos) balts,tadaa krasaa kaadaa man tieshi vajag!hmmmmm!Cik ilgi diez jagaida lai nozhust? Pazharnieki arii nav vairs zvanijushi :) Jaiet bus pastkastiti iechekot :)

Link to comment
Share on other sites

Okej tenks,tad varu droshi iet uz veichi pakalj vel kadai krīta pacinjai!Nu ceru ka tik tieshaam viss būs zajebuhaa un shodien varetu pabeigt!Aij vel jaaizlaizh uzzinat cik man izmaksaas ielikt stiklus!Cik zinu plastmasa logu 1nu ielikt virtuvee pie 300Ls izmaksaa,tas shajaa bridii bishk pa saliigu,bus vien jaliek vecie labie STIKLA LOGI,aij un vel krasu janoperk lai raami un durvis piekrasotu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tatad tiko parrados majas!Iepirku 2vas papildus pacinjas krītu!Ieeju virtuvē skatos viss zajebis balts :) Manam jau smaidinsh uz luupaam paraadaas,lidz iechekoju ka daudzaas vietaas ahuuna lobaaas nost!Nedaudz ar spakteliti pargaju paari!Visas manas sienas ir grubuljainas!It kaa njemot tos grubuljus nost,es tieku pie ideali baltam sienam,bet kaut kas neiet kopaa...jo visus ideali nenak nost!Vopshem atkal panika sakas,jo nezinu izsti ko darit tagad! Moshk skjidraku taisit to krita maisijumu un vairak udeni mochit klaat!Pameigjinat griestus nobalsinat gribas!

VAJAG SROČNA PADOMUS!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

goodmen aizrulee lidz nelsam maajai or krautai, uzprasi kadam kraasu giikam tur ko darit, atrodi kadu siku tirlinju kam vasara nav ko darit un liec mazgat nost :) es gan meginatu noskrapet notst, tas liekas vieglak neka pisties ap udeni, piesucinat rokas ar to huinju :)

Link to comment
Share on other sites

Nu taa :) Logu raamis un durvju ramis ir spiizdiiigi balts :) Fochenes bus riitaa :) Arii uzzinaju ka ielikt 2stiklus lielos virtuves logaa,man izmaksaatu 23,45Ls Tatad pa leto jo cena esot 8,90Ls kvadratmetraa!Taa kaa tuvakajaas dienaas bus jamochii pakalj!Okej 3sienas ir pizdata,baltas un arii ar tadu forshu grubuli :) It kaa stiligi!bet 4taa siena galigi spitiga!izradas man lidz plikais sienai bija palicis 2mm kriita: ) bet pa velu!bet GRIESTI! Ohhh my GOOOOODDDD! Rit no rita bus bail ieiet :) Druup,lobaas nost suudi :) bet okej atraushu un piemazeshu :) Ritaa arii aizskarus piekabinashu un bushu atkal zirgaa :) Arii ap sirdi tads patikams miers :) ritaa pielieku remontam PUNKTU :) Bildes pacentishos riita iemocheet,jo slinkums vilkties lidz virtuvei :( Fiks jaaizskrien labak uz veichi pec SHAMPJA/SHNJABA un jaiedzer :) Pagaidam bez logiem man tas viss izmaksaja ~7Ls(krits,krasa,lime un vel visadi sudinji) + 23Ls(logi) Un cik noprotu no pazharniekiem laikam arii man nekas neatnaks :) Jo kad celj kakjus no kokiem,arii neviens tak nemaksaa par izsaukumu ;) taa kaa viss bumbaas!Paldies ka bijaat ar mani un palidzejat! GIGN 08 pasacienaa alinsh dazhiem indiviidiem no manis :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vo :) Tiko parnacu majas! Aizgaju un uzraxtiju paskaidrojumu ugunsdzesibas departimentaa:)

Vopshem kopejie zaudejumi man ir ap 40Ls! Logi,sienas un aizskari :)

Pievienoshu bildes,ka izskatas tagad pec remonta!

tatad runajot par ugunsdzeseju izsaukshanu 1maajaa reizee medz bridinat,jeb arii pieskjirt naudas sodu no 20-200Ls! To izlemj priekshnieks :blelohs: It kaa normals chomaks man visu apskaidroja un pastastija kas un kaa un solija parunaties ar priekshnieku un pateikt lai tikai bridinajumu man izsaka :) Ka tjipa mans zilums uz kakla bushot kaa maciiba :slap: bet tuvakajaas dienaas,ja tomer bus japikjo,uz ko ljoti ceru ka man paveiksies un ies secen shis finansialais prieks,vinji man pazvanishot :khehehe: Laikam jamaina telefona nr. :muahaha:

Nu vo,ja pa lietu,tad skjiet shito visu pasacienu arii ir jabeidz :) Un uz shis patikamaas nots varetu arii sho topicu beigt!ja kadam kas sakams,LUDZU! :thumbsup:

Viss ir atkal balts ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...