Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

faak, riit man ir viena "fiksaa" haltuurinja centraa.. bet cikos tas darbinsh man beigsies, gruuti spriest.. kad esi sakodeejies un galiigaa umataa, tas lietus ir pie vienas vietas.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ir absolūti vienalga par visiem "ai, es nebraukšu", bet ir cieņa pret visiem, kas (it īpaši ņemot vērā ne pārāk seksīgos laikapstākļus) būs aizbraukuši. Padomā pirms smejies (un izlem par braukšanu)!!!

Link to comment
Share on other sites

macho, atmet man savu tel. nr. PM.

tā kā rīt man ir brīvs, skriešu, meklēšu telti un guļammaisu. ja nu gadījumā es apmaldos vai minūti kavējos, lai varu padot ziņu.

ja kāds ir manījis kādos veikalos man vajadzīgo ekipējumu, lūdzu, dodiet man zināt. kaut rimčikā pa 5ls, lai nav jāizskraida visa Rīga :D

Link to comment
Share on other sites

tā kā rīt man ir brīvs, skriešu, meklēšu telti un guļammaisu. ja nu gadījumā es apmaldos vai minūti kavējos, lai varu padot ziņu.

ja kāds ir manījis kādos veikalos man vajadzīgo ekipējumu, lūdzu, dodiet man zināt. kaut rimčikā pa 5ls, lai nav jāizskraida visa Rīga :D

Nu man ir telts taka vari meklēt tikai guļammaisu :)

Bet rēķinies ar to, ka blakus gulēs apdzēries bārdains tipiņš

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

Gribēju tikai laicīgi pabrīdināt, ka ar mani tomēr var sanākt problēmas. Pēc liktenīgā 8. augusta vakara [par kuru es arī vairākkārt pa pālim rakstīju nakts rīta spamā] es tomēr neesmu paspējis atkopties tā kā tas bija ieplānots iepriekš un rīt man ir vizīte pie ārsta, jo to fakin' muguru es laikam tomēr būšu ne tikai sasitis, bet arī kaut ko izbīdījis no vietas, jo laikam jau nav īsti normāli, ka jau otro nedēļu es nevaru ne normāli pastaigāt, ne pasēdēt, ne, nedod Dievs, pabraukt mašīnā pa bedrēm. Enīvei, ja ārsts teiks, ka tuvākās nedēļas laikā es vēl nemiršu, tad visticamāk, ka būšu jau 5dienas vakarpusē, ja teiks, ka tomēr miršu ātrāk, tad pievienošos 6dien, bet ja paturēs slimnīcā, vot tad vairs nebūs labi. Nu tas tā, tīri priekš info. Katrā ziņā centīšos izlikties, ka man nesāp un aizripināties līdz pasākumam. :thumbsup:

EDīte* Ja tas par atmazkām bija tēmēts uz mani, tad manā gadījumā tā patiešām ir nopietna problēma nevis vienkārši sāpēs vai atmazka, lai kaut kur nebrauktu. Reāli es jau visu biju/esmu izdomājis, ar transportu arī nav problēmu & nauda ir, viss atkarājas no tā ko man rīt teiks ārsts. Un pie reizes man vajag mazu solījumu, lai neviens pret mani [it īpaši tas attiecas uz tevi, Beef :D ] neiemēģina dažādus Mortal Kombat trikus, jo tas var beigties pagalam sāpīgi. :slap:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Es negribeju braukt, jo laiks nedelas sakuma bija dirsaa. Ja rit no rita bus tads pats laiks ka sodien, tad sezos vilciena un braucu no vasarnicas uz Rigu. Vakara ar gludo ierastos uz gignbusu.

P.S. Zinu, ka pavisam nesmuki bija pateikt pedeja bridi, ka nebrauksu, bet esmu bijis uz pasakumu ar teltim, kur divas dienas lija nonstopa. Sukajosaku pasakumu nevaru atcereties.

Piis! Rakstit no mobila nogalina x.X

Link to comment
Share on other sites

Nebushu,jo esmu cukaa atkal :(

P.s. da bljed ko es te muldu ibio! Da bushu poljubumo jo man ar Eziici un Zorgu jakozh :D Ah jaa un vel jau ar Dead or Alive un parejiem kickeriem :D

P.s. Sharijs mani reali piepisa,kaa vel dazhi citi :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man saap dirsa, vakar baigi daudz dzeeru un shoriit saap dirsa, tapeec nezinu ko dariit, laikam palikshu majas smereet kreminjus :10cm: Shitaa ir veel labaka atmazka, ne? :lol::superlol:

Bet ja runajam par lietu, tad officiali pazinoju kad -

22.augustaa tie, kas brauc ar autobusu tiekas plkst. 17:00 iekshaa autoosta pie trepeem, kas iet augshaa uz 2 staavu Autobusi no Rigas iziet 17:50, vai 18:10, es labak piedavaju iz[pirkt visu busu uz 18:10, lai visi ienemam autobusa beigas, bet ja 17:50 buus patuksh buss, tad leksim tajaa iekshaa. Bauskaa leksim nakamaja un viss bus bumbaas :thumbsup: Beidzat raudat, griezt veenas, naudeet un drochiit, kopaa satikamies un ar aliniem rokaa dodamies pie diviisha :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es esmu noguris, sēžu darbā un lūztu nost, laikam, nevajadzēja vakardien iet klubot:) Pašlaik doma ir tāda aizbraukt uz turieni, pagulēt kādu stundiņu un tad sākt tusēties, vai arī gulēt līdz rītam un braukt mājās :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...