Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kamdēļ? šajās brīvdienās arī solija nežēlīgo lietu , vēju pērkona negaisu un vēl sazin ko, noriskēju un aizbraucu laivu braucienā, rezultātā abās dienās spīdēja saule un bija ~25 grādi :)

Link to comment
Share on other sites

X_ID, kas teicās aizvest, šķiet, ir mainījis plānus, tā kā esmu palicis bez sakarīga transporta, kas nozīmē, ka arī mana ierašanās ir uz jautājuma zīmes.

Link to comment
Share on other sites

:D:fsckinsad:

Toreiz es laikam arii biiju, kad denja kaartiigi papuuta un turpinaaja kodeet.. :))

Shoreiz pokeri arii kapaas kaads? :DD

Blinj, naudas galiigi nav(10ls+nav telts), bet macho 3 alinji poljubom jaatdod, laikam kkaa naaksies aizbraukt un piedzerties.. Galvenais ir tikt, tad gan jau viss buus forshi eniivei..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Vajag pieteikties tiem, kuri būs. Man personigi pofig uz laiku.

Piektdien, 22. augustā.

Īslaicīgs smalks lietus. Pārsvarā mākoņains. Silts. +21...+15 ?C. vējš 8 m/s

Sestdien, 23. augustā.

Īslaicīgs lietus. Pārsvarā mākoņains. Silts. +20...+14 ?C. vējš 4 m/s

Svētdien, 24. augustā.

Lietusgāzes. Pārsvarā mākoņains. Silts. +22...+13 ?C. vējš 2 m/s

Nav tik traki. Svētdien tāpat mēs brauc prom!!!

Link to comment
Share on other sites

:))

Shoreiz pokeri arii kapaas kaads? :DD

Blinj, naudas galiigi nav(10ls+nav telts), bet macho 3 alinji poljubom jaatdod, laikam kkaa naaksies aizbraukt un piedzerties.. Galvenais ir tikt, tad gan jau viss buus forshi eniivei..

kka juutu ka njesanaks jums redzet manu putienu :D jo 30% ka ieradisos ka jau vinmer gign gadkarteja tusa man ir kjibeles

Link to comment
Share on other sites

Pofig par laiku pilniigi, pagajushogad arii lija pa vidu, bet who care, ja negrib braukt un normali patuseet 2 dienas uzreiz taa pasaki, man vnk besii shitie pedeja briizh atleceji, kam ir gimenes probleemas, slikti laika apstakli, vai meitenei varda diena. Man arii blin 6dien pa nakti notiek nakts drifta pasakums, kas man ir loti svariigs un kuru es galiigi laist garaam negribu, bet ja es esmu izlemis piedalities, tad parejais tiek pakartots, nevis pedeja dienaa pateikts, kad veders saap :thumbsup: Vnk izsaku savu viedokli :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...