Jump to content
GIGN Forum

Pasakumi!


Guest Mahmed
 Share

Recommended Posts

laikam gign cilveki nav ipashi sabiedriski un kopejie pasakumi nenotiek...lol..bet droshi vien arii nav jegas rikot jo puse ir stipri mazi (nepilngadigi , mazgadigi , negadigi)...bet nu... dry.gif

post-7-1101566171.jpg

Link to comment
Share on other sites

nebutu slikti nopikot gign adminus domaju tas butu diezgan jautrs pasakums...visi kas velas varetu beidzot izkliegt savu sapi un vienreiz sadod taa paistam evil6.gif

nesapratu isti to frazi party boy, ja tu esi noy tad nu es neesmu nekads boy tev !!! lol dry.gif

post-7-1101577870.jpg

Link to comment
Share on other sites

mahmeds prosta uz laroccu grib un tas viss..

par pasaakumu, 1 topikaa bija aprunaata snowosana ! to vareetu kaac noorganizeet. es gan jau aizbrauktu, ieraadiitu kaa jaabrauc new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

redz kaa nemaz tik nesabiedriski neesat ka izradas....katram ir kas sakams...

nax suds ar visu snovoshanu katrs noperk pa 0,7 un labak skatas ka citi to dara...galu galaa visi ir apmierinati ar pakjerto komu...un var doties majas , lai izbauditu piedirstu nakamo ritu

PS

Klausies PINKY sikais banan, nespried mana vieta!!!

Un vispar ko tu tur murgo par Laroccam kuras tu nemaz netiec iekshaa ja pasham veikala pat alinju ta isti nedod...lol smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

mahmed, tev garso zemenes, ja gribi vari neatbildeet !

nafig man jaaiet uzz kaadu larocu, kur tusee tiaki urlas ? (jaa, mani nelaiz tur ieksaa, vecums neatljauj, bet labi ka neatljauj...)

par to alinju - a kaapeec man vispaar jaapeerk alinsh, ja es, tik pat labi, varu aiziet uz veikalu nopirkt 0.5l pienu ? cool2.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

kaapeec piena dzersana ir saistiita ar memmisa buusanu ? es esmu 100% par veseliigu dziives veidu ! alus tur neietilpst ! so bug off, drinker cool2.gif

aa, jaa par to botu - bots laikam esi tu, jo tu nemaaki uztaisiiit sev signatuuri ! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...