Jump to content
GIGN Forum

Sn00p


Invincible
 Share

Recommended Posts

KICK] ----------------------------------------------------------------------

KICK] Tu tiki izkikots no servera, droshiibai 5 minushu bans!!!

KICK] Izkikoja tevi: Sn00p

KICK] Iemesls: ataa

KICK] Atpakalj serverii vareesi tikt peec 0 dienam 0 stundam 4 minutem 59 sekundeem

KICK] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

KICK] ----------------------------------------------------------------

Situācija sekojosha, no T bazes skrienu taisni, apstaajos pie taas vietas kur var redzeet CT logus, karoju tur ar CT, peekshni sn00p pieksrien prieksha ar savu awp un es vinam netiishaam ieshauju galvaa. Tad pec kadam 20 sekundēm seko mistisks slaps ar 40 dmg nu sn00p puses. Es shim prasu: "Ko tu dari?!" Viņsh man atbild kaut ko tādu: "huj paw***" Nosaucu viņu par ākstu un saku kādā sakarā slaps. Un tad kiks.

DEMO

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

У меня такое подозрение что это не он играет... Не помню я такого с его стороны, кто его знает в реале, спросите он или не он играет. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Situaacija sekojosha, es staaveeju ar awp skatiijos logu. tu staaveeji man aiz muguras ar AK teeloji AKsniperi. tad kad chalis no loga saaka shaut es pastreifoju nedaudz uz vienu pusi lai uzteemeetu noshautu. tu man ar AK ieliec briinum jauko head shot... kas mani vienkaarshi izbesiija aaraa jo bija pagaajushas 20 sec no rounda . atieciigi tevi sodiju, jo tu pat neatvainojies. tagad vari iet paraudaat ! TEAM ATTACKER

:sparta: :sparta: :sparta:

:lolza:

:10cm: visiem paareejiem kas pasuudzeejaas.

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

Es viņu nošauju un viņš mani nosauc par gnīdu :lol: Kad es viņam paprasīju, vai viņš ir gnīda, šis sāka psihot, uzlika gag un teica, ka nobanošot mani :axe:lmfao:10cm:

bezbiksi tagad taads jautaajums.

tu mani noshau. paiet laiks , tu esi miris un redzi , ka es uzrakstu gniida. pienjemsim. tad tu to vaardu attieciigi attiecini uz sevi (tad prieks iepaziiteis) ? vai tu esi redzeejis , ka es uzrakstu " bezbiksis gniida "???

:lolza:

Link to comment
Share on other sites

:10cm: sim calim ar galvu noteikti nav kartiba...jau kura sudziba....... :blelohs::blelohs::blelohs::lohs:

Nelly tavs variants.

Es tev traapiju kaajaa, tad kad tev bija 8 hp (vismaz tik lielu dmg man paraadiija, kad es nomiru). Napaspeejot uzrakstiit pat sorry(paspeeju tikai say @ sor .....) , tu mani rocketoji 1 sek laikaa. nu ble veciit es jau gribeeju atvainoties par tavu killu , ka atnjemu tev 8 hp ,ieshaujot tev kaajaa. tu vel pie tam kautko tur gudru saaki rakstiit, un uzdzini man besi .. HA!

:lolza: don't care i was high :lolza:

Link to comment
Share on other sites

bezbiksi tagad taads jautaajums.

tu mani noshau. paiet laiks , tu esi miris un redzi , ka es uzrakstu gniida. pienjemsim. tad tu to vaardu attieciigi attiecini uz sevi (tad prieks iepaziiteis) ? vai tu esi redzeejis , ka es uzrakstu " bezbiksis gniida "?

"gniida" tika uzrakstīts momentāli pēc tam, kad es tevi nošāvu.

ja jau tu uzdod tādus sekojošus jautājumus, tad par ko mani gagot un baidīt ar saviem baniem, ja es pajautāju, vai tu esi gnīda? :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

tu mani noshau. paiet laiks , tu esi miris un redzi , ka es uzrakstu gniida. pienjemsim. tad tu to vaardu attieciigi attiecini uz sevi (tad prieks iepaziiteis) ? vai tu esi redzeejis , ka es uzrakstu " bezbiksis gniida "?

"gniida" tika uzrakstīts momentāli pēc tam, kad es tevi nošāvu.

ja jau tu uzdod tādus sekojošus jautājumus, tad par ko mani gagot un baidīt ar saviem baniem, ja es pajautāju, vai tu esi gnīda? :thumbsdown:

aaksta gabal, iemaacies quotot , ja tu gribi mani atrakstiit. nu ja tev liekas, ka vards GNIIDA attiecas uz tevi. LJOTI LABI, prieks iepaziities! ROFL. es varu lietot kadus izcauciena vardus gribu, vari visus attiecinat uz sevi, bet ja tu uzraksti, ka es esmu taads , tad nu banoshu tevi uz nebeedu ar pietiekami ilgiem terminjiem, ja tu savu leeto tirgus runaashanu un lielo ciiniishanos cs chataa nebeigsi ! so stfu

p.s. neesmu gniida, gags bija atbilde , lai neko tik stulbu nejautaa adminam !!! sakjemmee smadzenes :?: :lolza: shis topiks nav par tevi bezbiksi :superlol:x)

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Snoop, netēlo idiotu un neizliecies, ka tu visu darījis pareizi.

Es neapgalvoju, ka tu esi gniida, es uzdevu jautājumu. Un tu droši savas smadzenes vari pats sakasīt, neesmu vienīgais, kurš izsakās par tevi. Man jau pēc idejas ir pilnīgi vienalga, savas pravas tu vari droši kaut kur iebāzt :slap:

Link to comment
Share on other sites

Es neapgalvoju, ka tu esi gniida, es uzdevu jautājumu. Un tu droši savas smadzenes vari pats sakasīt, neesmu vienīgais, kurš izsakās par tevi. Man jau pēc idejas ir pilnīgi vienalga, savas pravas tu vari droši kaut kur iebāzt :slap:

Es visu izdariiju pareizi tavaa gadiijumaa !!! Vari beigt sheit rakstiit ja tev kas man sakaams, raksti to man privaati, tad risinaasim tos jautaajumus ! Par mani ir izteikushies variraaki, bet tik tizli kaa tu - tikai tu! Ja tev ir vienalga, tad beidz raudaat te nepaartraukti! savas pravas es izmantoshu, kaa man liksies pareizaak.

Ja tev veel kas rupjsh sakaams, izsaki to savai maatei (varbuut vinjai pajautaa tadu pashu jautaajumu kaa man ?) !

Es tevi atbriivoju ! :lolza:

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Es, protams, negribu šajā visā līst iekšā un palieku +/- neitrāla persona, bet tas, ka tu uztaisi 4 postus pēc kārtas un vienīgais kā tu bezbiksim vari uzlikt ir iesaistot savā sadzejojumā viņa māti ir nožēlojami. :hrmmm:

Runājot par situāciju, es nedomāju, ka kick bija īsti vietā, jo cik noprotu, viss notika netīšām. Tad jau mēs par katru TK tagad varētu visus uz 5 minūtēm banot. Tāpēc ir domāts tas ATAC brīnums - izvēlies sodu un spēlē tālāk.

EDIT* Viss okej, man vienkārši baigi nepatīk, ka sāk runāt par kāda vecākiem šādās situācijās. That's all. :) Runājot par tavām atbildēm, to visu paļubomu var saquote'ot vienā postā tā, lai būtu pārskatāmi un katrs varētu apskatīt to, ko viņam vajag. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:hrmmm:

Runājot par situāciju, es nedomāju, ka kick bija īsti vietā, jo cik noprotu, viss notika netīšām. Tad jau mēs par katru TK tagad varētu visus uz 5 minūtēm banot. Tāpēc ir domāts tas ATAC brīnums - izvēlies sodu un spēlē tālāk.

Eziic, izlasi to, ko esmu uzrakstiijis par vinja maati ? vai tad ko sliktu ? kautkaa aizskaaris? Tas ir ieteikums, ja nu vinjam nereaali gribas ko rupju pateikt, lai saka, bet ne man, un varbuut tad padomaas vai vaig to teikt vai ne !

Mani psoti ir atbildes uz citiem jautaajumiem, kas ir shajaa topicaa! taaka negribeeju sabaazt visu vienaa lielaa bljodaa! Veel kaadi jautaajumi Eziisha kungs ??? :slap:

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Zinu, zinu, ka man nav tiesības šeit rakstīt un tomēr - Es nesaprotu kā var vispār adminēt tāds cilvēks, kura loģika ir tāda kā sn00pa pēdējos postos. Visvairāk mani sasmīdināja atbilde uz Nelly postu. Ja tevi nošauj - tev ir dota iespēja izvēlēties sodu, un pie pakaļas, kas tevi nošauj, kā tevi nošauj un kāpēc tevi nošauj. Veci ja tev neizturēja nervi tad tā arī pasaki(simtprocentīgi tas pats bija ar topika autora stāstu) nevis kaut ko pilnīgi nesakarīgu dirs pretī. Un par bezbikša teikto tāpat skaidrs, ka kāds melo, jo kā tu(Bezbiksi) varēji zināt, ko viņš uzraksta tad kad tu esi dzīvs, bet viņš miris?

Link to comment
Share on other sites

tu mani noshau. paiet laiks , tu esi miris un redzi , ka es uzrakstu gniida. pienjemsim. tad tu to vaardu attieciigi attiecini uz sevi (tad prieks iepaziiteis) ? vai tu esi redzeejis , ka es uzrakstu " bezbiksis gniida "???

:lolza:

ahahahahahahhaha, tad kaa tu izskaidrosi to, kad es peec 5 min izciestaa soda ienaacu atpakal serverii, un uzrakstiiju chataa "aaksts" un tu mani nogagoji, kā tad tu varēji zināt ka tas ir attiecināts pret sevi? Nenonāc "drusciņ" pretrunā ar sevi? Tu jau vispār esi kaut kāds totāls āksts, baigais sodītājs atradies par netīšu TK, ej paārstē nervus klaun. phahahahahah

p.s worm, macho, nav nekas sakāms šajā sakarā? (MEGASODS)

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka snūps vienkārši pa daudz uzvelkās no visiem PUBa sīkajiem pidiņiem, jo es, ar viņu spēlējot, nekādas sliktas izdarības neesmu manījis. Zāles pret stresu PUBā ir mazāk laika veltīšana tam vai arī meditācija un sevis izzināšana. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...