Jump to content
GIGN Forum

Banned!


nX.`
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: bot1k

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: X plus Y

BAN] Iemesls banam: WH+AIM

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Demo: download :pizdiblee:

EDIT: Lai atkal nebūtu tādu jautājumu "par ko tu sūdzies?" tad uzreiz pateikšu: sūdzos par savu banu kurš ir nepamatots jo man nav ne aim ne wh

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

ble tas ka tu jaanju naktii speelee cs jau ir sodaams ar banu nah

edit: blin juutu ka dabuushu peec 2 year paartraukuma vaarnu :( mosh apzheelojaties :)) jaanji tak :P apsolos kaartiigi izguleeties

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Nu c`mon tiešām kādam grūti noskatīties demo? Es tur beigās labi ja uz kādām 5min ienācu serverī...

[1] Spēlēju no mapes sākuma līdz ~18minūtei un tad izgāju arā...

[2] Atpakaļ serverī ienācu ~25:40 un ~28minūtē mani nobannoja

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

kad tiesības prasīt, tad visi var, tik demo nez kapēc neviens neskatās....

kr4 noskatījos un tur ne aima ne wh nebija. garlaicīgs demo

ja kāds nepierādīs pretējo, tad banu rīt noņemšu

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

ja kāds nepierādīs pretējo, tad banu rīt noņemšu

Когда будешь ставить баны, тогда будешь и снимать... бан поставлен не тобой - не тебе его снимать, жди комментарий других админов... :khehehe:

Вобше смотрел за другим, но какие моменты whitesnake не увидел на демо:

25:55 - Наводим на квадрат - голова Lectar'a;

26:30 - Каким то чудом момент испарился, пропускаем...

27:15 - Тут вобше творятся чудеса, 1ое что показалось странным - дым (16 бит не исключено), но ждал только 1ого, 2ое ну так разворачиваться резко и целится через стенку в HEAD никому не по силу... посмотри как точно шмаляет, после разворота через стеночку (2 фрага очень смутных) :lolza: ну и под конец, выход на балкон - прострел... стрелял туда, куда надо :pizdiblee:

P.S. Бан не снимать, пусть другие смотрят... :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Hmm...lai gan es pa krieviski ne sūda nemāku lasīt (būtu forši ja kāds pārtulkotu) taču es centīšos komentēt tevis nosauktos momentus.

25:55 - Momentrs tīri uz sound! Dzirdēju ka kāds nāk un līdz ar to arī skrēju šaujot....

26:30 - Em wtf? Tajā laikā es skrēju pa c2 un izmetu flash! - Kas tur tāds krimiāls ir? [edit: tam momentam ir kkāds hltv gļuks]

27:15 - OK! Te cik es saprotu iet runa par 16bitiem? Nu es netaisos liegties un tāpēc uzreiz atzīšuka spēlēju uz 16bit! Bet tas nav tādēļ lai es redzētu labāk caur smoke or something like that taču spēlējot uz tiem 32bit man spēlē paliek vienkārši nebaudāma un lagojoša!

edit: runājot par to momentu kur tu mani nobannoji: pa sienu šāvu jo dzirdēju jo tur kāds ir un paskatoties radarā tur neviena no ts nebija līdz ar to arī šavu....

Vienīgais ko man var piesiet kā bana iemeslu ir spēlēšana uz 16bit (ko es atzīstu jo mana video karte ir `uber kruta`)!

Vispār rakstot šo postu es atcerējos par šo topiku kur tika apspriesta spēlēšana ar 16bitiem uz gign. Un izlasot to topiku es nonācu pie secinājuma ka spēlēt uz 16bit nav aizliegts...ja nu gadijumā es kļūdos tak izveidojiet kādu servera noteikumus vai ko tādu...

skatos ka jau arī eziic domā ka man ir wh :DD nu okey lieku cerības uz kādu kurš tomēr spēs visu vērtēt KOPUMĀ nevis katru momentu atsevišķi

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

:10cm:

Tikko apskatīju vienu savu demo, par kuru man bija nemierīga sirds, bet beigu beigās kļūdijies nebiju. Ar tādu noskaņu arī ienācu forumā, novilku šo brīnumu uuun... Jā. Interesanta situācija. Žēl, ka 26:30 pazūd tas moments, jo tad viss noteikti būtu +/- skaidrāks, bet nu mans verdikts tomēr šoreiz mazliet vairāk sakrīt ar bot1k'a. No vienas puses, protams, nX ir samērā aktīvs forumā un nešķiet, ka viņš varētu taisīt dumības, no otras puses 27:15 moments ar smoke un nākamais frags ar ūberreakciju caur sienu mani vienkārši nogalina. :) Protams, ceru, ka kļūdos un to visu var norakstīt uz 16bitiem [kas paļubomu nav forši] un smukām šarām [kādas šovakar mums demonstrēja arī MC :muahaha: ].

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

25:55 - ja tu skatītos jebkura random spēlētāja demo, tad 100% gadītos, ka tēmeklis kaut vienureizi tāpītu citam uz galvas, ejot ap stūri vai tamlīdzīgi

26:30 - diezgan bieži hltv gļuko un to neko nevar darīt

27:15 - 16 bit ir sodāma lieta. tomēr negodīgi pret citiem spēlētājiem, tāpēc banu uz kādu nedēļu varētu atstāt. kā par piemēru citiem

anyway kā jau botiks teica, banu jāņem nost adminam, kas to lika, ja vien viņš nav aizlīgojies uz kādu nedēļu :beer:

Link to comment
Share on other sites

var norakstīt uz 16bitiem [kas paļubomu nav forši] un smukām šarām [kādas šovakar mums demonstrēja arī MC :muahaha: ].

par 16bit un tiešām izskatijas pec wh, bet tas nu tā, unban viņu!

16 bit ir sodāma lieta. tomēr negodīgi pret citiem spēlētājiem, tāpēc banu uz kādu nedēļu varētu atstāt. kā par piemēru citiem

Вы наверное чего то не понимаете, на 16bit можно списать только smoke... Стенки с 16bit'ами не просматриваются ! :slap:

25:55 - если не ошибаюсь - целился сразу в голову с подьема (посмотрите у кого есть WH)

27:15 - smoke можно отпустить, UBERразворот и прицел на голову, если не ошибаюсь по двоим шмалял, последний момент там по звуку не очень понятно было, внутри или не внутри домика, а от этого зависит прострел... (посмотрите у кого есть WH)

Больше мне не чего сказать - 27:15 решает.

:beer:

молодец :10cm:

Link to comment
Share on other sites

25:55 - Momentrs tīri uz sound! Dzirdēju ka kāds nāk un līdz ar to arī skrēju šaujot....

26:30 - Em wtf? Tajā laikā es skrēju pa c2 un izmetu flash! - Kas tur tāds krimiāls ir? [edit: tam momentam ir kkāds hltv gļuks]

27:15 - OK! Te cik es saprotu iet runa par 16bitiem? Nu es netaisos liegties un tāpēc uzreiz atzīšuka spēlēju uz 16bit! Bet tas nav tādēļ lai es redzētu labāk caur smoke or something like that taču spēlējot uz tiem 32bit man spēlē paliek vienkārši nebaudāma un lagojoša!

edit: runājot par to momentu kur tu mani nobannoji: pa sienu šāvu jo dzirdēju jo tur kāds ir un paskatoties radarā tur neviena no ts nebija līdz ar to arī šavu....

Vienīgais ko man var piesiet kā bana iemeslu ir spēlēšana uz 16bit (ko es atzīstu jo mana video karte ir `uber kruta`)!

Vispār rakstot šo postu es atcerējos par šo topiku kur tika apspriesta spēlēšana ar 16bitiem uz gign. Un izlasot to topiku es nonācu pie secinājuma ka spēlēt uz 16bit nav aizliegts...ja nu gadijumā es kļūdos tak izveidojiet kādu servera noteikumus vai ko tādu...

skatos ka jau arī eziic domā ka man ir wh :DD nu okey lieku cerības uz kādu kurš tomēr spēs visu vērtēt KOPUMĀ nevis katru momentu atsevišķi

Piedodat, ka es iepostoju, bet par noteikumiem ir šeit kkas.. To jau daudzi aizmirsuši :)http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=1558

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

Demo noskatiijos! Ljoti gruuti pateikt peec tiem momentiem, tas ka 16 bit bij skaidri redzams! Visas taas situaacijas taadas, ka vinsh shauj caur smoku, bet tieshi peedeejais moments pirms bot1k vinju nobanoja kur shava pa maaju - tas jau taa parasti daudzi tur shauj ar ceriibu, ka kaads nokritiis!

Vieniigais moments kur man kaut cik likaas wh bija tas kur vinsh kaut kaadaa ~25-27 minuutee centraa vienu noshaava! Izleca itkaa zinaadams uzreiz jau shaujot pa ct, bet tas arii ir striidiigi!

Gala spriedums - nav WH! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Spor zashel ne na shutku, nu mne k takomu ne privikatj :D tak kak postojanno na menja zalujutsa :lalala:

Soglasen do 16 ili 18 minuti, to4no vremja ne smotrel, parenj 4ist, a potom on pishet: *DEAD* X plus Y : fak! man apnika ka mani visi sauj -_- ieiet uz kz i uhodit.

No vot kogda on pojavljaetsa v 20 raunde- eto uze ne tot X plus Y, a sovsem drugoj 4elovek, kak srazu s 1 patrona na4inaet popadatj v head, voditj po stenam. Sledujush4ij raund voob64e 4toto neverojatnoe srazu 4erez smoke v HEAD na C ubivaet >/<yKa (27:20min), poesle etogo v dimu voob64e PRO v 3 strelljaet i vo vseh popodaet, no ubivaet tolko samogo pervogo, a potom rezko vigljadivaet na C (27:39min) i opjatj popadaet :ermm: a potom MEGA prostrel v dom, hotja to4no ne lza bilo opredelitj gde Ct, na verhu ili v nizu.

Moe mnenie - WH

P.S. Situaciju v dimu ne vozmozno opisatj, ee nado uvidetj i tam stanet vse jasno!!!, a pri4em tut 16 bit, ja ne znaju, sam igraju na 16 bitah tak u menja v smoke ni4erta ne vidno i fps padaet prosto ne nado balovatsa, poetomu biti tut ne reshajut, a reshaet WH.

Link to comment
Share on other sites

komentariji otchital, demo posmotrel :khehehe: pri 19 min igri parenj deistvitelno bot, botom posle chego on pokazivajet neverojatnije rezultati,smoke ladno vozmozhno bila haljava ili 16bit nevaznhno otkinim etot monetv v storonu ;), cherez stenu ogranichemsja tozhe haljavoj no vot eti tochnije popadanija iz za uglov i pri vsjom rasklade to chto on igral ploho a tut vdrug pokazal kakoj libo rezultat eto udevitelno ! :pizdiblee: lichno mojom mnenije chto wh predsudstvujet imenno posle ~18-19 min ! k tomu zhe mozhno videlitj ego komentarij " tobish komentarij samogo playera"

na chto segodnja sam lichno slishal razgovor Zorga s botikom, Zorg uverjal chto tam Wh netu, no pri vsjom razgovore botik emu nachal v razgovore privoditj primeri posle chego zorg otvetil nu neznaju mozhet bitj i WH... sprashivajetsja k chemu takoje mnenije admina, ti dlja nachala reshi dlja sebja chto eto a potom viskazivaj... na segodneshnij denj ti dostatochno mne podnadojel... takoje oshushenij cto poluchil access to ti bog... parenj i na takih kak ti estj uprava ;)

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

Да тут и новоиспечные бомбят админы, и старые админы забыли где находится раздел "Sudzibas"... только как можно смотреть демку, если комп не тянет... Админ про которого я пишу - поймет. :blink:

Знакомый админ (с другого сервера) смотрел эту демку, именно те моменты о которых я писал выше, сказал что парень "векторный" -_-

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Знакомый админ (с другого сервера) смотрел эту демку, именно те моменты о которых я писал выше, сказал что парень "векторный" -_-

uz vienu šaru cenšaties norakstīt wh? noskatījos tevis dotos laikus un nekā īpaša tur nebija. Ok, pēdējais moments, bet parasta prastrela vieta.

Link to comment
Share on other sites

lmfao XD

ja tev ir pofig, un bano par vienu šaubīgu momentu, tad tas jau vairs nav normāli. padomā, vai točna 100% esi pārliecināts.

noskatījos vēlreiz un tur nu točna no tā viena momenta nevar pateikt pilnīgi noteikti. man tādu ir bijis simtiem. tad varbūt banojiet nost arī mani? :)

Link to comment
Share on other sites

noskatījos vēlreiz un tur nu točna no tā viena momenta nevar pateikt pilnīgi noteikti. man tādu ir bijis simtiem. tad varbūt banojiet nost arī mani? :)

Я уверен на 99%, там целая цепочка шар после retry, видел я таких шаровых... А слово пофиг относится к фразе - "uz vienu šaru cenšaties norakstīt wh?" :secret:

P.S. Тебя забанят когда будешь играть с cheat'ами :newbie::D

Link to comment
Share on other sites

bezuslovno etih paru momentov nedajut nekakih garantij chto chistij WH, no smushajet lish odni chto igral kak salabon a potom vdrug nachal udevljatj :blink: vozmozhno sel brat postarshe tot chto ludshe igrajet... atmazok mozhno pridumatj mnozhestvo, vot tolka ja nevizhu bolshe komentarijev parnja kotorij razvjol vesj etot balagan, ili ego eto tak malo interesujet ? ubedi nas chto ti deistvitelno ne chiter :):muahaha:

u nego dazhe nick somnitelnij :P:lalala:

nX. a ti sluchajno v takom klube kak Praga ne igral ?

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

nX. a ti sluchajno v takom klube kak Praga ne igral ?

Not!

vot tolka ja nevizhu bolshe komentarijev parnja kotorij razvjol vesj etot balagan

Baigā jēga man te kko rakstīt? Tāpat es nevienu no bot1k`a komentāriem nesaprotu - jo redz es neprotu lasīt krievski :baby: izņemot šo te "да мне пофиг "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...