Jump to content
GIGN Forum

Slot


Freezy
 Share

Recommended Posts

Cilvēkiem ir pamatota interese, kāpēc ierodas viens tītars un sāk sevi saukt par ne-mirstīgo, kam nez kāpēc vajag uz pirmo pieprasījumu iedot rez. slotu  20.gif

neesu tiitars + tas nav pirmais mans pieteikums =)) bija man atvaljinajums deelj gjimeniites, saveejie sapratiis wink.gif

mans skills nav no tiem sliktaakajiem

no labakajiem ar nav

Bucher, speeleeju par teviim visnotalj labaak...

Freezy, ja jau tu neesi mirstiigais, tad jau tev laika pietix paseedeet pie pc un pagaidiit savu kaartu uz speeleeshanu. Tu tak no taa nenomirsi..

Vieniigais "-" ka neesu pacietiigs, tad mans online time buutu uzaudzis viens no augstaakajiem mad.gif , jo nevaru 5-10 min spaidiit retry, un eju citur, bet cik zinaams jau labu laiku uz gign ir sameera +/- norm liimenis(skills), meiginaashu riskeet...

P.S ja kas biku esmu ierejbis, luudzu neabizhoties, ja kaadu esmu aizskaaris...

Edited by Freezy
Link to comment
Share on other sites

nu tad pienemsim ka tu esi baigi sens uz gigna...kapeec tad tevi neviens vecs playeris neatceraas? es arii speeleeju uz gign loti ilgi , tad veel bija 1.5 , kad uz servera speeleeja taa pamaz playeri un bija viegli tikt ( ehh , tie bija laiki ) , bet tevi es neatceros unsure.gif

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

mans pirmais niks bija maradonna , un es apskatiijos es esmu 14 dienas veelaak pieregjistreejies neekaa tu....

bet vienalga tevi neatceros....bet tev laikam nedalec ,tev jaapieraada savu skilu ,jo neviens tevi neatceras kaa cilveeku jeb tavu skilu...

Link to comment
Share on other sites

nu es nevareeju ieprieksh visu laik speeleet cs (deelj gjimenes, darba) + es nedomaaju, ka mans skills ir no tiem sliktaakajiem, kas ir redzeejis, domaaju ka gluzhi taa neteiks...

Nu labi ir jaapaiet kaadam laicinjam, lai pieraadiitu sevi..., bet nu saprotiet....

P.S zinu ka nekauniigs palieku, ja kas ziema ir klaat sad.gif

2Bucher - tu beerniibaa ar galvu uz leju nekriti ???

Edited by Freezy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...