Jump to content
GIGN Forum

Katrs , Kas Vēlas ..


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

Ne nu bija apmeram ta tjip vnk braukajamies ar ixiem pie drauga mashinas.

Stav chalis... skatamies tas lenam iet pie mashinas aiziet garam un no malas aiz busa paslepies fotografe ar telefonu. Laikam gribeja gop stop.

Draugs uzreiz eu eu eu ko tu dari? chalis uzreiz telefonu ieliek kabata. Tas tads pa krieviski a tev nav vienalga? Draugs uzreiz nee nav ta ir mana mashiina. Chalim uzreiz ABLOMS.LV Aizgaja malinja un samizies visu laiku skatijas uz mums gaidot savu draugu kad iznaks no feniksa :D

Mashinu protams aizveda uz stavvietu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nuu vinjam paveicas ar vietu tieshi blakus sarga majai :) + suns tur vel skraida. Nu labaka jau ir... Iļģuciems nav iipashi labs rajons ar labu slavu. Pie kopmitnem citreiz iet garam un vnk izsit logu. Tapat viens bmw bija atstats uz kjiegjeliem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pareizi lai vinji ari iemacas valsts valodu... Vinji jau uzskata ka sheit saimnieki ir vinji bet nee!!!

Rajona te tads forsh veikals es ieeju saku man baltmaizi a ta man dod kečupu... Vispar neko nesaprot pa latviski... ta besi.

Link to comment
Share on other sites

Rajona te tads forsh veikals es ieeju saku man baltmaizi a ta man dod kečupu... Vispar neko nesaprot pa latviski... ta besi.

Protams, ir viegli sūdzēties par krieviem, kas nepieprot latviešu valodu, bet vai tev nešķiet, ka vajadzētu arī pašam savu dzimto valodiņu pakopt un runāt/rakstīt pareizā latviešu valodā?

P.S. Un ne jau tikai uz tevi tas attiecas.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Liekot diviem krieviem SAVĀ starpā sarunāties latviski - viņu latviešu valodes prasme būs nieks salīdzinot ar to "patriotismu un lojalitāti" kuru viņi jutīs pret šo valsti.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Protams, ir viegli sūdzēties par krieviem, kas nepieprot latviešu valodu, bet vai tev nešķiet, ka vajadzētu arī pašam savu dzimto valodiņu pakopt un runāt/rakstīt pareizā latviešu valodā?

P.S. Un ne jau tikai uz tevi tas attiecas.

Tici man es savu valodu zinu pietiekami labi. Tas ka es rakstu bez pieturzimem un garumzimem uzreiz nenozime ka es neesmu izkopis savu valodu. Ka gribeshu ta ari rakstishu... Ta jau nav tava problema ;)

Surr nevis es bet MES.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...