Jump to content
GIGN Forum

Ban?


Grenadieris
 Share

Recommended Posts

Palūgšu uzlikt banu (vēlams permanentu) vai kā citādi sodīt spēlētāju ar niku AcerZ // Christiano.

Vakar (19. novembrī, no 21:40 līdz 22:07 vismaz), iekš CS:S servera, viņam likās ļoti smieklīgi visus apsaukāt par botiem, p*derasiem utt. Nezinu kāpēc, bet man tādi cilvēki nepatīk. sad.gif

P.S. Nenāktu pa ļaunu biki spēcīgāk adminus iemest, vakar tur bija haoss.apollo.lv ... dry.gif

P.S.2. Ja logus nav iespējams apskatīties, varu ielikt screenus.

Link to comment
Share on other sites

es shaubos vai par lamaashanos cinjam kaads liks banu!it iipashi kur nu veel permanent!mosk vinsh varet taadaa situaacija dabuut kick,xgag......

Iekš NOX (where I happen to be an admin evil6.gif) par lielu muti bano, es domāju/ceru, ka šis serveris nebūs izņēmums... happy.gif

P.S. Pašam jau arī dažreiz sanāk palamāties, bet ne jau tik nagla un uz visiem...

+ viens līdzīgs purns jau agrāk brūķēja muti, tb, no tā paša klana bija, bet neatceros vai niks bija tas pats.

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

nepievers uzmanibu tadiem, laid tik vinjam HS visulaiku un tad vinsh nojuugsies (protams kad vinsh pretinieku komanda biggrin.gif )! wink.gif

P. S CS:S man patik ari sashaut visus priekshmteus, oficca vislabak visas gelznas, visias uzpariktes, katru mazako suudu var sashaut smile.gif, tas ar jautri

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...