Jump to content
GIGN Forum

Prezentēts Jaunais Iphone


kRi
 Share

Recommended Posts

es viņu laivu braucienos izmantoju, lai noteiktu vai esam pusceļā vai nē :lol: sanāca pāris reizes bez GPS notizloties un pabeigt braucienu pie 2/3 maršruta lmfao ... un tur vajag normālu karti - piemēram no JS Latvija, ko reāli dabūt mobīlajā var tikai caur print-screen -> jpg -> oziexplorer

Link to comment
Share on other sites

Tātad- pirmie, kā man pačukstēja mazs putniņš, iFoooņus LV ielaidīs LMT, par cenām vēl tiek klusēts, viņi protams būs subsidēti. Ta varētu notikties jau līdz vasaras beigām, laigan par konkrētu datumu vēl nekas netiek minēts.

Nesubsidētie telefoni (kā pa brīnumu) arī iespējams parādīsies Latvijā, bet par nožēlu jāsaka, ka tasnenotiks tuvākā laikā, iespējams pat ne šogad.

Link to comment
Share on other sites

LMT uz pieslēgumu iphonus tirgos, pieslēgums būs it kā vismaz uz pusotru gadu un ar kaut kādu dārgāku pieslēgumu nevis by default ''piezvani man'', Lattelecom arī tirgos, bet kādā veidā gan nezinu, jo mobīlā tīkla ta viņiem nav, cik zināms.

EDIT: nu arī ir nācis klajā kapēc Lattelecom pārdos iphone - http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=93130&hl=

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...