Jump to content
GIGN Forum

Euro 2008


van Helden
 Share

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Par laimi aziātu fināls Eiropas čempionātā izpaliks. Tagad jācer uz spāņiem.

Link to comment
Share on other sites

Turki tomer ir monstri un kaa man izbesiija,ka BILDE neskaitamaas reizes pazuda,no sateliita! SHIIT HAPPENS....Ceru ka shodien nebus tadas hujnjas!Bet respekts Turkiem,shamie spelee ar saviem resursiem ka monstri :) jaa ceru uz Spanjiem un finalaa ceriiba saglabatos ka Spanji varetu chempi panjemt :) Bet ej un sazin,ta kaa shitais ir Krievu gads,tad skjiet totalizatoraa te vareja n-taas naudas summas vinnet :) Ceru ka KRievu uzvaras gajienu serija tieshi shodien paartruuks!

Link to comment
Share on other sites

Ar senci saderēju kad bija 1/4 fināla kar4 ja Turki vai Krievi winēs kausu tad man pēc mača (vienos naktī) pa mūsu ielu (dzīvojām privātmājā) vajadzētu ar pliku dirsu skraidīt es protams zinu ka turki vai krievi newinēs tādeļ saderēju nu ko Cerams ka Spāņi atkal 4:1 saliks krievus.

Link to comment
Share on other sites

šodien čolējam 2. pusfināla spēli. skatīšos pie krievu fana, man gan minimāli besī tā krievu izlase, bet nu.. lai uzvar stiprākais.

NEDOD DIEVS KRIEVIJA IZCELS VISUS ČEMPJUS PĒC KĀRTAS! :D

Link to comment
Share on other sites

:lohs: Cik cilvēku, tik viedokļu...

Tu laikam nezini, tadu lietu, ka ne visiem patīk "Tavs mūzikas stils",tobish Krievijas izlase un es fanoju/klausos kautko pretēju - Spānija. [Par mūziku stila iekļaušanu(Tas lai aiziet līdz tai vietai, starp ausīm)(Ausis iesaistiju, lai tev aiziet, ka runa iet par Smadzenēm)]

Edit:Neko nesu teicis, ka nav pelnijuši, bet teicu, ka nevēēēēlos, lai tiek talāk....

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

JA JA JAAA

ta arī teicu ka spāņi vinnēs euro 2008

domāju ka ar vāciešiem viņiem nebūs problēmu! bet tad jau nu redzēs...

edit: derībās 10nieku vinnēju :)

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...