Jump to content
GIGN Forum

Yo


MightyZ
 Share

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

re ko spite saņēma uz mailu lmfao.gif

!

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET)

--------------------------------------------------------------------------------

Tas, ko dara Tavi draugi - ir apkaunojums

Šo rakstu un komentārus JAU rīt iesniegšu policijā.

Tāpēc - iesaku vai nu izņemt rakstu, vai nāksies tiesāties!!!

Link to comment
Share on other sites

starpcitu, palasīju noteikumus un iekrita acīs viena štelle

Pieteikšanās

Lai piedalītos TOPĀ, dalībniekam jābūt vismaz 15 gadus vecam

Lai piedalītos TOPĀ, konkursa lapā jāpievieno bilde par konkursa tēmu un jaaizpilda dalības pieteikuma anketa

Viena profila īpašnieks (1 persona) var pieteikties vienu reizi

Pieteikties var jebkurā laikā sākot no 12. maija

varbūt kāds neitrāls cilvēks grib viņu nostučīt tautas policijā or something par konkrētā noteikuma neievērošanu, jo viņš ir pievienojis mājas žilbinošo izskatu nevis savu apdullinoši žilbinošo smaidu? :sparta:

Link to comment
Share on other sites

vot ble tas konkurss arii stulbi izstraadaats, kaut kaada maza reklaamina tikai pa laikam uzpeld ka taads vispaar pastaav. buutu normaali, ja buutu tajaa augsjeejaa sadaljaa. un buutu izliktas top 3 bildes. tad domaaju 100% spite uzvareetu. a taa bled jameklee pa cik tur taam lpp. sviests

Link to comment
Share on other sites

un vispār - varētu visi rakstīt, ka grants viņiem raksta "balsojiet par manu bildi - respektīvi izslēdz godīga konkursa iespējas, spamojot".

kr4 varētu aizrakstīt (VISI) kautko šādu.

worm, moš palabo -

QUOTE(jejeje)

Sveicināti!

Es jums rakstu sakarā ar Colgate konkursu, kas norisinās draugiem.lv.

Vēlētos izteikt savu viedokli par to - galu galā - esmu viens no draugiem.lv lietotājiem un potenciālajiem balsotājiem.

Lūk, ko es un mani draugi ir saņēmuši nesenā laika posmā -

"No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET)

--------------------------------------------------------------------------------

Labdien

Piektdiena ir klāt Balsojums beigsies svētdien Tāpēc, lūdzu, nobalso arī šodien, rīt un parīt par mani konkursā "smaids" Ja vari - padod šo ziņu tālāk saviem draugiem, radiem, paziņām

BALSOT VAR ŠAJĀ LAPĀ:

http://www.draugiem.lv/special/colgate/?pa...4979977.2285413

PAAAALDIES! Ja uzvarēšu - balva Tev būs garantēta, tāpēc pacenties...no sirds!

"

Es vēlētos izteikt savu nosodījumu par šādu, zemisku, gājienu.

Vai tiešām konkursa noteikumos ir ļauts izmantot draugiem.lv fakeri un rakstīt visiem saviem draugu draugiem spam-veida vēstules, aicinot balsot?

Otra lieta - Šī, Raimonda, bilde, manuprāt, nevar tikt uzskatīta par konkursa dalībieci, jo neatbilst "konkursa tēmai - skaistam smaidam". Šinī bildē Raimonds nemaz nesmaida - atklājis zobus - viņš savādi šķielē(?) un zobi (kas ir colgate zīmols, protams) nav nemaz redzami.

Es vēlētos uzzināt draugiem.lv Administrācijas viedokli šajā jautājumā, jo otrās vietas ieguvēja - skaista meitene ar skaistu bildi un smaidu - nav nedz rakstījusi nevienam, nedz veidojusi "balsošanas kampaņu", nedz aicinājusi draugos 15.000 draugu, kas par viņu katru dienu varētu balsot.

Manuprāt pašlaik konkursa rezultāti nevar tikt uzskatīti par godīgiem (un zinu ka neesmu vienīgais, kas tā uzskata).

Ar cieņu - Jānis

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau man šķiet ka draugiem.lv administrācijai ir uzlikt uz visu šo mīkstu kluci, jo tā ir colgate kampaņa un viņiem tā ir baiga reklāma no notiekošā spama... protams mēģināt jau var! Vienīgi nevajag ieslīgt tik ļoti detaļās par viņa dzeltenajiem zobiem un smirdošo elpu :lol: pilnīgi pietiek pierakstīt, ka bilde neatbilst konkursa prasībām...

Link to comment
Share on other sites

lmfao

209.jpg

par bildes patiesumu liecina komentārs:

Bļāāā''a', kur es rēcu par šo bildi.

Balsojam un dodam draugiem.Jābūt aktīvākiem.

P.S Tas pats pirmais teksts suk*, jo nevarēju neko saprast, tikai man iekrita tas acīs, ka viņš rakstīja, kas balsos par mani balva garantēta.haha e-ntajiem cilvēkiem balva.Viņš jau tā bomzis.Aizsūtīs vēstuli un viss.

Es arī tautas policijai aizrakstīšu, ka viņam ir 12 gadi.Viņš ir feiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...