Jump to content
GIGN Forum

Yo


MightyZ
 Share

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moš iedzenam viņu vēl lielākā depresijā? sabāžam viņam face.lv abām bildēm 1iekus XD tas viņu morāli sagraus, jo face.lv ir viņa dzīve XD

PS. viņam tur niks "-Raymond" [sameklēju jau XD ]

PSS. Spitei tiešām forš smaids, un ceru ka vinnēs to muļķi :)

PSS. vai gadījumā administrācijai (draugiem.lv) nevajadzētu viņu bloķēt par ķēdes vēstulēm <_<

Edīte. OMG jāziedo 50 bonuspunkti lai nobalsotu ar 1 :D davai sarosāties.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Pieņemot, ka viņš draugos ir regojies caur inbox.lv, nomainīt draugos paroli vai izdzēst kontu? :D

P.S. Iz Granta profila feisā:

Profesija: fanu kluba vadītājs lmfaolaikam jau sava

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nu to, ka viņu varētu nobloķēt face.lv es varētu papūlēties, man vienīgi vajadzētu vienu vēstuli, kuru viņš sūta kādam, kā spamu... Ar to pietiks, un cerams ka neatbloķēsies pa 100SOL =/

Link to comment
Share on other sites

kr4, VISI kas ir draugos

QUOTE(mightyz)

Sveicināti!

Es jums rakstu sakarā ar Colgate konkursu, kas norisinās draugiem.lv.

Vēlētos izteikt savu viedokli par to - galu galā - esmu viens no draugiem.lv lietotājiem un potenciālajiem balsotājiem.

Lūk, ko es un mani draugi ir saņēmuši nesenā laika posmā -

"No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET)

--------------------------------------------------------------------------------

Labdien

Piektdiena ir klāt Balsojums beigsies svētdien Tāpēc, lūdzu, nobalso arī šodien, rīt un parīt par mani konkursā "smaids" Ja vari - padod šo ziņu tālāk saviem draugiem, radiem, paziņām

BALSOT VAR ŠAJĀ LAPĀ:

http://www.draugiem.lv/special/colgate/?pa...4979977.2285413

PAAAALDIES! Ja uzvarēšu - balva Tev būs garantēta, tāpēc pacenties...no sirds!

"

Es vēlētos izteikt savu nosodījumu par šādu, zemisku, gājienu.

Vai tiešām konkursa noteikumos ir ļauts izmantot draugiem.lv fakeri un rakstīt visiem saviem draugu draugiem spam-veida vēstules, aicinot balsot?

Otra lieta - Šī, Raimonda, bilde, manuprāt, nevar tikt uzskatīta par konkursa dalībieci, jo neatbilst "konkursa tēmai - skaistam smaidam". Šinī bildē Raimonds nemaz nesmaida - atklājis zobus - viņš savādi šķielē(?) un zobi (kas ir colgate zīmols, protams) nav nemaz redzami.

Es vēlētos uzzināt draugiem.lv Administrācijas viedokli šajā jautājumā, jo otrās vietas ieguvēja - skaista meitene ar skaistu bildi un smaidu - nav nedz rakstījusi nevienam, nedz veidojusi "balsošanas kampaņu", nedz aicinājusi draugos 15.000 draugu, kas par viņu katru dienu varētu balsot.

Manuprāt pašlaik konkursa rezultāti nevar tikt uzskatīti par godīgiem (un zinu ka neesmu vienīgais, kas tā uzskata).

Ar cieņu -

aizrakstiet šito

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...