Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Vēsture


Wanna' be nothing
 Share

Recommended Posts

Nu ar hronoloģiju es bišk iebraucu auzās un vēl 1. daļas pēdēja uzdevumā sajaucu tos attēlus, kur bija baznīca, dambis, un lv karogi......

2. daļa, manuprāt, bija viegla...

3. daļā rakstīju par Bermontiādi, 2. Pasaules kara beigām & Baltijas ceļu....

Kopumā būs labi (es ceru :P)

Link to comment
Share on other sites

Nekas jau grūts tur nebija, teiksim tā, visi šī gada eksāmeni ir vieglāki par pagājušajiem, btw šajā vienīgais, kas bij sūdīgs bij pats pēdējais uzdevums, kur rakstīju par neatkarības proklamēšan, pirmo saeimas sapūlci, Latviju atzīsts "De iure" un beigās vēl par barikādēm nedadaudz.

Link to comment
Share on other sites

paiistam baigais murgs... 1. daljaa vajadzeetu visam buut iznjemot to laikrakstu, 2.daljaa tie teksti kkaadi murgaini- nesapratu kas tur kopiigs tajos textos, ko vareetu ierakstit 5 rindinjaas o.O un 3. man saapeeja galva tapeec pienjemu ka nekas labs nebuus, rakstiijuu par jaunlatvishiem, proklomeeshanu un atguushanu, bet jeedziigi tikai to 1. uzrakstiiju

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā daļā vienīgais uzdevums, kas sagādāja grūtības, bija 5ais. b, d nezinaju. Pa kartēm sanāca DAB. Kam vēl tā? 2. daļa pilnīgs tukšums. K-ko uz dullo sarakstiju. Teksti nesaprotami. 3. daļā sanāca tikai 2 notikumi, jo visu pēkšņi aizmirsu, rakstiju par agrāro reformu 20.gados un neatkarības atgūšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, bet man jau tas darbs pārāk viegls nelikās!Labi, pirmā daļa gan tāda vieglāka, bet tur otrajā daļā tīrāko murgojumu rakstīju! :P Trešā daļa man nepatika, jo īsti nebija, ko rakstīt man! :rolleyes: Bet kopumā kāds 6 varētu būt, vairāk gan ne! <_< Nelikās viegls, jo vēsture man pārāk labi nepadodas. :(

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

rakstiijuu par jaunlatvishiem, proklomeeshanu un atguushanu, bet jeedziigi tikai to 1. uzrakstiiju

Vai tad jaunlatvieši nav 19. gadsimtā? :) Bija jāraksta par 20. gadsimtu. Es rakstīju par proklamēšanu, Ulmaņa laiku un Baltijas Ceļu.

Nedaudz pasmaidīju lasot noteikumus 3. daļai par to "Optimistisko" draugu. :)

Link to comment
Share on other sites

Runā, ka šitas esot bijis viens no vieglākajiem darbiem kāds maz ir bijis... Man bratons teica, ka visa klase 1. daļu esot pabeigusi ~10 minūtēs dažš labs esot pat 5. minūtēs pabeidzis un pēc 15. minūtēm 100% visa klase jau bija ārā no zāles, negaidot pārtraukumu. Otrajā daļā esot bijis tik maz jālasa, ka "pat pagulēt vēl dabūja". no 4. avotiem jālasa tikai 2. avoti. C'mon, kas Latvijā notiek? <_< Kāds tad būs matemātikas eksāmens? 2+2x2?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...