Jump to content
GIGN Forum

Garlaicīgi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vai esmu teicis, ka izvirtībai ir sakars ar ģenētiskiem defektiem?

Link to comment
Share on other sites

Besī tie p1dari. Kas būs, ja tagad alkoholiķi, Tvaika ielas iemītnieki un bomži gājienus taisīs? Un kā vēl tie lohi var gribēt adoptēt bērnus? Tad jau labāk bērnību uz ielas pavadīt..

P.S. Lezbes gan ir forši :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Šeit tie ir sinonīmi.

Un, protams, ka tādu vairāk parādīsies, jo cilvēku populācija nemitīgi pieaug. Bet procentuāli lielas izmaiņas diez vai būs.

kri: :) es arī ar agrāk problēmām spēju sagremot faktu, ka homoseksuāļi var adoptēt bērnus. Bet labāk kā uz ielas viennozīmīgi būs, tu vienkārši šajā problēmā neesi tā kārtīgi ieskatījies.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu, jo mazāk par to runās, jo mazāk tādu būs.

imo, wanna-be sindroms: šī tēma tiek visur izvazāta un aprunāta; ja es būšu tāds, par mani arī runās.

tas pats attiecas arī uz smēķētājiem.

macho, izglītot atvases un iepazīstināt ar visu ko, lai paši izvēlas, ir ļoti jauki, bet dzīves realitāte diemžēl nav piemērota šada veida audzināšanai, jo apkārt klīst lieka kaudze ietekmējošās drazas, piemēram, sociālais bara/vairākuma faktors.

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka govīm skandinot klasisko mūzku palielinās piena noslaukšana, kas arī pierādijās iekš brainiac - +2 litri klāt. un saka, ka sīkie paliks gudrāki, ja klausīsies mocartu, kas tomēr pierādijās pilnīgs sūds un kam es piekrītu - mūs tā mūzika neiespaidos. 1 no milijona mby tiks ietekmēts, kas ir pārāk mazs radītājs, lai ar kautko tādu čakarētos. vienkārši - kamēr viņš tev vēderā - domā par viņa fizisko veselību. dari visu, lai tā būtu pēc iespējas labāka. pēctam dari visu, lai viņa garīgā kā arī seksuālā dzīve būtu pilnvērtīga.

P.S vārdu izvirtība var ļoti pieklājīgi aizstāt ar novirzienu. nu bet katrs sauc kā grib.

Link to comment
Share on other sites

"/" nelietoju, lai apzīmētu sinonīmus.

Nav neviena pētījuma, kas apkopotu datus par homoseksuālu cilvēku skaitu valstīs, kur tā tiek uzskatīta par normālu parādību un kur to uzskata par izvirtību vai ģenētisku defektu, taču likumsakarīgi būtu, ja lielāks īpatsvars būtu, piemēram, Rietumeiropā, Kanādā.

Link to comment
Share on other sites

macho slimi vinji ir. ta ir kautkada novirze i togo , ta ir slimiiba grozi to ka gribi un cik GUDRI tev patik.....

katra zinja neatbalstu.. ja vinjiem patik majas nonjemties ar chuckhukbanishu leitam davaj lai dara, bet ne jau raaadiit to citiem

bte. macho tu teici par to vecaku attieksi ka izdzit butu nepareizi, bet pats piebildi ka tev tie shokoladniki, gomosekas ( uhh ka no nasha rasha iemacijos :) ) nepatik, tada gadijuma ja tev piedzims puika un vinsh kljuus par pidalagu tad tev vinsh pasham nepatiks? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

katra zinja neatbalstu.. ja vinjiem patik majas nonjemties ar chuckhukbanishu leitam davaj lai dara, bet ne jau raaadiit to citiem

bte. macho tu teici par to vecaku attieksi ka izdzit butu nepareizi, bet pats piebildi ka tev tie shokoladniki, gomosekas ( uhh ka no nasha rasha iemacijos :) ) nepatik, tada gadijuma ja tev piedzims puika un vinsh kljuus par pidalagu tad tev vinsh pasham nepatiks? :wacko:

Brīvību biseksuāļiem!!!! :)

Es nav, bet brīvību :)

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

protams dazhiem ir tas vienpusiigais skatiijums... ble kaa var buut geji un kapeec visas 4iksas nav lezbes XD

paga, paga.

tu neesi tas rihards skrebelis, kuru rādīja pa tv?

gāji ar saviem geju draudzinjiem un plakātu rokās : "mans aanuss ir atveerts plashajai pasaulei"

Edited by preteklis
Link to comment
Share on other sites

Homoseksuālisms ir iedzimts? macho, tad jau sanāk, ka arī zoo/nekro/bi-seksuālisms ir iedzimts, man tikai rodās jautājums, no kurienes tas viss varēja iedzimt cilvēkos? domāju, ka tas viss ir parādījies kopā ar visatļautību pasaulē, kas mūsdienās ir. Uzrodās kāds ar ideju, kuram uzrodās arī sekotāji. Sākotnēji, manuprāt, homoseksuāļi radušies no kaut kādiem pārdzīvojumiem savā dzīvē, bet mūsdienās tādu kļūst arvien vairāk un vairāk. No kā tas rodās? domāju, tas no cilvēka tieksmes būt atšķirīgam no citiem. Tas viss sākās daudziem ar frizūrām un ģērbšanās stilu un parasti tur arī beidzās, citi izdomā, ka būs homīši.

Ok, nesaku, ka tas viņiem vienīgais iemesls, par veģetārieti cilvēks arī nekļūst tikai tāpēc, ka nespēj apēst kādreiz dzīvu būtni, citi neēd gaļu veselīga uztura dēļ, citi tikai svara nomešanas, citi, jo baidās no slimībām, da ko tik nevar izdomāt.

Bet par homoseksuāļiem, domāju, tas nav nekas iedzimts. Vienkārši viņiem kaut kas saiet smagā dēlī domāšanā un viņi izdomā par tādiem kļūt vai arī vāja rakstura cilvēkus uz to var tikpat labi pamudināt.

Link to comment
Share on other sites

Wrong! Homīši uz Zemes stumda kakučus jau sen. Piemēram, Senajā Grieķijā bija speciāla pediņu armija :sparta:http://en.wikipedia.org/wiki/Sacred_Band_of_Thebes (Ja pareizi sapratu, tad tie paši 300, kuru vadīja King Leonidas I)

Tas, ka pirms 20 gadiem par to sāka runāt daudz plašāk - tā jau ir cita lieta. Ne viens vien vēsturiski zināms džeks ir bijis pediņš.

Kaifs ir! Nē, neesmu pediņš. Pasen bioloģijā panesās tēma par pediņiem un skolotāja šo to pastāstīja. Stumdot kakuci ar čibriku tiek stimulēts prostatas dziedzeris un pasīvajam džekam var būt orgasms. http://en.wikipedia.org/wiki/Prostate_massage

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ok, nesaku, ka tas viņiem vienīgais iemesls, par veģetārieti cilvēks arī nekļūst tikai tāpēc, ka nespēj apēst kādreiz dzīvu būtni, citi neēd gaļu veselīga uztura dēļ, citi tikai svara nomešanas, citi, jo baidās no slimībām, da ko tik nevar izdomāt.

Bet par homoseksuāļiem, domāju, tas nav nekas iedzimts. Vienkārši viņiem kaut kas saiet smagā dēlī domāšanā un viņi izdomā par tādiem kļūt vai arī vāja rakstura cilvēkus uz to var tikpat labi pamudināt.

vismaz viens mani atbalsta :)

Link to comment
Share on other sites

bte. macho tu teici par to vecaku attieksi ka izdzit butu nepareizi, bet pats piebildi ka tev tie shokoladniki, gomosekas ( uhh ka no nasha rasha iemacijos :) ) nepatik, tada gadijuma ja tev piedzims puika un vinsh kljuus par pidalagu tad tev vinsh pasham nepatiks? :wacko:

Ok. Esi tu, kas saki, ka tā ir slimība un ir Pasaules Veselības Organizācij (kuru man jau ZAJEBALA PIEMINĒT) kura saka, ka tā nav slimība. Nez kam es ticēšu?

Es neteicu, ka man viņi nepatīk. Es teicu, ka man nepatiktu redzēt kā viņi publiski izrāda savas emocijas. Ja man kāds bērns būs homoseksuāls, ne jau man kaut kas attiecībā pret viņu mainīsies.

Vēl viens malacis. Negribi pastāstīt kāda "visatļautība mūsdienās" bija senajā Grieķijā?

Man tā liekas, ka ja jūs visi būtu darba devēji, jūs visticamāk kādu darbinieku atlaistu tikai tāpēc, ka viņš ir gejs (iemeslu jau citu atrastu). Skumji.

Link to comment
Share on other sites

ee.. nu es nezinu.. tev tapat ka manai muterei patik spitigi palikt pie savam domam , vienalga vai taam vel ir jega vai nav. ticu ka atradisi pat 100 iz nezinkurienes dabutus faktus , lai tik pieraditu savu taisnibu..

tev nepatiik vinju izraditaas emocijas, tad ka tu iepazitos ar sava beerna "meiteni" ( LAL)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

tev nepatiik vinju izraditaas emocijas, tad ka tu iepazitos ar sava beerna "meiteni" ( LAL)

vo vo, tagad atbrauc deels iepaziistinaat mani (vecaaku) ar savu "draudzeni" un *BLAUKSH* muzhiks ienaak pa durviim. dirsaa, es pakjertu trieku :ermm:

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Man slinkums lasīt visu, kas šajā topikā sarakstīts, bet, atbildot uz pirmajiem poustiem par šī gājiena jēgu, varu padalīties tajā, ko uztvēru no kaut kādas geju vadones sacītā. Proti, viņi iet tajos gājienos, lai pievērstu sev sabiedrības uzmanību kā tādu un tad ar sacelto ažiotāžu varētu veidot diskusijas par geju diskrimināciju. Laikam jau tas vairāk attiecas uz ģimenes veidošanas, bērnu adopcijas un darba jautājumiem. Nekas cits man vismaz nenāk prātā.

Īstenībā man pofig, ka viņi stumda kakas vakaros vai arī sievietes, kuras nevar sev atrast sev vīriešus, laizās un bļauj, ka vīrieši ir cūkas (tas laikam vairāk no feministu kustības :) ). Vienīgais, ko es kategoriski neatbalstu ir tas šits, ka geji cīnās par tiesībām adoptēt bērnus. Tas gan ir slimi. Divi džeki ar bērnu aizbrauc uz pikniku un sāk laizīties, sīkajam pasakot, lai aiziet pastaigāties. :D Adoptētajam bērnam tiktu sakropļota pasaules uztvere.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...