Jump to content
GIGN Forum

Age Of Conan


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tāāāāātad!

Zinu, ka man tu ar Rohan sanāca kā sanāca, bet nu jā, šis ir pavisam cita līmeņa MMO.

Tātad Age of Conan

Age of Conan: Hyborian Adventures is a massively-multiplayer online roleplaying game (MMORPG) based on the world and works of acclaimed author Robert E. Howard. In Age of Conan, players enter Hyboria with thousands of their friends and enemies to live, fight, and explore the dark and brutal world of King Conan.

Links uz sarakstu ar pieejamajām klasēm.

Spēle ir daudz, daudz draudzīgāka lietotājam nekā tas pats Rohan.

PvP sistēma ir perfekta.

Questi interesanti.

PvE sistēma aizraujoša pat PvP'erim.

Bēdīgā puse - spēle maksā 26.55ls ( komplektā nāk 30 dienu gametime ). Gametime papildināšana - 30 dienas = 8ls.

Kādam ir vēlme kopā ar minoritiju paspēlēt tur?

Link to comment
Share on other sites

Spēli nevar nopirkt kačājot.

Jāiet uz veikalu un jāpērk kaste.

Spēle strādā normāli pat ar 2gb uz augstu grafikas pakāpi.

Laikam jau neviens nav ieinteresēts. Ja nu kāds tomēr nopērk vai ir vismaz ieinteresēts, nāk uz serveri Wildsoul vai raksta man PMu.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Rohan ir par velti un kameer tada vinja buus tikmeer es kadu briidi tur uztureshos, neesmu tik addicted, lai maksaatu :thumbsup:

Kas nu būtu runājis :D Tu labāk pasaki, cik atstāji Travian :D

Link to comment
Share on other sites

8 lati mēnesi vai 5 lati mēnesi, nav dižā atšķirība. ( plus man te pačukstēja, ka tā summiņa tev bijusi lielāka par 5 latiem mēnesī :lalala: )

Enivej, šodien sākšu spēlēt un postošu foršus skrīnus tikai tāpēc, lai jums visiem skaustu un būtu velme iegādāt spēli. :)

Link to comment
Share on other sites

plus man te pačukstēja, ka tā summiņa tev bijusi lielāka par 5 latiem mēnesī :lalala: )

Enivej, šodien sākšu spēlēt un postošu foršus skrīnus tikai tāpēc, lai jums visiem skaustu un būtu velme iegādāt spēli. :)

es nez kaa tur ir bet vienam 4uvakam te tiiimspiikaa taa speele negaaja pie sirds :) laikam vinjam neptika kaa tur kkkas uztaisiits ar pvp... nevarot saprast kas kur jaaasit ...( parody btw tas nabags)

Link to comment
Share on other sites

:) laikam vinjam neptika kaa tur kkkas uztaisiits ar pvp... nevarot saprast kas kur jaaasit ...( parody btw tas nabags)

Spēle ir vienkārši brīnišķīga. Vēlāk uzrakstīšu vairāk ( kaut kur ap 6iem no rīta ), jo serverim būs 5 min downtime.

Link to comment
Share on other sites

nu viss ko es zinu ir tas, ka šitas bija pozicionēts kā wowkiller projekts. es nešaubos, ka spēle pati par sevi ir laba. tomēr par šo naudu nemaksātu. bet it kā sola, ka pēc DoW2 būšot arī Warhammer 40.000 mmorpg un to gan labprāt.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot, kamēr cilvēki neliek mieru iekš skype, esmu mazliet nolīmējies no spēles.

Mazs kopsavilkums no tā, ko esmu piedzīvojis 20 levelu laikā.

PvP - vienkārši PvP'era sapņu piepildijums. Laigan tie jau vēl tik newbie kautiņi ir, action ir nepajokam. Mazliet izbesī, ka questojot ( tādā vietā kur pusstunda jāskrien līdz pointam ) piezogas kāds nocloakojies pimpis un nosit tevi, kamēr cīnies ar monstriem, bet tas piederas pie PvP servera ikdienas.

Questi - interesanti. Laigan neesmu tik slims RP'ers, lai skatītos un klausītos visus voice-over/side-scene'us, pats action ir foršs.

PvE kā PvE.

Neesmu ticis vēl ārā no Newbie Island, bet saka, ka nākamās pilsētas ir tik lielas, var apmaldīties.

Vēlaizvien ceru, ka kāds atjēgsies un nopirks igru. :blelohs: Kopā tomēr jautrāk.

Pāris skrīni. ( vajadzēja pārkonvertēt uz LOLjpg un kvalitāti ar samazināt )

Izbēgu no negantajiem krokodīliem, kas nezināmu iemeslu dēļ nemāk peldēt.

Gaidot vienkārši smirdīgi smieklīgu respawnu. Naturāli stundu gāju vienu questu.

Iejūtos samuraya lomā. :superlol:

Some nudity right here.

KAUT KO TEICI?

Uz ceļiem un galva nost. :)

Tas no manis viss. Priekšā 6as stundas Age of Conan. Arlabunakti.

Ā, jā, biju normāli nomīzis, kas mana VGA nepavilks šito brīnumu, bet uzliekot medium details un 2.0 šeideri viss ripo perfekti. Nevaru sagaidīt, kad varēšu bliezt visu uz augstāko ar jauno VGA ( jā lielos. :meele: ) un izbaudīt spēli 100%īgi.

EDIT : Outlawz nesapratu īsti beigās, ko tu tur īsti gaidi, bet ja viena no tām spēlēm ir Warhamme Online The Age of Reckoning, tad piebiedrojos tev. Izskatās viņa daudz sūdīgāka par AoC, bet daudz labāk par WoWu. Tāda fun-spēle. Kad viņai paredzēts Live datums?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

bloodscreen kick ass :) vot iekš gears of war viņš ir kruts :) te ar tāds noderētu.

sor mino. ar mnai paspēlēt nesanāks. negribu neko spēlēt ar ikmēneša maksājumiem + man dators vnk nomirtu kā tavējais (vecais laikam) pie crysis :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

esmu gandriiz 30 levels un nodziits no datora uz 30 minuuteem, jo savaadaak es te nemaz nerakstiitu. :)

enivej - rusty es no tava teiktaa pilniigi neko nesapratu. Vieniigais varu pateikt, ka taas asinis uz ekraana izskataas kaa no dirsas izshpkjautas, jo ir mid-low setingi. Veelaak iepostoshu kaa izskataas speele max settingiem ( bez DX10, bet tomeer ). Un kaa saprast to teikumu par Crysis?

bencik, a peec kaa izskataas Rohan? :superlol: arii veelaak, kad tikshu pie datora ielikshu klana Rohan muuviku. :)

Link to comment
Share on other sites

Tātad atbildod uz komentāriem par grafiku, ielikšu skrīniņus ar augstākajām detaļā dx9 režīmā. :) Vērtējat paši.

+ Pāris skrīni no pēdējo divu dienu piedzīvojumiem.

Max settingi

Max settingi 2

Kukaiņi, kukaiņi, kukaiņi.

Uhh.. - Tell me about yourself.

Raidojam. :whistling:

Gang Bang

Beidzot varu izmantot savu Mamutu :) :)

Esmu 44 levels starpcitu. Ā, un crushy - Barbarian ar Berserker buildu.

That being said, es eju mazliet paspēlēt AoC un čučāt, kā nekā jau gandrīz seši. :) peace.

Link to comment
Share on other sites

EDIT : Outlawz nesapratu īsti beigās, ko tu tur īsti gaidi, bet ja viena no tām spēlēm ir Warhamme Online The Age of Reckoning, tad piebiedrojos tev. Izskatās viņa daudz sūdīgāka par AoC, bet daudz labāk par WoWu. Tāda fun-spēle. Kad viņai paredzēts Live datums?

Ir divi settingi, viens Warhammer un otrs Warhammer 40.000, kur darbība it kā notiek 40.000 gadā (lol i know) - nu tur ir dzelzs nāves roboti, zaļie orki, cilvēki, ļaunie keksi utt kopā 8 frakcijas, bet cik noprotu settings pieļauj vēl vairāk. Warhammera 40.000 settings bija izmantots Dawn of War, kura savukārt ir mana mīļākā RTS. nu un tad man tas futūristiskais settings iepatikās. un Dawn of War 2 (tiek ražots) veidotāji Relic kaut ko muldēja žurnālistiem par mmorpg. bet tas būs ne ātrāk par 2009. ja ne vēl vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

mino. nu es labi atceros, ka tu ~ pirms 8 mēnešiem osmth rakstiji man mircā. mēs bazarējām pa spēlēm. es pieminēju, ka spēlēju crysis un tu piebildi, ka tev pc vnk nomira pie tās spēles :) nu es pieņemu, ka mans pc nomirs pie šīs spēles.

un gears of war bloodscreen. lūdzu šeit vidio.

http://www.youtube.com/watch?v=nwpyGBSZW_Q...ture=relatednav nav tā labākā kvalitāte, bet nu - you get the idea.

šis vēl ar okei. grafika bišk labāka. http://www.youtube.com/watch?v=DB1wD9PHgS0...feature=related

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Mazliet papētiju šitos Warhammer.

Warhammer Age of Reckoning solās būt pilnīgs sūds. Pilnīgs. Ko, savukārt, nevarētu teikt pat WAR 40k, kaut kā liekas, ka tas varētu būt kaut kas ļoti interesants.

radler es iesāku jaunu characteru, mazliet gribu pamēģināt vienu citu klasi, tākā varētu nebūt onlainā tik daudz zem Minority. UzPMo savu IG vārdu / klasi. :)

Oddish ej bekot, skrīnu nebūs, man tagad slinkums un nenormāli nāk miegs. :zhaav: Rīt. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...