Jump to content
GIGN Forum

Age Of Conan


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

niks alutinjsh klasse assasins vai kaa tur :)

hmm esmu nakts modusa un man tagad pie vulkaana jaarunaa ar shenti aku bet tur ir daudz 8 levela pretinieki es pat ar pirmajiem diviem gala netieku jo pats esmu tikai lvl 8 ko darit? :)

kada vispar atskjiriba starp to nakts modusu vai dienas? dienaa itka spele ar parejiem bet kada nozime

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Nakts modā ir "Destiny Questi". Un D. Questi ir katrai klasei savādāki, tākā nezinu, kas tev jādara.

Bet vienu gan varu ieteikt - dari kā es, pildi Night Mode questus 20 lvlā, jo 20lvlā pēdējais quests ko darīsi būs tieši Night Mode un tad arī tiksi prom no Newbie Island aka Tortage. Karoče pildi Day Time questus pagaidām. :)

Link to comment
Share on other sites

nekaa tur nesaprotu :D bet zinu ka man arii shita talantu lapa paradijas un es tur vareju vienu talantu punktu izdaliit..itkaa ieliku labajaa pusee vienam kas spiideeja bliin nez varbut ar laiku :D

a kaa var dabuut tos maajdzivniekus?

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

es tagad esmu baigais pro !!!!!! 16 lvl bet bliin ka jus tik augstus levelus tik atri dabujat? es ta jau ar vairakam misijam skraidu un visu laiku tikai pildu bet tapat tik aatri nekaapjos.

bet nu ok viens jautajums par tiem buildiem. esmu panjemis tur vairakus kurus vareju un atceros ka sakuma es vareju tur aktivizeet veselus 2 vai nu vienadus kopaa vai 2 dazhadus atseviskjus bet tagad varu tikai 1 aktivizet nedz vienadus kopa nedz arii dazhaadus kopaa kaapeec taa??

Link to comment
Share on other sites

Pāris bildītes. Rīt maybe saņemšos un kaut ko arī uzrakstīšu. ( Ha, lol, tipa kādu rausta, ko rakstu )

ĒĒ, nu jā, bilde nr. 1. un bilde nr. 2 . Lieki piebilst, ka čalis pēc šī izgājiena saņēma dunci mugurā. :pizdiblee:

Milzīgi koki, migla, lāpas, zombiji. Fīlings perfekts.

Rokas nost, galva nost, FATALITY!!

RAPE, she's going to get it.

C'mon baby.

Random Screen

ūūūn izbaudam pēc-50-lvla-priekus grind'ojot grupu questu ar elite bosiem, t.i. grūtiem bosiem.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

tagad es vairak neesmu parasts pro bet ljoti liels pro man ir 21 lvl un esmu taja milzigaja pilseta tiko nositu stormu ar kreisas kaajas mazo pirkstinju.

hm man vajag atgriezties atpakalj lai tur izpilditu paris misijas vai ari nav jegas?

Link to comment
Share on other sites

vienreiz es redzeju dzheku tortage kuram bija 47 levels..

kur jaaiet lai vaaktu kaut kaadus materialus? man visu laiku helpa radas ka tipa jakljust par kaut kadu vaceju vai metala vai koka vai akmenja utt bet nekas nav rakstits par to kur jaiet lai to izdaritu

Link to comment
Share on other sites

visas klases var vaakt visus resursus kas ir. tie ir vajadzigi lai varetu pats taisit visadus ierochus vai ari buuvet pilsetas utt. lai varetu pildit tos resursus questus jaiet pie kaut kada dzheka kas parteleportee uz potainu un tur tad itka iemaca. pec tam kad ir 40 lvl tad var panjemt profesiju vai ari 2 hvz un pats taisit ierochus

Link to comment
Share on other sites

radler da tie gathering ir UNthefuckREAL. Pirmais levels, kur ir jāsavāc tie 20 no katra ir NENORMĀLI viegls salīdzinot ar nākamo. Bļe, tur vajag vienu sastāvdaļu, kas ĻOTI reti izkrīt no tiem sūdiem. Es vakar reāli fārmoju stabili 4-5 stundas viņus - NEVIENS, Lol. Man liekas, ka tur rate ir kaut kāds 1/500. :pizdiblee:

Enivej pāris skrīni.

Mazliet iepozēju ar savu jauno draugu. :)

Team fall back! FALL THE FUCK BACK!!

Attention Whore.

Izvēlos sev zirgu. :kngt:

<3

<3 2.

Atradu sev līdzinieku, MIRSTI!!

.. un mans roflis of a day. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:D

Līdz 60 lvlam tiešām bija nereālākais fans, tad mazliet salūzu. Vasaras beigās uz mēnesi paņemšu paspēlē, maybe FunCom kaut ko darīs end-game labā līdz tam. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...