Jump to content
GIGN Forum

12 Klases Anglu Valoda


Don Bass
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Domāju, ka eksāmens būs vieglāks.. Grūta likās jau lasīšana, kur bija raksts par delfīniem un jāliek jautājumi, kā arī tas pa skydiving nebija nekāds vieglais. Vispār eksāmens šķita sarežģīts. Vismaz runāšanas daļā paveicās ar +/- sakarīgu biļeti.

Link to comment
Share on other sites

Rīt būs citas 6 biļetes, parīt atkal citas 6.

Bet nu Role plejā učene bija uzņēmuma dibinātāja, gribēja atvērt fitnesa klubu UK, un es biju klients, kurš bija aizgājis painteresēties, par cenām, par to cik ilgi jātrenējas u.c. Nekā sarežģīta.

Edited by cr3w
Link to comment
Share on other sites

Essejai bija ļoti viegla tēma, manuprāt. Man pat nācās izņemt ārā dažus punktus, kurus biju notos sarakstījis, jo savādāk jau viss bija pierakstīts un gandrīz nesanāca vieta nobeigumam :)

Vienīgais, kas bija grūts - 3 uzdevums klausīšanās daļā, jo bija jāieraksta pilni teikumi atbildē un kamēr drukā vienu tikmēr viņa jau "ber" atbildi uz nākamo

Link to comment
Share on other sites

Nez kā jums, bet, manuprāt, skaņas kvalitāte bija atbaidoša. Piekrītu, ka 3. uzdevums pie klausīšanās bija piņķerīgs. Runāšanā tika diezgan ciešamas tēmas - cilvēku atsvešinātība pilsētā un iekš RP par school-end-party.

Link to comment
Share on other sites

Šī gada eksāmens bija ļoti līdzīgs pagājušā gada eksāmenam, tā kā tik tiešām nezinu, kas varēja būt nezināms un negaidīts. Man tieši likās, ka pēdējais klausīšanās uzdevums bija vieglākais no trim - būtībā tika pārbaudītas drukāšanas prasmes.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas ir grūti. Bija grūti savas domas saīsināt, lai iekļautos tajā n00biskajā limitā.

Klausīšanās bišķi sux0ja, ir bijuši labāki gadi. Un vispār čakars nedaudz, to pat SB atzina. Bet nu slikti jau nebūs.

PS: LOL, 1. uzdevums rox0roja - atbilde uz postu forumā. Vajadzēja sarakstīt no stila "lol, lol, roflmao, n00bz, XD"

Link to comment
Share on other sites

par smokingu es saskaitīju vārdus, kad pabeidzu argumentu daļu(or whatever tā daļa saucās) un man jau bija 240 s hujam, a vēl nobeigums bija jāuzraksta. pēdējā daļā nevienā uzd neikļāvos limitā, jo aizrāvos rakstot. Klausāmajā daļā nepatika 2. uzd ar to fkin monotono balsi. Rīt runājamā daļa.

Link to comment
Share on other sites

Klausīšanās bišķi sux0ja, ir bijuši labāki gadi. Un vispār čakars nedaudz, to pat SB atzina. Bet nu slikti jau nebūs.

PS: LOL, 1. uzdevums rox0roja - atbilde uz postu forumā. Vajadzēja sarakstīt no stila "lol, lol, roflmao, n00bz, XD"

Par ideju rakstīt forumiski es arī iespurdzos :aha:, bet b*a - tie limiti.. 1. uzdevumā, manuprāt, pat 2x pārsniedzu, fck :/

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa eksaamena pirmie 3 uzdevumi bija diezgan paviegli, bet kaut kaa nepietika laika.. bet klausiishanaas daljas 1 uzdevums manii radija ljoti lielu nepatiku.. jo 90% nedzirdeeju deelj forshaas skanjas kvalitaates.. 2 uzdevums bija easy.. 3 ta soso.. rakstaamaa dalja vispaar likaas viegla - no comments.. runajamaa daljaa forshi paveicaas, dabuuju ljoti vieglu teemu..

1daljaa man pajautaaja kaa man iet un kaadi plaani vakaram. 2daljaa bija jaapastaasta kur labaak dziivot - pilseetaa vai laukos.. 3daljaa bija,kipa, es un mana klasesbiedrene Meerija riikojam tusinju.. un jautaajumi - kas naaks? ko eediis? vai skolotaajus arii aicinaasim? un tamliidziigs shits.. katraa zinjaa biju ljoti prieciigs par 3 dalju un runaajamo dalju..

p.s. 6 biljete bija :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Gruta runasanas dala bija :(

1 Jautajums atri atbildeju ^^

2 task- jautajumu lasu, bet nesaprotu wtf, skolotaja klusam lapu piegruz ar zimuli uzrakstits kas tur ir ^^ me: hehe un atbildu uz ideali.

apaksjautajumi:

1 ok

2 ok

3 domaju kas te par murgu, kasete peksni izlec lauka me O_O skolotaja pag tulit nomainisu un pa to laiku LV pasaka kas tas par jautajumu me: :) noverotajs null emociju.'

Nu a parejais samo saboj aizgaja 3 taska tik vidu pabiksija lapa ka man jasak sis te jautajums sai uzdot ^^

Link to comment
Share on other sites

es ceru, ka pa limita pārsniegšanu punktus nenoņems, jo es esejā pat vienu līniju zem atļautajām uzrakstīju.

un es klausīšanas pēdējo uzdevumu sapisu, jo nepareizi atbilžu lapā ierakstīju, lol. tad ar bultiņām tur sāku mainīt vietām :D murgs. galvenais, ka darba lapā viss ok. cerams, ka, ja kādi sūdi būs, vnk paskatīsies pašu darbu un viss būs ok. tūlīt jāvelkās runāšanu nobliezt

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Ja tiek daudz maz ievērojami pārsniegts vārdu limits, tad par esejas struktūru uzreiz ir 0 punkti (1 no 5 vērtēšanas kritērijiem). Jebkurā gadījumā, tā pēdējā eseja punktu/procentu izteiksmē ir krietni mazāk nozīmīga, kā varētu likties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...