Jump to content
GIGN Forum

Rohan


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vispār jau citiem nikus viņš redzēs normāli, bet citi viņu redzēs nevis pēc nika, bet gan vnk Dhan. Assasions modā tu vari nogalināt citus spēlētājus un par to dabūt expi, kā arī tad citi tevi varēs dauzīt, bet lai to darītu vajag 30lvl+. Assasions modā tevi neviens arī party nevar paņemt un pie draugiem nevar pievienot.

Link to comment
Share on other sites

Citus var sist arī tāpat, bet Assasins modē tev par nosišanu nevarēs atriebties (Tā fīča Hit list). Un šķiet ka ja tevi nosit assasins modē tad mantas pazaudē. Tā es vismaz sapratu, kad lasīju forumā par to. Bet anyway vajag vismaz lvl30.

Link to comment
Share on other sites

Kamēr Česteru vilku no 29. līdz 30. levelam "uzdūros" kaut kādam uP baram, kurš visu laiku kliedza, ka es ksoju kaut gan patiesība nemaz nezagu killus (bija pat taisni otrādāk). Nu tad šiem apnika, ka es "ksoju" (:slap:). Sāka mani sist? Sākumā viens, tā pabailīgi? nesanāca nekas (man 0 reakcija - turpināju mobus sist :10cm:). Tad izlēma barā kaut ko mēģināt :sparta:. Nu lab, tad jau gluži nebija po. Hīlojos ar potiem un Elixiriem (labi, ka tomēr biju uztaisījis). Beigu beigās vienu no viņiem nomaucu? Paklusām aiztinās visi :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:slap:). Sāka mani sist? Sākumā viens, tā pabailīgi? nesanāca nekas (man 0 reakcija - turpināju mobus sist :10cm:). Tad izlēma barā kaut ko mēģināt :sparta:. Nu lab, tad jau gluži nebija po. Hīlojos ar potiem un Elixiriem (labi, ka tomēr biju uztaisījis). Beigu beigās vienu no viņiem nomaucu? Paklusām aiztinās visi :pizdiblee:

:10cm: Istenibaa ir piegriezies staigaat party ar kaut kaadiem lamzakiem, viens sno 5 party ir normaals :) Parsvaraa kaut kaadi jefinji, kas safanojushies, kad var sist darksouls, un party nomirst 5sec, protams iznemot mani, kas nomirst biku velaak :muahaha::lol:

Rusty tas man verteejums, jo tu tusejies tur pat kur es , kad tevi redzeeju, tikai man bija lvl 22, kad tev 32, taapeec taa nodomaju, kas tas par party, kuru tu mums atteici, lai ietu ar vinjienm :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nebij piefiksējis tevi :) atvaino. tevi nepamestu mīļum :)

viena lieta. gign guildam nav jēgas pagaidām. jābūt ap kādiem 5 pleijeriem 40+ lvl lai pēc kautkā izskatītos. pietam kas tas pa guild kur būs kādi 8 cilvēki, ja jūs domājat tīro gign veidot.

Link to comment
Share on other sites

:) atvaino. tevi nepamestu mīļum :)

viena lieta. gign guildam nav jēgas pagaidām. jābūt ap kādiem 5 pleijeriem 40+ lvl lai pēc kautkā izskatītos. pietam kas tas pa guild kur būs kādi 8 cilvēki, ja jūs domājat tīro gign veidot.

Nee gign guild neviens netaisaas tasiit :) No taa jeega nav, bet vajadzeetu visiem tikt vienaa guild, jo man zb vazaties party ar cilvekiem, kas mirst visu laiku un vaino mani :meele: Ik pa laikam gadas normals party, kur var just fir fun padauzities, parsvara tie ir party, kur visamaz viens ar mani ir veel no gign :) Sapazinos ar vienu krutu magu no lietuvas, tieshi tas, kas mums vajadziigs, pats interesantakais, kad 1h pirms es speleeju arii veel vienu magu, kas mira nost katras 5 minutes :D Shitas chalis nomira 1x stundaa un tikai tapeec, kad es aizravos ar chatoshanu :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Laikam arī man būs jāsāk te uzturēties un iespējams arī varēšu jums palīdzēt ar kādu padomu.

nu tad par tēmu, kesh, rohanu tev noteikti pavilks, jo ar manu pieticīgo PC Rohan iet kā smērēts.

Mana PC tehniskie parametri: Intel Pentium 4 3.0 Ghz, 512mb RAM, ATI Radeon X300 video karte 256MB DDR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...