Jump to content
GIGN Forum

Kuram Vasarasdarbi?


Airedium
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nja diemzhel ir tadi :) Atceros pats tos laikus kad kapaju non-stopa cs :)

Tagad cs izdzeests jau entos meneshus :)

Atceros kad man bija vasaras darbi algebraa :D Aizeju tjip visu izdaru un tad vasaras beigas bija jaiet rakstit kd. Aizeju uzrakstu 1. piemeru ucene pienak paskatas uz manim un saka lasies araa no klases :DDD Tada reka parava visu vasaru nobuhaju :D

Ehh bet tapat tiku pari :)

Link to comment
Share on other sites

Labi atzīšos! Esmu nesekmīgs Matemātikā, precīzāk (Algebra,Ģeometrija). Visu gadu man nav bijis neviens mājas darbs, un visos rakstītajos kontroldarbos ir bijusi atzīme "1", uzrakstu vārdu, un visu stundu pļāpāju, vai arī klausos mūziku! Pilnīga nesekmīga, tas pohuj, aiziešu atsēdēšu tos sūdus, neko nedarīšu, galvenais, ka tieku pāri, jo cik man zināms, 1.nesekmīgā var būt!

Link to comment
Share on other sites

Nu man skolā mācības jau ir beigušās +/-... Atlika tikai 3 eksāmeni un vēl 2 ieskaites... Jācer, ka viss būs 6+ :P un tad seko ilgi gaidītais izlaidums - 13. Jūnijā aka. Melnā Piektdiena :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

peedeejas 3 gadus (tagad eju 9 klasee) vispaar gandriiz nemaacos. bet taa pat visur esmu sekmiigs, jo skola liidz 9 klasei ir FUFELIS. Vispaar pedeejos meeneshos neesmu atveeris somu pec majaas atnaakshanas, tikai kautkaadus svarigus darbus(referaatus utt.) Vot vidusskolaa, tur gan macishos.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

pašam nekas nedraud nemaz, bet gribēju vienu lietu piemetināt...

lielākajai daļai lohu, kas paliek uz vasaras darbiem vai otru gadu, un nodirš tos, kas mācās un domā - vnk visiem pa purnu ar sūdainu mietu vajdzētu sadot. vnk tā zajebal man visi lohi, kas ir tik stūlbi ''vo re ! es pīpēju! ev zubri - es pīpēju un esmu krutāks!''

kādēļ daudzi nesaprot, ka vajg mācīties? man tas liekas forši! saprast! jā - saprast ir forši! tāpat kā lasīt labu literatūru! tas arī ir forši!

pats mācībās vel neesmu, bet ceru ar laiku varētu, pilnība, bet man ir radies normāls respect pret cilvēkiem, kas domā/zin.

P.S nav ne jausmas kādēļ to rakstiju, bet liekas, ka vnk tā vajdzēja. peace!

Link to comment
Share on other sites

Bļa, es kaut kā nemanu, ka būtu bijusi revolūcija. Švaki esi tajā pagrīdē darbojies.

A man jau nekas vispār, ka ir tādi, kas domā, ka tas ir zajebis - matemātikā neko nedarīt utt. Melnstrādniekus taču arī vajag! Kas citādāk man botas par kapeikām slaucīs nākotnē?

Link to comment
Share on other sites

lielākajai daļai lohu, kas paliek uz vasaras darbiem vai otru gadu, un nodirš tos, kas mācās un domā - vnk visiem pa purnu ar sūdainu mietu vajdzētu sadot. vnk tā zajebal man visi lohi, kas ir tik stūlbi ''vo re ! es pīpēju! ev zubri - es pīpēju un esmu krutāks!''

kādēļ daudzi nesaprot, ka vajg mācīties? man tas liekas forši! saprast! jā - saprast ir forši! tāpat kā lasīt labu literatūru! tas arī ir forši!

pats mācībās vel neesmu, bet ceru ar laiku varētu, pilnība, bet man ir radies normāls respect pret cilvēkiem, kas domā/zin.

P.S nav ne jausmas kādēļ to rakstiju, bet liekas, ka vnk tā vajdzēja. peace!

Vot tev pilnigi piekriitu :)) Ja saprot tas ir forshi! Un pipeshana vai dzershana nepadara cilveku krutaku... Pipet pats pipeju pat nezinu kapec. Vnk patik un viss...

Kavacky uznak cilvekiem vajuma brizi kad vinjiem liekas ka nekas nesanak u.t.t nu vo man ta bija un viss vnk bastoju stundas u.t.t ka duraks :)

Melnstradnieks es jau nu točna nebushu viss ir izplanots lidz pedejam sikumam ;) Ja tomer nesanaks tad vel ir citas iespejas.

Link to comment
Share on other sites

Tikai dēļ tā, ka nevaru nekādīgi pielāgoties učenei? Matemātika sux ever!

Līdz 5.klasei man Matemātikā bija stabils 8 , bet, kad šitā atnāca, tā uzreiz 4,4,4,4,4 - tad atmetu ar roku, un tā visas stundas pohujā!

Uzskatu, ka man sporta jomā matemātiku nevajadzēs baigi zināt! Un, tā visai klasei ir ļoti vāji vērtējumi!

P.s neēsmu jau vienīgais tāds čalis klasē :D

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Šodien noskaidrojās, ka būs man tie vasaras darbi. Nu nepatīk man mācīties. Bet nu nekas cits jau man neatliek, ja gribu pabeigt to 10.klasi. Protams, pats vien esmu pie tā vainīgs. Bet nu savu lomu arī nospēlēja informātikas stundu grafiks - pirmdienās nulltā un pirmā stunda. Esmu aizgājis uz kādu pusi no tām stundām tikai tāpēc, ka nevaru tik agri pamosties. Pirmdiena kā nekā - pa brīvdienām viss dienas režīms tiek izpists. Svētdienās sanāk ļoti vēlu iet gulēt, un lūk, rezultāts tam.

ā, un btw, vismaz manā skolā tiek pāri ar 2 nesekmīgajām. Pārējās skolās vajadzētu būt tāpat.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

omgggggg 1 xDDD tur tachu jabuut izcili stulbam XDD un nedirs ka tu nemaacijies... pirmam KD gatavojies un dabuuji 1 ahahahha un vnk atmeti ar roku.... protams dazhiem nesanaak... pag bet 1 es vnk nevaru iedomaaties cik stulbam jaabuut cilveekam lai dabuuutu 1. Tu vaardu arii nepareizi uzrakstiji ?? Njahahahahahha.... Un tev taapat vasaraa buus jaanokaarto ieskaite.. vismaz man likaas ka taa ir taa seciiba.... un tu to nenokaartosi, jo tev tur buus 1 un tu deelj viena preikshmeta paliksi uz otru gadu xDDD 1.

Protams nezinu kura klase, bet neticaas ka ja tev algebraa ir 1 tad tev fizikaa vareetu buut jo taa taa pati matemaatika ir... vismaz man taa liekas taakaaa tev ir veelviens 1... 2x 1 guugugu aggagaga khhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...