Jump to content
GIGN Forum

Sadaļa Spēles


macho
 Share

Recommended Posts

Es tā štukoju un nevaru saprast vai vajag uztaisīt atsevišķu sadaļu tikai spēlēm? Citādi diezgan daudzi topiki spama sadaļā ir par visādām spēlēm. Kā jums šķiet?

atbildes "nezinu" un "man vienalga" tiks warnotas ;)

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses jau varētu, jo jā, tik tiešām - tie topiki ar "forša spēlīte" paliek ar vien vairāk un vairāk.

Bet no otras - mani sāk baidīt fakts, ka liela daļa nespēj atšķirt jau esošās sadaļas un nesaprot, kam kura domāta.

Katrā ziņā es esmu par šādas sadaļas izveidi. Pašam darbā bieži vien negribas strādāt :)

Link to comment
Share on other sites

jea. why not? būs 10+ topick dienā ko varēšu vienkārši ignorēt un netraucēs man orientēties pa pārējiem, kas mani vairāk interesē.

editssss. vienīgi ko mby varētu izveidot, ka mūziku, radošo, travian un tās spēles saliek zem viena lielā kvadrāta piem ''izklaide'' or whateva. lai nav tik daudz tie kvadrāti zem foruma...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Bet nu tāpēc ir moderi, lai samestu pa attiecīgajām sadaļām un ieliktu vārnu. Būs arī cilvēki, kas liks pareizajā sadaļā.

neesmu lūzeris >.<

EDIT:

+1 par rusty "izklaides" ideju

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Spēļu sadaļu varētu, jā. Varētu vieglāk filtrēt topiku saturu. Turklāt interesentiem (iepatikās šis vārds) būtu vieglāk atrast vēlāk kādūs spēļu topikus, ko parādīt saviem draugiem.

PS. pie reizes taisam injekciju sadaļu!

Link to comment
Share on other sites

o. To gan varētu. Vienīgais tad to visu vajadzētu pabāzt zem kaut kādas lielākas sadaļas, jo man baigi negribās daudzas sadaļas forumā. No otras puses. Man besī arī lielās sadaļas. :D

hm. Bet par to profesoru Cipariņu es nezinu vai vajag - jo nezinu vai būs liela piekrišana. Bet ideja liekas laba.

ok, sadaļu uztaisīju un pārliku arī pāris topikus uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

Nav jēgas, jo "puse tautas tur noteikti nelīdīs nemas"? Bet varbūt tieši šī iemesla dēļ šai sadaļai ir jēga? Tie, kam neinteresē spēles, tur nelīdīs, un spama sadaļā viņiem šie topiki tikai traucētu. Savukārt, tiem, kam spēles interesē, nebūs lieki jāmeklējas pa spam sadaļu.

Mani ieteikumi (visiem): pirms kaut ko saki, padomā arī par argumentāciju.

PAREIZI?

Link to comment
Share on other sites

Nu vienīgā problēma, ka tā sadaļa varētu būt tāda mazaktīva, bet domāju, ka būtu interesanti. Iespējams, ka cilvēki tādus topikus neveido bieži, jo vienkārši nešķiet, ka kādam tādas lietas interesēs, bet mums jau te ir pietiekami daudz cilvēku, kam interesē programmēšana, un programmēšanas pamatos ir matemātika un loģika.

Kopumā esmu par. Varam uzbliezt šādu sadaļu uz mēnesi un paskatīties, kāda būs aktivitāte. Būs jāvelk ārā savi loģikas uzdevumu krājumi :)

Starp citu, tādus vēl izdod? Zinu, ka man mājās ir pāris padomju laikā izdotas grāmatas, kas saistītas ar loģiku un matemātiku, bet kaut kā nav sanācis šāda vieda grāmatas ievērot grāmatveikalos tagad.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...