Jump to content
GIGN Forum

The Best Xd


hollow^
 Share

Recommended Posts

tik nedaudz zb 1x nedela taisit account uz forumu, tik del to kad te daziem nepatiku, pat nepostojot mani bloke :ermm:

EDIT:

padomā, kādēļ tevi bano.. Kā arī sāc jau piedomāt, kāds būs tavs jaunais niks, mošk Hollow^Life_2?

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

:D

piedosanu, nepamaniju, kad tur tads augsa ((:

EDIT: bet tikunta sis paliek ka offtopic, un nekur nava teikts akd nedrikst te postot T_T tape neparemetat man

EDITx2:

Šeit iet viss, kas nav pieminēts citās foruma sadaļās izņemot debīlu reklāmu
tur nava teikts kad vidio obligati butu jamet pie vidio (tur auksa pirmaja posta =/) Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

EDIT: bet tikunta sis paliek ka offtopic, un nekur nava teikts akd nedrikst te postot T_T tape neparemetat man

EDITx2: tur nava teikts kad vidio obligati butu jamet pie vidio (tur auksa pirmaja posta =/)

interesanti, kādēļ tad tika izveidots tāds topiks? sētas kaķiem un suņiem? Vai arī lai tur liktu VIDEO..šaubos, ka tas video ko iedevi TU..ir kas labāks par tiem video, kuri atrodas tajā topikā, tākā, nezināšana neatbrīvo no padarītā

znaju, bet šis jau ar..nelīdzīgāku niku nevarēja atrast...

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

znaju, bet šis jau ar..nelīdzīgāku niku nevarēja atrast...

piedo man bet niks hollow man ir 8 gadus tape aizeij izrauj kadu zakiti, un nafiga jus vienmer ejat offtopic? un vienmer par offtopic man block kaut ar jus sakat offtopic <_< kkadi mulapi zpc

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

<_< kkadi mulapi zpc

:D 8 gadi.. :D tu pilnīgi skaiti dienas..un mēnešus..un aktru gadu no jauna atzīmē sava nika gadadienu? vecīt..tev nu gan ir nervi..8gadus čakarēties ar CS, starpcitu, tā var pateikt ikviens..kaut vai es..ka man šis niks ir 19 gadus..VUPS bet pats esmu tikai 18 gadus jauns..bet ko tur daudz..es jau mammas vēderā niku biju izdomājis..so be cool.

>.<

EDIT: da karo4 jus visi "gudrie" apdavinatie cilveki varat iet skriet =/ jjau tik offtopic + uzdirst kadam makat tad nu pasi vainigi

jalieto vismaz cits niks, tad vismaz sita nedirsas

tad jau vispār atkarīgs, iedegums no monitora un viss čikiniekā ne? :fsckinsad:

labāk skriet, nekā sēdēt 8 gadus pie PC :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

:D 8 gadi.. :D tu pilnīgi skaiti dienas..un mēnešus..un aktru gadu no jauna atzīmē sava nika gadadienu? vecīt..tev nu gan ir nervi..8gadus čakarēties ar CS, starpcitu, tā var pateikt ikviens..kaut vai es..ka man šis niks ir 19 gadus..VUPS bet pats esmu tikai 18 gadus jauns..bet ko tur daudz..es jau mammas vēderā niku biju izdomājis..so be cool.

u got wrong, es nespeleju cs 8 gadus es cs speleju tikai 3 gadus, pedejo gadu vsp var neskaitiit bet es speleju q3a i-neta jau kops 8 gadiem, taka man tagad 16 skaiti pats muulap!!! >.<

EDIT: da karo4 jus visi "gudrie" apdavinatie cilveki varat iet skriet =/ jjau tik offtopic + uzdirst kadam makat tad nu pasi vainigi

jalieto vismaz cits niks, tad vismaz sita nedirsas

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

Varu saderēt, ka tavus citus nikus uzreiz nobanoja pēc pirmajiem, debīlajiem postiem, tāpēc nekā smieklīga tur nebija. Tu mums šeit kā leģenda, ja jau uzradies un atdzimies esi, tad nebano, vismaz interesanti.

ā un "iet skriet" ir neloģiski, tas tā.

Šī video parodija ir līdzīga tev, hollow, jo esi 16 gadīga čela parodija, kurš tikai dirš, dirš, dirš un dirš, visnotaļ bezjēdzīgi un neapdomāti.

P.s. piedosim visi kopā hollow^ par šo topiku

Link to comment
Share on other sites

Šī video parodija ir līdzīga tev, hollow, jo esi 16 gadīga čela parodija, kurš tikai dirš, dirš, dirš un dirš, visnotaļ bezjēdzīgi un neapdomāti

kur es te kadam butu uzdirsis? >(

1kart jus vsp pirmie sakat man te kko dirst virsu ne?

2kart ne ne visi tika nobanoti :P 1nam ir uzlikts warn bet nu warn sas ar bus off + tam ir 200+ posti un warn bija totali garam jo moderators bija iipasi apdavinats cilveks <_<

btw, vnk smiekligi uz jums skatiities iiipasi apdavinatie cilveki, varu saderet kad 90% no jums dzer, un tape nebrinos kad jus esat tik loti apdavinati, OMG

EDIT: vsp es taisni briinos kad te tiktiesam noteikumi neatiecas uz tiem iiipasi apdavinatiem cilvekiem... jebkuram citam te butu sen jau uzlikts warn par spamu kad spamo ne pa temu, a protams uz jums iiipasi apdavinatiem cilvekiem neatiecas, spamojat kur gribat jums jau neka =/ kkads sviests, laikam jau tape kad jus tikunta nesaprastu ja jums ar aizradiitu =/

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...