Jump to content
GIGN Forum

Gribi Ielūgumu Outlaw? Tad Nāc šeit


Rush^
 Share

Recommended Posts

uploaderi 90% lohi ( UP'o lietas ar deviņu gadu nokavēšanos un seriāliem vnk naglijā skipo neskaitāmas sērijas. ),

70% useri retardi ( vnk.. vnk iečeko tos gudros komentus, es pis acī, debīls trakeris, UN ar sīdošanu arī tur īpaši cilvēki nedraudzējas. ).

Trakeris ir sūds, samierinaties. kukukuh.gif

Nezinu, kā tev, bet es trakeru izmantoju tikai un vienīgi, lai iegūtu vajadzīgos failus, protams atzīstu, ka administrācija ir dauņi un forums tur galīgi sako, bet trakeris galvenokārt ir p2p šits ne forums.

Fano da best!

Btw. no vienas puses tas ir plus, ka admini ir akli dauņi, jo piemēram es un daudzi mani draugi outlāwā tikai kača bez sīdošanas, jo reitingu tur ir viegli uzcelt ar bonuspunktiem, un izskatās, ka to admini dara speciāli, lai būtu vairāk apmeklētāju.

Btw2. par to tiesas šitu... tas ir galīgi neizdevīgi tevi iesūdzēt tiesā, jo tiesas izdevumi + patērētais laiks ir daudz vērtīgāki nekā tavi 35 saņi.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jums nevajag tad ok. Ja neticat tad labi nevienu no jums nespiežu to darīt, vēlējos tikai palīdzēt.

Un tagad par to apdirsanu! Kurš man var pateikt ka gignā neviens nedirš? Es tik vislaik redzu kāds kādu nodirš, un tas ir KATRĀ postā.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai un vienīgi tevis paša dēļ un, protams, paspīd jau te arī pa kādam deģenerātam, bet parasti jau tādus cenšās banot. Būtu tu visu smuki un jauki pasniedzis tā, ka prieks skatīties, arī attieksme būtu savādāka.

Edited by away.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...