Jump to content
GIGN Forum

Sveiki Visapkart!


Viper.
 Share

Recommended Posts

Sheit es runashu par cs cup!Ta cs.squad.lv ir administratori ir izdomajushi riikot cs 1.6 cw cup nedaudz sikakt par cup.Nu tur bus ta ka sadalis nezinamaas komandaas spele bus 4x4 taka ja velies piedalities un tev naw klana tapat droshi vari iet! http://www.squad.lv/forum/viewtopic.php?f=49&t=332 <--- tur ir pieteikshanaas ;) un nolikums ir sheit ----> http://www.squad.lv/forum/viewtopic.php?f=49&t=331 tur viss bus rakstiits sikaak ;)

Lai jums jauka diena!

Link to comment
Share on other sites

Nu tur bus ta ka sadalis nezinamaas komandaas spele bus 4x4 taka ja velies piedalities un tev naw klana tapat droshi vari iet!

Nau prikols, vieglāk ir iet uz gather networku un tur tamlīdzīgus šitus spēlēt cik uziet, pie tam tur ārzemniekiem skills ir stipri augstāks nekā Latvijā.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nu, cik esmu redzējis, tad hollow nav nekāds dižais domātājs (skatiens uz pagātni). Tātad ir diezgan mazas cerības, ka CUP varētu norisināties sakarīgi. Nē nu GL, bet iesaku atrast citu veidotāju.

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Bez desām :10cm: :10cm: :10cm: :10cm: :10cm:

p.p.s. :axe:

and what supouse this to mean?

p.s

Tātad ir diezgan mazas cerības, ka CUP varētu norisināties sakarīgi. Nē nu GL, bet iesaku atrast citu veidotāju.

tu aizskari manas juutas :(

bt, es jau vsp esmu tik sponsors

dodu serveri + balvas uz servera :lolza:

p.p.s

paldies visiem kas mani vel aceras, tik nedaudz zb 1x nedela taisit account uz forumu, tik del to kad te daziem nepatiku, pat nepostojot mani bloke :ermm:

EDIT:

btw, es jau vairs neesmu tik dums ... :D ka neka ja jau 1gadu turu serveir un vis ruka uz prieksu un ir attistiiba ;)

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...