Jump to content
GIGN Forum

Pirmā Reize~


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Veči... dirsā! :) Vakar sakoļīju voršu zaķi, aizlaižam pie šās.... čiki briki viss notiekās un es tā pārāk nesteidzīgi, jo sasteigts sex, tas ir boorings un skaties kā nē, bet vienā mirklī mans pimpis saka, ka pisties nemaz vairs negrib! OMG pazooorss.... :) a meitene ta smuka! :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:) Vakar sakoļīju voršu zaķi, aizlaižam pie šās.... čiki briki viss notiekās un es tā pārāk nesteidzīgi, jo sasteigts sex, tas ir boorings un skaties kā nē, bet vienā mirklī mans pimpis saka, ka pisties nemaz vairs negrib! OMG pazooorss.... :) a meitene ta smuka! :P

Beefs

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

:) Vakar sakoļīju voršu zaķi, aizlaižam pie šās.... čiki briki viss notiekās un es tā pārāk nesteidzīgi, jo sasteigts sex, tas ir boorings un skaties kā nē, bet vienā mirklī mans pimpis saka, ka pisties nemaz vairs negrib! OMG pazooorss.... :) a meitene ta smuka! :P

Beefs

Džeks, bez kompleksiem :D

Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko raustīties! :) Es jau nesaku, ka esmu kaut kāds gejs vai kaku rijējs! Vot par to būtu jākaunas! Un ja pimpis nestāvētu nemaz, tas arī nebūtu forši un ja slapinātu biksēs vai purkšķinātos trolejbusā, tas arī būtu par ko kaunēties, bet kad šitādi sviestiņi sanāk... da norm! Domāju, ka savu lomu arī nospēlēja pl. 5ci no rīta, negulētās iepriekšējās dienas un nenormālais dzerstiņš wīkendā!

Sūdīgi būs, ja šodien arī braukšu pie viņas, jo tad... man ir čujs, ka točna izrubīšos, ja būs jāķeras pie slodzītes! Un ir aizdomas, ka šitais zaķis uz sūkāšanu būs ilgi jāpierunā! :P

Beefs

p.s. un vispār ir dirsā ar tiem zaķiem, jo vel ir jāsatiek tas zaķis, kura uzvārdu te meklēju un derētu arī aiziet uz randiņu ar to beibīti, ar kuru riktīgi kaislīgi pasūcos laivu braucienā! (bet tur āķis lūpā, vai nu viņa bija tumsā vai arī ar saulenēm vai arī es biju pārpālī, bet viņas seju - ubjoš, bet neatceros! :P )

:D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:D

Es neprecēšos, kamēr nedabūšu aziātu dvīnes :khehehe:

Enīvei, pirmā reize ir huiņa, bet iesaku to tiešām darīt bez alkahola.

Savādāk gadās kā man, sadzeries pārāk traki, ka ņihuja neatceries un no rīta tev blakus guļ sūrpraizs, paldies dievam, ka tā nebija pirmajā reizē :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Overmind, tas vēl nav surpraizs. Surpraizs ir tad, ja Tev zvana pēc pāris mēnešiem un saka, ka nav mēnešreizu.

Zini, kā ir, ka pālī negribas ķēpāties ar prežiem. Par laimi neviena vēl nav zvanījusi :D

Link to comment
Share on other sites

komentāri ubivajet :superlol:

es nezinu, kas tas par mistisku prezi bija, bet pirmajā reizē es viņu knapi uzvilku, maziņš kaut kāds pagadijās, tas arī nebija mans, no drauga paņēmu un vispār VIŅA uzsāka, man par to pat domas nebija, bet šī ievelk gultā un izģērbjas, nebija slikti, pirmā reize bija baigi laba :thumbsup:

ieteikt īpaši nav ko, domāju vienīgi, ka dzert gan nevajadzētu pirms tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Beef atkal izcelies :)

Istaa vieta jau kur prasit shadas lietas tik tiesham nav :)

Bet domaju, ka ir viens no interesantakajiem dzives mirkliem, es pirmajaa reizee biju galiigaga paali un mani pavilka uz to lietu 3 gadus vecaka meitene. Tajaa momentaa vinja vareja noraut kadu pantu par nepilngadigo pavedinahsanu :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Istaa vieta jau kur prasit shadas lietas tik tiesham nav :)

Bet domaju, ka ir viens no interesantakajiem dzives mirkliem, es pirmajaa reizee biju galiigaga paali un mani pavilka uz to lietu 3 gadus vecaka meitene. Tajaa momentaa vinja vareja noraut kadu pantu par nepilngadigo pavedinahsanu :D

Es vareetu iesudzet ari dazas meitenes :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...