Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:superlol:

Bet tu izlasi manu postu, kur es iemetu laika prognozi svētdienai. Ķipa tas, ka tu biji kaut kādā Asaru pludmalē uz 30 minūtēm, un tad pūta spēcīgs vējš, liecina, ka visās aprīļa turpmākajās dienās arī pūtīs tik pat stiprs vējš, un ne tikai Asaros, bet visā Latvijā :skalda: :skalda: :violent: :violent: :violent::lohs: :lohs: :pizdiblee: :pizdiblee:

Mans favorīts :diepig: IRON MY SHIT :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

jee rait.. pie manis var braukt jebkura laika. ja sabiida laicigak ari pirtii var iebraukt...

pa vasaru protams es esmu atvelejsi savu plai GIGN tusam, ta ka jaizlemj ir tikai un vienigi datums. bet tas jau paliek auugstako prjaniku zinjaa

shonedelj brauciens uzz to smilteni, ta ka es jau laikam atkriitu

Link to comment
Share on other sites

Nē nē!!!!

Ne šonedēļ točna nēēēē! Drīzāk pēc nedēļas vai divām! Kad solīs riktīgi labu laiku, tad arī laižam uz pludmali!

Nu tur volejbols, futbols, frisbijs! Būs baigais čils! Vaig tikai playboy zaķus dabūt, kas fonā dejos pie mūzikas! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne šonedēļ točna nēēēē! Drīzāk pēc nedēļas vai divām! Kad solīs riktīgi labu laiku, tad arī laižam uz pludmali!

Nu tur volejbols, futbols, frisbijs! Būs baigais čils! Vaig tikai playboy zaķus dabūt, kas fonā dejos pie mūzikas! :)

sarunā...

nu es domāju, ka vislabākais būtu kaut kur uz maija beigām, tad nu ūdenim un gaisam vajadzētu būt siltam

Link to comment
Share on other sites

FUCK ūdeni! :) Reāli tas silts paliek tikai ap jūlija beigām... :( laikam... Bet var arī bez ūdens riktīgi forši iztusēties saulainā dienā pludmalē! Par peldēšanos.. baidos, ka jāaizmirst! :/

nu es domāju, ka vislabākais būtu kaut kur uz maija beigām, tad nu ūdenim un gaisam vajadzētu būt siltam

Link to comment
Share on other sites

jūra, alus, saule, volītis, futbols ^_^

pie tā visa, ja baigi gribēs, kāds gan jau, ka arī ielīstu, ja ahujena cepinātu.

ceru, ka beidzot man viss būs čiki un varēšu ierasties uz gign ballīti. :)

Link to comment
Share on other sites

Gign paintball noteikti buus, un buus maija beigaas es domaju :thumbsup: Par to neuztraucaties, uzrikoshu a par gign summer meet man liekas nav bazara, vieta ir vajag datumu un labaaku laiku kaa pagajusho gad, tad varees riktiigi nodot ;/

Un beefiju tapat ik pa laikam satieku kalku vartos, ta ka es to seju redzu pietiekoshi biezhi :DD

Link to comment
Share on other sites

Benčik! Nevajag paintball! Nākamo pasākumu noteikti vajag šito pie jūras, jo tur būs daudz vairāk cilvēku (manuprāt), jo tas pasākums ir daudz lētāks! Rēķini - 1.20Ls par vilciena biļeti un nauda aliņiem! Pārējo saorganizēsim paši!

Tu - protams - varētu pārņemt pludmales tusiņa organizēšanas stafeti no manis! :)

:thumbsup: Par to neuztraucaties, uzrikoshu a par gign summer meet man liekas nav bazara, vieta ir vajag datumu un labaaku laiku kaa pagajusho gad, tad varees riktiigi nodot ;/

Un beefiju tapat ik pa laikam satieku kalku vartos, ta ka es to seju redzu pietiekoshi biezhi :DD

Link to comment
Share on other sites

Arī piekāpšu. Ceru, ka nebūšu vienīgais ronis. Nu vismaz jaiedžumī un pa fiksam laukā. Nevaru sagaidīt gigna pārtiju pie divīša :ehehehe::cool: Tā arī laikam būs vienīgā reize, kad visa gada laikā atļaušos piedzerties, tik ceru ne līdz tādam līmenim, lai Ali nāktos stāvēt blakām un teikt "Vem! Vem! Še ar alu muti paskalo".

Link to comment
Share on other sites

Taatad mans variants ir taads - vajadzetu gan gin beach party, gan gign paint party, gan gign officiaalo sabraucienu!

Ar sabraucienu es domaaju noiireet banju un tur visi giniskie pasaakumi notiek! Jaa tas vareetu izgriezties uz 10 ls no cilveeka, bet vaitad nebuutu veerts? Personiigi esmu gatavs izmaksaat kaadiem diveim izredzeetajiem (respektiivi 30ls) esmu gatavs zidot! lai vairaak cilveeki buutu!!! Un veel varu no riigas liidz notikuma vietai 3 cilveekus atvest!

Mans ieteikums varam panjemt banju tepat pie manis bauskaa dyversants mani atbalsiits(es ceru)

banjas cena aptuveni 150 ls pa nakti bet vismaz visiem ir kur palikt! un mocijam un bliezham taadu nopietnu gign tusu!!

KO SAKAT?

Esmu gatavs buut par organizaatoru!

p.s. es reekjinos uz to ka buus kaadi 15-20 cilveeki!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums varam panjemt banju tepat pie manis bauskaa dyversants mani atbalsiits(es ceru)

Mja... Cik atceros no 2007GIGN party,tad man ceļam izgāja pie 13Ls... tatad ja Es sagribos tikt lidz turienai tad sanak šādi:

13Ls(ceļš) ; 10Ls(pirts) ; 20Ls galdam ; sanak bikiņ ap treknu prieks manis ,kopa ~ 45Ls

Šoreiz Attrurešos... bus jagaida Jūlijs un jabrauc uz lielo 2008 party

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...