Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Kā domājat, vai derētu uztaisīt tādu kā tusiņu, bet kurš sāktos ar piedzeršanos Rīgas parkā (vai līdzīgā vietā) un tad kopistisku došanos piem uz essenšal un visu atspārdīšanu! Vai arī akvaparks!

TUSIŅU! TUSIŅU!

:sparta:THIS IS SPARTĀĀĀĀ :sparta:

Beef

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piekriitu gludeklim! Tomeer vajag kaut kur kadaa banjaa vai pie dabas kruuts! Taada padzershana riigaa nesaista (vismaz mani)... Un kur nu vel ieshana uz to meeslu bedri esiiti! Nee paldies, es labaak saduru galju uz iesmiem un padzeru alinju! :)

Tomeer fakts, ka kaadu tusu vaijag ir vairak kaa sakidrs!

Link to comment
Share on other sites

Nu tusiņš pie dabas pa ļubomu, bet es tieši šoreiz štukoju tādu kopistisko iešanu uz Rīgas klubu vai kādu citu izklaides vietu, nevis nenormālo nakts piedzeršanos!

Nu ok ... bet piemēram tusiņš jūrmalā? Volejbols + frisbijs + futbols + alus? Es tēmēju uz

a) nakts tusiņš - piedzeršanās kādā klubā

B) dienas tusiņš - aktīvā atpūta, bet šoreiz ne paintballs. Kaut kas tāds, kur jebkurš var atnākt, labi atpūsties, un mīt prom! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

1. ko pie velna nozīmē kopistisks ?

2. Tavs plāns ir ļoti, ļoti nepārdomāts un stulbs.... 1. punkts par piedzeršanos rīgas parkā beigsies ar neskaitāmiem protokoliem par alkahola lietošanu sabiedriskā vietā un par atvērtām alkahola pudelēm sabiedriskā vietā, arī otrais plāns ir nepilnīgs, jo 90% gigniešu ir nepilngadīgi, un izdzēruši 1 aliuņ jau būs gar zemi, tādus šaubos vai ielaidīs kādā klubā....

Link to comment
Share on other sites

nav gan 90% nepilngadīgi. Pagājušo gad ikgadējā gign ballītē bija varbūt kādi 7 nepilngadīgie uz 30 cilvēkiem.

beef - tu tur kaut ko murgo. Vari izdomāt konkrētu plānu un var mēģināt kaut ko rīkot ātrāk. A citādi - ikgadējais pasākums paliek ikgadējais pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Nu man principā ir divi priekšlikumi tagad nobrieduši. Priekšlikums viens ir kaut kur (ne obligāti parkā) mazliet iesildīties un satikties un tad laist uz kādu klubu!

Priekšlikums Nr.2 ir močīt kādu 6tdienu vai 7tiņdienu visiem satikties piem. Vecāķu pludmalē un uztaisīt GIGN sauļošanās dienu!

Beefs

p.s. macho - kas te nav saprotams?

Link to comment
Share on other sites

Draudēja ar sodu 200, draugs sapiņājās, pasūkāja mentam pimpi un iedeva savu pēdējo 5cīti! :)

Ir šķirba, vai ments tiek pie 5Ls, vai arī pie stulba papīrīša, kuru pašam vel vajag aizpildīt?!?!?

Piedevām - mentiem vajag teikt, ka tie noteikumi šā vai tā ir izdomāti priekš tūristiem, tāpēc lai beidz drātēt savējos, vai ārī tu nogalināsi un izvarosi viņa sievu un apēdīsi viņa bērnus un iekakāsi viņam mutē!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...