Jump to content
GIGN Forum

Bans.


amniijs
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: whitesnake

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: amniijs?

BAN] Iemesls banam: aizbeedzis_chiiteris

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Nedomāju, ka esmu aizbēdzis čīteris. Ja whitesnake bano visus, kuru vārdi ir ierakstīti topikā par aizmukušajiem čiteriem, pat nepaskatoties viņu demo, tad es nesaprotu... Jēga rakstīt visus laikus un mapes, lai varētu sameklēt demo un paskatīties, pietiktu tikai ar to, ka uzrakstītu spēlētāja niku. Esmu ļoti vīlies viņa rīcība... Būtu pateicīgs, ja bans tiktu noņemts.

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu amniijam, ka tomeer vajadzeeja no saakuma demo apstiities, un tad domat par to banot vai nee! Tomeer, ja demka pieraadiis tavu nevainiibu tad arii nekas traks tachu nav noticis bans tiks nonjemts un vareesi speelet taalaak!

Pats esmu skatiijies tevi paaris reizes, tomeer nevareeju saskatit nekadas paliig ieriices (tas taa).

p.s. un to aizmukushaa chiitera postu gadiijumaa nerakstiija muusu draugs fruktinsh?

karoch whitesnake nezinu kuru no tiem diviem tu njeemi veeraa frukta suudziibu vai lazdas!?

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=9480&st=150

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Pareiza politika. whitesnake ievēro drošības pasākumus. Kapēc ļaut spēlēt iespējamam čīterim, kamēr pats skatās demku ? Ja neesi vainīgs, banu noņems, Tev rokas nenokritīs no tā, ka pāris stundas nepaspēlēsi.

Link to comment
Share on other sites

noskatījos abus demo un sev par nelaimi neko nemanīju.

banu liku par momentu 29. minūtē, kad no c ejot uz ct bāzi dzirdēji, ka čalis pa trepēm kāpj. viņš noraustījās un tu uzminēji, ka uz kastes uzleks. laikam tiešām sanāca, ka UZMINĒJI.

enīvei, atvainošanās no manas puse par neērtībām. alus ir vainu mīkstinošs apstāklis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...