Jump to content
GIGN Forum

Tas Sveists Ar 90 Santimiem Un Inaudu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoce! :) Man neko darit negribas, bet gribas ieriebt tiem pediniem, kas piespamo internetu, tapec te ideja!

Savacamiesm 9vini purni, uztaisam indaudas kontu (mobila numurs) un sarakstam sevi taja saraksta (uztaisam vairakus sarakstus, kurkos mainamies ar vietam).

Pec tam nokopejam to muudzu veiksmes staastus, mazliet uzlabojam un piedirsam visu LV interneta vidi! :)

Nu piedirsana es nevelos piedalities, tapec esmu ar mieru nekad nestavet pirmaja vieta! :P

Un labakais tas, ka nav jaskaita nevienam mulkim 90 santimi! hahahaha! stulbie lames! :)

Who is with me?!

Beefs

p.s. lai mums labak izdotos, tad vajag ar vairakiem useriem visur vel iepamot (tipa viens ielikt sarakstu, bet cits uzreizu iekomente - ja ja! Es jau ari esmu 4Ls jau nopelnijis)

p.s.s. aaa - un dalam visu 9vinu kontu ienakumus draudzigi sava starpa! Pietiks 10 losus savakt, lai uz mums 9 sanaktu 9Ls! Katram pa 2viem aliniem!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ka katram pa latinam? Tipa taisit ta, ka tam lamem, kas liks sevi beigas, vajag katram no mums aizskaitit vienu latu?! :DDD o jaa! :) tad vajag divus veiksmes stastus! Vienu ar 1ls un 15ls pelnu un otru ar 10ls un 1000ls pelnu! :)

Da nee... te tas viss laikam darbojas uz to, ka nabagajiem nav zel izteret 1Ls, lai redzetu, ka nekas nenotiek! :)

P.S. Muman- nu ka nesaproti. Sedi majas, darit nav ko.. peksni izdoma piedirst visu LV internetu ar sviestu. Dalities ar citiem negribas (lasi, sekot jau iesaktajai naudas piramidai). Aiziet - vienkarsi saceri dzejoli, dabu 9 naudas kontus (tapec vajag, lai te savacas 9 purni ar inaudu) un sac piedirst netu ar spamu.

ideja ta tada, ka tev nav jatere pat tie 90 santimi, jo mes visus uzmetisim! :)

:)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu bet nevajag maksāt! Davai vienkārši 8stoņi džeki aizejat uz inauda.lv un uztaisat sev kontu. Pēc tam pastāstat man arī, kā tas ir jādara! :) Pēc tam es arī uztaisīšu un mums kopā būs 9viņi konta numuri!

Pēc tam ejam uz financenet un paņemam no citiem viņu sacerētos veiksmes stāstus. Tur bija gan latviski gan krieviski! Ieliekam viņu stāstos mūsu numurus. Uztaisam 9viņus stāstus tā, lai mūsu numuri rotētu un katrs būtu pabijis katrā pozīcijā!

Tālāk sākam aktīvi piekakāt internetu ar mūsu saģenerētajām 9viņām x2 (latviski un krieviski) veiksmes vēstulēm!

Ja mums paveiksies, tad vienam otram ik pa laiciņam tajā kontā kāds āpsis ieskaitīs 10 santīmus! :)

Pēc kāda laika apspriežamies, kā un cik katrs ir savācis, sadalam uz galviņām un iedzeram nahaļavu aliņu! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bāc! Tu vispār lasi, ko te rakstu! Nevajag maksāt ne santīma!

Vienkārši aizej uz inauda.lv, nospied reģistrēties, ievadi vārdu, uzvārdu, email un telefona numuru! Pēc 3 minūtēm max tev pienāk apstiprinājuma PIN.

Pēc tam ielogojies sistēmā un nomaini uz jaunu PIN.

Pēc tam vienkārši iepostē savu numuru šitajā topikā!!!! (tavs profils -> konta numurs)

Lūk manējais!

26405758

Kad būs savākti 9viņi numuri, tad uztaisīsim tekstu un sāksim postēt internetā!!!

Saprati? Nauda vispār nav jātērē! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...