Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2008


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Ieteiktu moderiem pawarnot megaspamerus, kas ik pa 15 minūtēm iedirš te pilnīgu sūdu.

To, ka būs auzas, es zināju jau no paša sākuma.

Masaļskis nospēlēja ideāli, un 3 vārti tika padirsti aizsargu sūdīgās reakcijas dēļ, kad pa atlecošu ripu pirmais trāpa, nevis mūsējais, bet amīts.

Kārtējo reizi tiesneši - pidarasi. Tur pat grūti saskaitīt, cik daudz bezsakarīgu noraidījumu dabūjām. Arī par katru sīkāko saķešanos, kaut arī pretinieks atradās mūsu vārtusarga laukumā, tiesnesi fiksē pārkāpumu mums.

Kārtējo reizi mūsu spēlētāji pierāda, ka mazākuma izspēle viņiem nemūžam nepadosies, un spēlējot 5vs5, viņi spēj izveidot 10 reiz bīstamākus uzbrukumus kā mazākumā.

Un arī tukšos vārtos mēs iemest nespējam.

Izlase ir sagatavota labi, bet man tāds čujs, ka mēs atkal cīnīsimies par palikšanu A grupā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MIĶELI, IESLĒDZ TURBĪNU!!!

Kopumā Latvijas spēle bija diezgan laba. Metienu attiecība smagi iesūkāja, bet tas lai paliek.. Veiksme bija Amerikāņu pusē un viss. Kā arī ASV vārtsargs - Cilvēks haļava 2008.

Domāju, ka pret Kanādu būs diezgan līdzīgi. Slovēņi tiks vinnēti. :)

P.S.

Wannabe orākuls.

Skudrinieks, 2008-05-03 12:50

Puiši cīnās no visas sirds, bet diemžēl turpinājums ir visai paredzams:

- smaga zaude Kanādai (mīnus pieci? mīnus seši? mīnus septiņi?)

- pārliecinoša uzvara pār Slovēniju (visa Latvija eiforijā līksmo)

- cīņa un minimāli zaudējumi Somijai, Slovākijai, Vācijai

Rezultātā:

- kopumā visai blāvs čempionāts, kas īpaši nepaliek atmiņā (1 uzvara un 5 zaudējumi)

- Oļegs paliek amatā

Link to comment
Share on other sites

Itkā spēle jau bija pieklājīga, vienīgais tas rezultāts tāds, kā lai saka, pārāk liels. Ābola komentāri spēlēs laikā bija diezgan spēcīgi, vismaz kāds interesantāk komentē. Spēli, kā jau ierasts, skaidrā neskatījos, bet nu cik atceros tad tiesneši atkal sūdus taisīja. Nebija jau Šindlera vai Lūkera variants(tos suņus vispār vajag iemest cietumā un pateikt, ka viņi ir pedofīli), bet kā ierasts Latvija tika nedaudz drātēta no tiesnešu puses. Ivanāns savu darbu izdarīja labi, dažbrīd jau likās ka kādu jeņķi nahranizēs. Masaļskis godam nospēlēja. Spēle nevienādos sastāvos sūkāja.

Link to comment
Share on other sites

Somi pagaida, 1:0 vadiibaa pret Vacieshiem!Jaa Zviedriem sastavs tads pashvakaks nekaa ierasts,bet ljoti patika Belarus vartu realizacijas koefs :) No 25Metieniem 5goli :) Zviedriem no 50metieniem 6goli :) Spele bija ljoti baudama,cereju uz brinumu bet nekaas!

Link to comment
Share on other sites

tu par baltkrieviem?

Jaa Barbijveci!Labi apzinoties,ka tapat mums nespiid 1/4finals lai apdziitu belarusus pa 3 vietaam,tad vnk man simpatizee vinju speles stils un vnm ir paticis ka mazie iekozh lielajiem!Esmu vnm bijis par skataamu hokeju :)

Link to comment
Share on other sites

Iespaidojies no Zviedrija vs baltkrievija ? LOL

Zviedriem shogad neceret uz triinieku, slikts sastavs.

Manas domas shogad vines vai nu krievija vai asv, bet varbut ari kanada. ;]

EDIT: oj briinums ka baltkrievi zviedrus nesagrava.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

:)nu tā ir tavas gaume...

man gan zviedri vienmēr bijuši viena no mīļākajām komandām

turpretī austrumeiropas komandas - rus, ukr, blr nekad nav sevišķi patikušas...

pirmkārt neizšķirti vairs nepastāv

otrkārt - par 99.9999999% mēs ar zviedriem šogad nespēlēsim

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...