Jump to content
GIGN Forum

Kas Notiek


LAVRx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bet ja ir čīteri = cilvēki = iespējams nepieciešamība pēc adminiem = viss kārtībā.

Ir busteris = nav cilvēku = nav progresa. It īpaši jau tagad, kad cauru dienu serveris ir tukšs. Es domāju mierīgi ņem viņu nost līdz 24/7 serveris ir pilns atkal.

Busteris protams ir baigi forša lieta un tā, tikai es lielākoties viņa dēļ neesmu gignā spēlējis jau hvzcik ilgi. Tajās retajās reizēs, kad es gribu cs uzspēlēt, es to daru savā vanillā ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tad es saprotu pareizi, ka buster ir nonjemts!?

Ja tā es domāju arii admini ar ban tiesiibaam arii vairaak speeles, jo ir vismaz pret ko speeleet! Un ja kas var aatri reporteet kaadu 4iitoku!

Personiigi es domaaju, ka viss buus ok bez busstera... Jo pirms uzlika busteru tomeer admini taapat uztureeja kaartiibu! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu man driiz beigsies darbs tad ieshu un speeleshu un meegjinaashu vismaz kikot 4iitorus!

Skatos worm un nelly specto tad jau ganjau forumaa arii suudziibu sadaljaa buus visaadi ineresani posti! Buus ko lasiit! :khehehe:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

TURNĪRS. bļad kad pēdējo reizi gign rīkoja kādu turnīru? iesaku atrast kādu ar labām vadītāja spējām un uzrīkot norm turnīru, kas risinātos kādas 3 dienas. piem vienu clan turnīru un otru csdm cup. norm pa abiem serveriem laistu visu pasākumu. tam tākā vaidzētu palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

:D Iedarbojas, man liekas, ka zloy's jau kaadus 10 - 20 chiiterus izbanojis XD Tagad GIGN's ir pilns. Cerams, kad buus arii 24/7 pilns, tad uzliks peec meneesha vai kad ari jauno busteri, taa vismaz tika mineets kaadaa tur info. Lai papriecaajas chiiteri , bet adminiem daudz darba :( Itkaa mani neuztrauc, jo neesmu admins, bet ir arii besiigi kad kaads tevi shauj tjipo cherez stenu. Nee nu ir ok, itkaa adminu netruukst, cerams kad vakaraaa arii paradiisies kaada tauta.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...