Jump to content
GIGN Forum

Whata Fcuk Is That ? Zb Jau Shis


Recommended Posts

Blaa palidziet ludzu!

Izskaidrojiet kads ,ko nozime Disconnected from the server reason : Timed out ! kapee tadu meslu man 9 no 10 conektoshanas reizem uzmet? ko var darit lietas laba? gussa.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gif

Ljoti vajadziga palidziba! please.gifplease.gifplease.gifplease.gifplease.gifplease.gifplease.gifplease.gifplease.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Taa par to jauno i-neta pieslegumu !

Diemzel ir viens skjerslis - Privatmaja pie botaniska darza ! un navies cable nets negrib slegt , jo nav izdevigi mad.gif vel jau ir Satelitnets , bet nu tas taakaa biki daudz pa dargu (aptuveni 300 Ls gada ) ! Bet nu paldies par ieteikumiem !

P.S.

pieliku 128 ram klat ( kopa 256 ) un itkaa diezgan retak iet tas - Timed out !

Link to comment
Share on other sites

2 Saveejaa

man arii kompis veel ir OK , bet nu nets sux !

2 Reno

es savai muterei boreju jau 2 gadus ,bet vinja tikai atlava tad kad es visu vasaru stradaju 8 stundas diena pa 5 ls diena ! I to man bija no nopelnita janoperk malka , un drebes sev + vel katru menesi pasam jamaksa 11 ls par I-netu !

2 Falck

ta kops kuriem laikiem briva laika pavadisanai ir jadod kaut kas labs?Tas ,ka zaude laika izjutu ir taisniba ,savukart akal jasudzas par muteri - ja maini laistu ar kaiminjiem uz DRAGU (Drag race ) un Ralliju , tad man vispar kompi nu i nah nevaidzetu priks spelem =D , bet nelaiz mani nekur , un vel iiiid , ka es , tjipa, daudz sezu pie kompja , es vismaz neluuru televizoru vis' laik' ! Es saprotu , ja man butu sliktas atzimes skola , bet man ir 7 - 8 ! taa , nu ko man citu darit ? Nu labi es veel eju 6 reizes nedelja uz Trenazieru zali ( ar labiem rezultatiem un pareizu esanu [ ja kadam interese kaa pareizi jaed tad PM vai ari meilojiet [email protected] vai [email protected]]) un braukaju ar riteni un skrituljslidam !

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

kaa es to zinu? vai tik es visu 8.klasi nepavadiju speeleejot speeliites... wacko.gif

Nu tad tu esi DATORATKARIBAS AUGSTAKAJA LIIMENII !! redz man inets ir no augusta vidus un paslaik atzimes ir baigi OK ! man iipasi nav mainijusas sekmes taa , ka lem pats par to atkariibu ! Man sogad ir 9. klases un man kompis ar inetu atzimes ne4akare ! Nekas personigs Falck , bet es tik uzrakstu secinajumus ! 20.gif

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ExtraOrdinary

es neesu zubris ,es vienkarsi izpildu MD!vienigi es zubros algebru un gjeometriju , jo tas es nesaprotu ,tapec es eju katru nedelju uz konsultacijam!!!uz huliganiem vispar nereagjeju,jo sie man nepikasas! thumbsup.gif Un Wolfi es ar nespeleju!

es CS , MU un Ultimu!visbiezhak CS!

BET TAS VISS IR smiliez.de_2523.gif

Manuprat topiku var slegt vai dzest !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...