Jump to content
GIGN Forum

Mūsdienas


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Taisni vai jābrīnās, kā karteļiem un korporācijām tik īsā laika posmā ir izdevies izskalot bez maz vai visu cilvēci un radīt globālās sasilšanas bubuli no tukša gaisa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

iisteniba ja runa iet par nakotni tad vnk viss saksies no gala

jo cilveeku "liela" gudriba aizvien vairak iet miinusos

tehnologjias attistisies bet cilveku prats samazinasies lidz ar to viss aizies uz akmens laikmeta principu

Edited by dziparzz
Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju ka šādam radījumam būdu grūti iemācīt atnest tēju.

un tie kas tur runā par pārvietošanos laikā, varat nemaz necērēt :D ar zinātniskiem faktiem jau sen kā ir pierādīts, ka tas nav un arī nekad mūžā nebūs iespējams.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Samurai, pie sitadiem tempiem ar kadiem tiek iznicinata daba un ieviestas ahujenas tehnologijas, cukam nebus vieta uz zemes. Klau tev ir kautkas jadara lietas laba. mani teiksim nomac iespeja, ka var pazust Breksi un tad ir dirsa.

Link to comment
Share on other sites

Lal. Es iztēlojos skatu: Bilde ar samurayu, kurā redzams viņš pats, un pie kājām atrodas mīksta, šķidra pļurza - proti cūka kura dabūja belzienu ar lāzerganu :<

Da nē, jokoju. Visi zin, ka samurays cūkas neowno, cūkas owno samurayu. Īstenībā tajā bildē kur viņš ir pie cūkas - tā cūka tikai tēlo mirušu. Kukuļdevējs sasodītais.

Link to comment
Share on other sites

nu būtībā es apšaubu, ka būs tādi diži izgudrojumi kā filmās, jo tomēr zinātnei ir savas robežas :)

es domāju, ka tagadējie izgudrojumi tiks pilnveidoti un uzlaboti, bet vai kaut kas jauns drastisks radīsies - apšaubu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...