Jump to content
GIGN Forum

Mūsdienas


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Kārtējā diskusija no manis, jāiet gulēt, rīt centīšos kko vairāk uzrakstīt..

Tātad, sākšu ar to, ka paraugoties kā izskatijās Rīga un visa pasaule pirms ~100gadiem un paskatoties tagad, es pat nezinu, kas būs pēc 100 gadiem, vai mēs tiešām brauksim ar lidojošām mašīnām? NU BĻAD, tehnoloģija, zinātne attīstas pārāk ātri, drīz pat nevajadzēs sev taisīt tēju - nospied podziņu un tev robots atvedīs, uz skolu nebūs jāiet, stundas notiks iekš i-neta, nu bet tas būs sviests!

Globālā sasilšana, 3.pasaules karš (mūsdienu kodolieroči - viena bumbiņa uzlidinās zemi 50 km rādiusāā) , es hujeju, salīdzinoši kā attīstijās pasaule no 1500 - 1900 un no 1900 līdz 2000, tad mēs par 100 gadiem esam attīstijušies daudz reiz vairāk nekā kādreiz pa 400 gadiem, mēs kļūsim slinki, iznīcināsim dabu, būs dirsā!!! es jums saku ļautiņi, buus vsjo pizģets.. :)

Ko domājiet par nākotni?

Pašlaik nāk miegs, grūta diena, eju gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tev ir jābeidz dzert un jāiet gulēt.

Ja tu kādam cilvēkam pirms 100 gadiem būtu pateicis, ka būs lidmašīnas kas lido virs 1'500 km/h un ka būs internets, tad viņš būtu padomājis, ka tu esi galīgi debīls. Tāpēc nav jēgas te ko spriedelēt, jo mēs tāpat nezinām kas būs nākotnē un ja arī zinām, tad vai nu neticam vai arī nespējam to apjēgt (es runāju par lielām un nopietnām lietām, kas mainīs visu dzīvi).

Kādi vēl roboti, kas tev taisīs tēju? K'mon, apēdīsi vienu tableti un tev nedēļai pietiks. Nopietns kodolkarš, es domāju, ka nenotiks, jo tad visiem būtu pizģets, jo pietiek jau vien ar ASV kodolarsenālu, lai iznīcinātu cilvēci.

P.S. Let the SPAM begins.

1559606_340_1116081430036-spam.jpg

Link to comment
Share on other sites

runājot par tabletēm, eh kā atgādināji man veco labo Zager & Evans dziesmu... vispār iesaku noklausīties tiem, kam šādas pārdomas uzmācas

in the year 3535

ain't gonna need to tell the truth, tell no lies.

everything you think, do, and say

is in the pill you took today...

Link to comment
Share on other sites

Kārtējā diskusija no manis, jāiet gulēt, rīt centīšos kko vairāk uzrakstīt..

Tātad, sākšu ar to, ka paraugoties kā izskatijās Rīga un visa pasaule pirms ~100gadiem un paskatoties tagad, es pat nezinu, kas būs pēc 100 gadiem, vai mēs tiešām brauksim ar lidojošām mašīnām? NU BĻAD, tehnoloģija, zinātne attīstas pārāk ātri, drīz pat nevajadzēs sev taisīt tēju - nospied podziņu un tev robots atvedīs, uz skolu nebūs jāiet, stundas notiks iekš i-neta, nu bet tas būs sviests!

Globālā sasilšana, 3.pasaules karš (mūsdienu kodolieroči - viena bumbiņa uzlidinās zemi 50 km rādiusāā) , es hujeju, salīdzinoši kā attīstijās pasaule no 1500 - 1900 un no 1900 līdz 2000, tad mēs par 100 gadiem esam attīstijušies daudz reiz vairāk nekā kādreiz pa 400 gadiem, mēs kļūsim slinki, iznīcināsim dabu, būs dirsā!!!

"Lidojošas mašīnas" nav nekas grūti izveidojams, tik padārgs varētu būt, pat ĻOTI padārgs.

Tēja? Tu domā tējas automātu, kas man virtuvē stāv?

Par to skolu - pēc 100 gadiem nebūs tā, nu vismaz ne latvijā, bet kaut kur pasaulē jau noteikti, ka jau tagad ir.

Globālā sasilšana ir sūds, don't care.

3. pasaules karš? lai cik tas dīvaini neliktos nav tās lielās galvas tik stulbas, lai ko tādu pieļautu.

es jums saku ļautiņi, buus vsjo pizģets..

Un? Ko mums tagad darīt?

Link to comment
Share on other sites

Roboti man šķiet jau būs pavisam drīz. Es domāju tādus robotus, kas tiešām reāli kaut ko varētu paīdzēt izdarīt. Vakar taisni pa discovery noskatījos raidījumu, kur automašīnas pašās pa tuksnesi nobrauca 250km lielu trasi. Neviens tās nevadīja, neviens. Kopumā tur finišēja laikam 5 mašīnas. Brauca tās ļoti labi, pat apdzina lēnāku auto uz ļoti šaura ceļa.

Vēl kaut kad skatījos, kā robots palīdzēja cilvēkam pārnēsāt diezgan palielas, laikam betona, plāksnes. Nākotnē tad varbūt vispār tie pārvietos tonnu smagus priekšmetus, bet nu nav ko te par to nākotni daudz domāt. Dzīvosim, redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka visur tiks sabūvēti datori :) Man mājās ledusskapis izdomās kādu paiku man vajag un pasūtīs to no veikala, visāda veida iepirkšanās caur internetu kļūs aizvien ērtāka un pieejamāka. Izmantosim savu burvīgo e-parakstu un visādas citas fīčas, tāpēc es domāju, ka nākotne būs reāli kruta. Vēl es ceru, ka mana mūža laikā tiks izgudrota teleportācija + visādi pribambasi lai es varu mūžīgi dzīvot un tad būs pavisam labi :)

Link to comment
Share on other sites

Tikai diemžēl ceļot laikā nav iespējams. To jau pierādīja Einšteins. Bet nu zini kā ir - šitos visus fizikas likumus ar gadu desmitiem aplauž, jo atklāj ko jaunu. Ir viena taustāmāka iespēja ceļot nākotnē - iesaldēšana. Būtu forši, ja atklātu veidu, kā iesaldētu būtni atkal atgriezt dzīvē. Vairāk kā uz 30 gadiem iesaldēt gan nevajadzētu, jo tagadējā imūnsistēma nebūtu attīstījusies nākotnes laikiem. Kas zin, kādas nākotnē būs slimības. Globālā sasilšana piš visu disenīti, tapēc nu jau vairs neko nevar zināt, kur nu vēl pēc 30 gadiem. Labi, tā visa ir fantāzija. Labāk palasīt tvnet`ā sadaļu "Tehnoloģijas uz zinātne".

Kādreiz bija superīga sadaļa "Uz zināmā robežas", kur bija par Bermuda Trīsstūriem, paralēlām pasaulēm, kosmosiem utt., bet nu tagad vairs nevaru atrast. Tā bija mana mīļākā lasāmviela.

Link to comment
Share on other sites

Es gan negribētu redzēt nākotni, ar to es domāju pec kādiem 100 gadiem, kad normāli man jau vajadzētu būt beigtam. 110%, ka kaut kādas hujņas būs sataisītas, par to nav šaubu, un dzīvošana nekāda jaukā nebūs. :)

Link to comment
Share on other sites

jābūt, manuprāt, paniskām bailēm no nāves, lai gribētos dzīvot mūžīgi. vistiešākajā nozīmē MŪŽĪGI. it aint gona be so fun... btw piedzīvojot visu, kas tev bijis un ar laiku būs dārgs iet bojā, nemaz tev neliktu tik ilgi pēc tās mūžības ilgoties...

nez. aizdomas, ka visi paliks baigie g33ki. tas tā iesūkā. btw ticu, ka pēc cik tur gadiem mūsu nemaz tik daudz nebūs. uz zemes patstāvīgi 1kk pietiktos.

vēl norm variants būtu, ka būs ka filmā idiocracity , ka mūs ar visādu entertaimentu būs tā piebāzuši, ka vnk mozg 0 visiem būs un nekas cits kā šovi, kur citiem pa pautiem sit, neinteresēs.

vismaz es ceru nepiedzīvot tādus laikus...aa nē. ja nu vienīgi izdomās, kā man ģenētiski pieaudzēt archangel wingus un iespējas mest white energy lodes...jea. tas gan spārdītu :)

Link to comment
Share on other sites

naudas vieta nakotne varetu but ta, ka vnk katram ieliek chipu kaut kur un vinjam tur saglaba cik vinjam punkti ir, kurus sanjem par darbu! teiksim butu veikals bez pardevejiem, vnk aizej panjem alinju un tev automatiski noskaitas attiecigie punkti :) un ta pat ar visu parejo!

a kas bus nakotne man diezgan poh

+ nedomaju, ka tagad attistiba ies tik strauji, jo lielaka dalja tehnologiju nak no armijas un tagad jau tai nav tads finansejums kads bij auksta kara laika! a mosh ta ari nav, man poh :)

Link to comment
Share on other sites

vot tur jau tā šaize, ka man, teiksim, ir bail, ka visādu ūberizgudrojumu vietā sagaidīsim resnus, amoralizētus un reizē trulus cilvēkus. Ok, ir daudzas ierīces, kuras palīdz mūsdienās dažādos darbos, tomēr beigās jau sanāks tā, ka pašam pat pirkstiņš nebūs jāpakustina, kad viss jau būs klāt. Da nafig tādu dzīvi? :) Jau tagad ir acīmredzama datora ietekme. Teiksim, kā bija vēl pirms gadiem 5. Daudzi cilvēki devās uz dažādiem trenniņiem, citi devās ārā un vēl citi darījās pa mājām, tomēr darīja ko noderīgu. Bet tagad, tā vietā, lai darītu iepriekšminētos darbus, liela daļa vienkārši sēž pie kompja un kačā pronogrāfiju.

Visā visumā, mani visvairāk interesē nākotnes degvielas ieguve.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...