Jump to content
GIGN Forum

Jaunuminji Par Web Lapu


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

macho, tev liekas, ka tikai tavs un tavu pazinju skatiijums ir svariigs? Tad kaada jeega vispaar bija izveidot shaadu topiku, kur var izklaastiit savas idejas, ja neviena nepaziistama cilveeka skatiijums nav svariigs? Vieglaak nav vienkaarshi jums, paziistamajiem, satikties un parunaat par sho teemu un nemaz neveidot shaadu topiku? Katraa zinjaa, macho, tu esi krutais dzeks, kura idejas ir viennoziimiigi vislabaakaas sad.gif

P.S zhiidi ir tur aaraa

Link to comment
Share on other sites

bet tavs skatiijums sheit nav svariigs 31.gif

edited

mosh to lapeles uzgjenereeshanas statistiku var ielikt kaukaadaa linkaa. Ja taa padomaa tad tas nemaz tik ljoti netraucee, es tik par stilu uztraucos jhatka.gif

to statistiku redzu tikai es, tu, vinsh, meenestinsh... new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

macho, tev liekas, ka tikai tavs un tavu pazinju skatiijums ir svariigs? Tad kaada jeega vispaar bija izveidot shaadu topiku, kur var izklaastiit savas idejas, ja neviena nepaziistama cilveeka skatiijums nav svariigs? Vieglaak nav vienkaarshi jums, paziistamajiem, satikties un parunaat par sho teemu un nemaz neveidot shaadu topiku? Katraa zinjaa, macho, tu esi krutais dzeks, kura idejas ir viennoziimiigi vislabaakaas sad.gif

P.S zhiidi ir tur aaraa

to, ka es iedomaajos ka tikai mans un manu pazinju viedoklis ir svariigs, teici TU nevis es. Es taa nedomaaju.

Link to comment
Share on other sites

veeleetos piekrist aldim , par sho jaunumu pasvaidzinaashanu ! domaaju , ka vareetu tikts izveidotsb kaads meils uz kura visi centiigie gribeetaaji vareetu suutiit savus gara darbus , kur attieciigi ik pa laikam kaads caurskatiitu un gign`am pieljaujamo ar iepoustotu jaunumos , nav jau jaaliek visi , a tie kas ir taa veerti , iisaak sakot domaaju , ka sho domu nevajag tik viegli laist prom !

Link to comment
Share on other sites

ejot uz priekshu atkal man naakas pakjertu vecu lietu , tas ir auto bildes jeb muusu transportliidzeklji , kam auto kam ritenis kam autobuss vai mikrinsh , lai gan ir shiis vecaas bildes ja pareizi sapratu no macho teiktaa tad ir tada lieta ka tas ieruuso bish , aa jauns , atcereesimies cik labi gaaja otrs albuums jeb meitenju bildes , ko vienoziimiigi par interesantu un eertu atrada daudzi memberi un tas lab gaaj uz priekshu , tatad domaaju ka shaada transportu bilzhu sadalja jaarada .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

par jaunumiem - domaaju, ka iipashas probleemas neizraisiis izveidot vienu formu, kuraa gribeetaaji vareetu pieteikt rakstus (gluzhi kaa niku regjistraacija). admini vnk [ne]apstiprina iesniegto materiaalu

Link to comment
Share on other sites

to jau izdomajam ka varetu jau pietiekami sen bet pa cik mes parejie esam luuzeri un worms mus nelaistu pie majas lapas chakareshanas tad nav realizeeta. Bet pats worms tad kad vinjam uznaak chaklums parasti taisa pirmo lietu kas vinjam uz to bridi ienak prata un ne vienmer ta ir tik vitaala happy.gif

Link to comment
Share on other sites

WORM vai nav iespeejams, ka tos video failus kas ir uz gign servera, paartaisiit par avi vai kaadiem citiem populaariem video formaatiem. Lai tikliidz nokaccaatu taa uzreiz vareetu vinnus skatiities jebkurss cilveeks nekaccaajot visaadas papildus programmas un kodekus. (Bet drossivien, ka buus baigais ccakars.)

Vai tu nevareetu pateikt cik mb aiznnem visa gign lapa, jo pats maacos cciniit web pages un gribeetos zinaat cik daudz vietas ssaada lapa aiznnem?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Es gribeeju uzprasiit vai nevereetu izveidot vel 2 foruma sadalas 1.par Webiem <nu kur vareetu prasiit kaa tur klanam uztaisiit web u.t.t> 2.Clanwars <shitajaa vareetu sarunaat cw un padaliit infu par saviem claniem> Nu tie tikai mani ieteikumi, bet varbuut tomeer realizeesiet es buutu loti pateiciigs.

Link to comment
Share on other sites

mosh uztaisiit atsevishkju sadalju ar atbildeem uz biezhaak uzdotajiem jautaajumiem? piemeeeram, kaads, kam nav slinkums, uztaisa manuaali kaa uzlikt cs serveri, otrs - kaa uzlikt amx vai amxx.... tad vareetu droshi spaardiit tos mazos spamerus, kas aizdirsh server and plugins sadalju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...