Jump to content
GIGN Forum

Komentaari (bildes nr.1)


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daudzi, vais jau neskaitu... tikai tev tā pagrūtāk tikt klāt tongue.gif4.gif

Ai zb 4akarēties , man tā nolāpītā bilde uz pienapakas nešķiedās tā kā vaidzētu

iztikšu ar šitiem avaratiem pagaidām!

PS. man tikai liekas vai šitas edit pulkstenis neatpaliek par stundu biggrin.gif ??

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

AHA riktiigi. Figu tu saproti ko dariit kad kaut kaads aptaureets daunis tev aiz muguras bljaustaas "eu tev no kreisaas naak.... eu eu tev tuuliit nolabaas noshaus, eu ej taisni EEE EJ TAISNI AATRI, NEE NEEJ TUR uz tevi tieshi teemee, NEE NEEEJ" + bonusaa iebliezh tev ar savu tizlo roku pa muguru pie katras otraas naaves, vai vismaz nedaudz parausta tevi tieshi tajaa momentaa kad esi nosprindzis tam ka tuuliit izripos kaut kaads kekss ap stuuri.

ideaals monitorings. Visperfektaakais gadiijums bija kad es tupu un gaidu kad naaks kaads pretiim. Naak outlawz. Worms kaa parasti kaut ko dirsh ne pateemu, es uzmetu aci vinja monitoram un diivaini paziistamaa vietaa, pa diivaini paziistamu kexu tiek izshauts ar awp. paiet aptuveni 2/3 sekundes kad es iebraucu ka tas kexs esmu es un kautkaa pustizli atgriezos pie sava apmeeram 1.5x mazaakaa monitora un kaukaa rodu risinaajumu shai situaacijai noshaujot outlawzu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tu tak vari izdzeest lolit.

nu labi es izdzeesu. Diivaini ka cilveeki ir tik stulbi un nevar iebraukt ka jaaliek savas bildes. Ok es saprotu autobuss ar uzrakstu Fucker un tamliidziigs shits ir fanii, bet ar to arii prieki beidzas - nekaadas "oi es esmu mr.fanii gaj un es likshu kaukaadas suukaajoshas bildes kuras idiotiem liekas smiekliigas"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...