Jump to content
GIGN Forum

Komentaari (bildes nr.1)


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nee, viss tiek dariits peec uchenes praata (jaa, vinja ir debiila), potams es vareeju uzlikt miiksto, bet taa tomeer bija peedeejaa skolas diena. Un tie kreesli bija sabiidiiti tikai tad taa. Parasti vinji ir normaali rindaa, kaa iistaa, smirdiigaa klasee!

EDIT: Fuckin' greammar you fuckin' dickhead zaban.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

ruk - tu kaa jauninais laikam neesi dzirdeejis citiem GIGN servera apmekleetaajiem (pat garaa vaajajiem) sen zinaamo patiesiibu, ka uztureeshanaas sheit nav tavas tiesiibas, bet tava privileegija. un privileegijas var zaudeet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas noziimee, ja tu esi admins tev ir llauts citus pazemot un saukaat ?

smiliez.de_2428.gif tad man tevis patiessaam ir lloooooti zzeel

tieshi to tas noziimee.

un tev nav jeegas mani zheelot. Nevienam tas nepaliidzees. Zheelo labaak sevi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

to jau es sen zinaaju,ka te uzturaas tik tie kuri patiik adminiem! bet piedodiet man,kaadam reiz bija tas jaapasaka, cik ilgi var ssitaa plosiities,apdirst cilveekus un par to priecaaties? tak biki piebremzee arii. Un vari logot manus topikus cik gribi,bet dirst uz galvas gan nellaussu.nedariissu kaa tie citi-slepus apdirss evilmad.gif

Tas nenoziimee,ka tu esi ''augstaak'' staavoss tu taa vari dariit! Respect please! wink.gif

un neesmu es naacis te lai kasskkeetos,man patiik ssis forums,bet ja saak apsaukaaties,tad .... mad.gif

Edited by Dr.Ruks
Link to comment
Share on other sites

Laikam nav veerts rakstiit zem topikiem kaut kaadus paskaidrojumus kaadas bildes ir jaaliek savu bilzhu sadaljaa. Taapat arii nav jeegas rakstiit pirmajaa postaa, ka komentaari jaaraksta citaa sadaljaa dry.gif dazzi laikam nesaprot ko noziimee "savas bildes" blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...