Jump to content
GIGN Forum

Par Visa Electron Un Paypal


mex
 Share

Recommended Posts

Izurķējos google.lv, bet atradu tikai jautājumus kurus ir uzdevuši cilvēki, bet uz tiem nav atbildēts. Kr4 lieta tāda, ka man ir credīt karte no hansabankas OPEN un vēlējos pieregoties paypal.com. Uztaisīju accountu, bet kad eju pievienot credīt karti, manu karti nepaņem. Visu aizpildu pareizi, ieraxtīju vārdu, kartes tips Visa, kartes nummuru aizpildīju bez atstarpēm, beigšanās datums arī pareizs un tie 3 cipariņi kartes otrā pusē ar OK. bet izmet man šitādu textu:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Kāpēc neņem karti ?

Link to comment
Share on other sites

Manupraat visas shiis te "free" krediitkartes(visa electron) ir pilniigs fufelis, neviena gan unibankas, gan hansabankas, taas, kuras dod par briivu nevar izmantot paypalaa.

Pats lietoju Visa Classic(njeemu dnb nordaa), protams ir neliela samaksa, bet toties stradaa viss pa pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju Visa Classic(njeemu dnb nordaa), protams ir neliela samaksa, bet toties stradaa viss pa pirmo.

No 16 gadiem, vismaz hansabankā, var saņemt open/isic visa classic variantu ar visu, kas no tā izriet(stīms, paypals, u.c. šiti) :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pag, pag, Visa open (vīza studentiem) un visa electron ir divas dažādas kartes.

ar visa electron es paypalā nevarēju pieregoties jo man tas cvc (vai kā tur viņu) kods nebija, bet ar visa open viss aizgāja. Nu nezinu, varbūt viņas ir vairākas, bet ar manējo viss ir čiki poki

Link to comment
Share on other sites

nē nav, jo par manu visa man nav jāmaksā, bet tev par to master ir. aizmirsti to nosaukumu open, ibio nosaukums var būt jebkāds kā banka izdomā, galvenais ir kartes tips. latvijā visa>master ir vietas kur otrādi, bet būtībā tās ir ekvaliventas, tāpat ka maestro un visa electron.

kri a tev ir visa vai visa electron, uz kartes tas ir rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...