Jump to content
GIGN Forum

Nafig?


lazda2
 Share

Recommended Posts

Kautgan ir arī iespēja, ka stīmotais ar pačiem tev gļukos.

tu saproti ko tu runā? Stīmotais ar pačiem? Kādiem pačiem lol? Stīmotajam nav nekādu paču. Novelc un SPĒLĒ. Ja nu gadījumā tiek izlaists apdeits, tad tas pats automātiski tiek novilkts un uzlikts. Nekādu pisienu ar pačiem utt.

Kāpēc katrs pērk vai nepērk, tas no viņa atkarīgs, es ļoti labprāt samaksāju ~22ls par orange box un par to ka man nav jāp**as ar visādiem pačiem + es atbalstu valvi, kura ir uztaisījusi tik reāli krutu spēli kā TF2 un arī Portal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu, vot tad beidzot kāds pateica ko sakarigu, savādāk sāku jau smieties par šādiem (atvainojiet) jefiņiem kuri beztolkā raksta kautko te iekšā, nu tātad varu teikt tikai vienu - iegādājies orange box (nepērc atsvekiski, jo šadi izdevigāk dabusi kopā 5 spēles(tas ir tā vērts!) un iesaku pamēģināt spēli "portal" )

EDIT: iekš steam uzdūros vēl kam labākam pa 99 dolāriem valve complete game pack, tas sevī iekļauj 21 vavle © spēles un cena arī nav baigā gastronomā cena, bet pa gabatu biki uzsitīs :) pameklē iekš steam searcha half-life un tur pašā augšā, tas ir diezgan izdevīgi, ja patīk valve spēles :)

Edited by unicefs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāpēc katrs pērk vai nepērk, tas no viņa atkarīgs, es ļoti labprāt samaksāju ~22ls par orange box un par to ka man nav jāp**as ar visādiem pačiem + es atbalstu valvi, kura ir uztaisījusi tik reāli krutu spēli kā TF2 un arī Portal.

Iedo man adresi,lūdzu, no kurienes var novilkt to Steamoto? ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...