Jump to content
GIGN Forum

Iedzershana :)


Guest blody
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu ar mieru braukt, bet nejau minusos (nu pat ja bisku plusos), mezaa (vismaz ja buutu, tad sauliitee)! es tikpat labi vareetu ar draugiem saliist kadaa baaraa un patempt alinus, bet mezs neskan vilinossi!

Hm - pirts (izteikums no worma puses) skan Zasibis-atkal problema-bet daudz purnu -

Risinajums - trisstaviga mitne ar pirti un baseinu Ulbrokā, un divstaviga eka ar 2vam pirtīm uz venspils šosejas 23 (laikam) kilometra (vai arī uz 27!!)

Bet atkal rodas jautajumi ar izmaksām ... un vai vispar to kads uznemas organizēt!

Link to comment
Share on other sites

Ja afigenna velas pasakumu, varu piedaavat savu lauku maju, kas nelidzinaas lauku majai, bet atrodas pataalu-preciizak starp Smilteni un Jaunpiebalgu!Ja vel konkretak tad Drustos-karte var atrast.

Tikai atkal rodas jautajums, vai kads gribes tik talu braukt!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Ja afigenna velas pasakumu, varu piedaavat savu lauku maju, kas nelidzinaas lauku majai, bet atrodas pataalu-preciizak starp Smilteni un Jaunpiebalgu!Ja vel konkretak tad Drustos-karte var atrast.

Tikai atkal rodas jautajums, vai kads gribes tik talu braukt!

Dj erix, tas tad ir jārunā mēnesi uz priekšu, ja mēs tagad sākam apsvērt to braucienu, tad labākajā gadijumā viņš var?u notik novembrī!!!

Es zinu, kur tas ir un biļetes cena var būt līdz 2 ls!!

Link to comment
Share on other sites

Priekss snovosanas ir tikai viena vieta un ta ir BAldone wink.gif

Beztam tedi - doma bij tada, ka es brauktu jebkur, ka tik siltuma, kautvai uz alasku ( ka tik norm dzeki)-nevis sazin kados minusos tuseet mezaa un dzer alinnu!!!

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju par pirti kad to neviens neuznjemsies uz saviem pleciem...

Braukt kaut kur uz Smiltenes pusi ziemaa? Nea es tam nepiekriitu.... Tad jau labaak braucam decembrii uz ceesiim or siguldu cool2.gif pasnowot..

Teddy shi ir pagaidam labaka ideja, kura man iet pie sirds, un labak mo4it uz ceesim, tur normali kalnini, un celi ari tur pamatigi izmezdziju evil6.gif tik biki japakraj jaunam snowam !

Link to comment
Share on other sites

Teddy shi ir pagaidam labaka ideja, kura man iet pie sirds, un labak mo4it uz ceesim, tur normali kalnini, un celi ari tur pamatigi izmezdziju evil6.gif tik biki japakraj jaunam snowam !

Ceesis tiesham nav taa vieta uz kurieni braukr snovot, jo kalni tu ir dranjkjiigi. Leezeni un bez jebkaadiem prikoliem vieniigi snowparks reizi meenesii tiek varbuut sakaartots, bet tas ar tikai uz dazhaam dienaam. Peec tam tur viss ir izbraukaats un izjaats.

shitadu pasaakumu uz kalna tieshaam burtu stulbi taisiit jo nedomaaju ka kaads sevishkjji gribees snovot.

Link to comment
Share on other sites

es kaa diezgan pieredzeejis sleepotaajs , kursh ir dziivojis siguuldaa varu tik teikt , ka kalni ir ok , jo sanaak kaut vai mazliet pasliideet lejup atskjiriibaa no ceesiim vai reinja utt , bet daargi , viens nobrauciens 25 sant , ja izmanto bugeli , bez kura nevaru iedomaaties sho ziemas sportu ! Ir variants taads ka dodas uz siguldu un ieprieksh piesaka grupu ar snoweriem vai lizhnjikiem uz konkreetu dienu kas parasti ir darba diena un peecpusdiena un tad vinji dod atlaides , katraa zinjaa esmu sho iespeeju veel pagaajusho gad izmantoju

kaa plusus siguldai veelos uzskaitiit:

ar vilcienu kas ar sporta inventaaru ir pats eertaakais, ir eerti nokljuut liidz siguldai un no stacijas tik 10 min gaaens caur centru vien ir

sraadaa gan leetaa noma (kalna augspusee) kaa arii daargaa (lejaa )

kalns pa kuru braucot saproti to ka tevi tomeer velk uz priekshu un tas pat ilgst kaadu spriidi

blakus asaaku izjuutu cieniitaajiem , mezsh un neliidzinaats un pumpains un staavs kalns no kuraa eerti atkal tikt uz main track

iesako tas ka daargs paceelaajs , bet kaa jau mineeju , ja kompaanija veelas normaalu fun tad var sadomaat

ar sho ariii beidzas mans zinjojums , un ceru ka Latvijaa shogad buus biezs un labs sniegs !

un prtams vsiem tiem kas ar sho sportinju nodarbojaas - lai labi sliid !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...