Jump to content
GIGN Forum

Herpiiiiz


Alise
 Share

Recommended Posts

taatad.. man kaa katru gadu ir uzmetusies herpe :crying: diezgan nepatiikama pumpa uz luupas, kura biki saap un apgruutina manu ikdienu...

varbuut kaads var kaut ko ieteikt shajaa sakaraa? nju lai vinja aatraak pazustu.. zobupastu pat varat nemineet :faaak: jo no zobupastas pumpa paliek veel lielaaka un savelkaas krevele kura peec pumpas izsushas var nokrist un atstaat uz luupas reetu... tad veel Virus Merz (ziediite) par kuras iedarbiibu esmu sashutusi :shit: , jo pumpai paari paarvelkaas krevele un apakshaa paliek shkjidrums - izskataas liidziigi rezervuaaaram :lol: un peec aptuveni meenesha pupma sadzija atstaajot apsaartushu luupu... man vinju izrakstiija aarsts pirms kaada gada, un shauuusmiiga ziede!

esmu dzirdeejusi ka tiko kad pumpa saak paraadiities, esot jaapariivee ar vilnas zekji :huh: bet gala rezultaataa rodas pretreakcija - pumpa izaug minuutees 10mit..

shodien nopirku Zovirax, tachu pagaidaam rezultaatus nemanu :closedeyes:

varbuut kaads zin kaa no shii herpes viirusa var tik valjaa uz visu atlikusho dzivi? :erm: jo kaa man aptiekaa paskaidroja, tad herpe esot viirus, kas attiistaas imunitaates novaajinaataa briidii.

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:erm: jo kaa man aptiekaa paskaidroja, tad herpe esot viirus, kas attiistaas imunitaates novaajinaataa briidii.

Nevar, 90% cilvēku tas sūds sēž iekšā un gaida momentu, kad varēs parādīties ;)

Aptiekās ir visādas huiņas pret šito, nezinu gan precīzi kuras ir foršas.

Link to comment
Share on other sites

ceru ka riit nebuus kauns iziet uz ielas.. :unsure: jo 1na 4turtaa no manas luupas ir uzpampusi un deg kaa uguniis :ermm: mjaa un veel tik ljoooti gribaas pakasiiit, ka esmu gatava staaveet uz galvas lai tik vinju pakasiitu :lol:

apmulsu no ieteikumiem, Fucidin, - vai vinjsh ir bezrecepshu medikaments? jo shodien kad aptiekaa jautaaju ko stipraaku par Zovirax, man teica ka paareejie medikamenti ir tikai ar recepteem ..

uz pudelitas k-kas zalsh - njaa un vai tas spirts man neizsvilinaas pus' luupu? <_< tur tagad jau ir taads pajeels, ka bail pieskarties un ja veel spirtu gruuzt virsuuu,... vai nepaliks reeta?

nez arii uzticiibas nav taam zaaleem kas itkaa buutu imunitaati stiprinoshas, jo sanaak ka tablete vienaa laikaa aarstees manu imunitaati a tajaa pashaa laikaa chakarees manas nieres..

Link to comment
Share on other sites

par to uz spirda bazes isti nezinu vai tiesham tur spirts bet nu man masai bija jeels suds uz rokas k-kada alergija un kad puta virsu vinju tad savilkas adaa un ari neniezeja tik traki :) riit no riita ja mammu satikshu pajautashu pagaidam vinja gulj.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par herpeem, bet ir viena ziede - Boro plus, parasti ja sagriezhos vai uzmetas kaada cita nelaime, tad drausmiigi aatri sadziedee, var meegjinaat un maksaa >1ls. Nava taisiita uz spirta baazes, taapec nava jaabaidaas, ka apdedzinaas. Parasti arii ljoti noder, ja ir saspregajushas luupas, gandriiz momentaali sadziedee.

Link to comment
Share on other sites

Vectarin ziedi esmu meegjinaajusi, bet vinja ir diezgan pavaaja, saliidzinoshi ar Zovirax..

nez riit ieshu aptiekaa un nosaukshu visus juusu piedaavaajumus farmaceitei - ko vinja ieteiks :) jaaciiinaas ta kaut kaa ir, jo dikti nepatiikama taa pumpa :ermm:

paldies visiem, kas centaas ko ieteikt :* izmantoshu juusu sniegto info lai atraak mana luupa buutu aciim baudaama :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kā jau kāds minēja, tad herpes vīruss vai precīzāk herpes simplex vīruss organism;a atrodas visu laiku latentā (guļošā) stāvoklī, bet tad tiek aktivēts dēļ: *)Saules radiācijas pastipr. ekspozīcija, *)saaukstēšanās, drudzis, *)stress, nogurums, *)menstruāciju laikā, grūtniec. laikā, *)dzelzs deficīts, utt.

Ārstēšana tātad būtībā ir:

1.Pretvīrusu the:

? Sistēmiskie preperāti (uz visu organismu - tabletes): *)Herpelāns, Herpofug, Heviran: pa 1tab 5x dienā 5 dienas. Sistēmiskos preperātus parasti gan lieto, kad herpes attīstās bieži, gan uz lūpām, gan mutes dobumā.

? Lokālie preperāti: *)Acic creme; *)Zovirax. Var smērēt tad, kad ir kņudēšana (pirmās 48h), pēc tam vairs nedarbojas, *)Vectavir. *)Larifāns (smēre, lūpukrāsa, zobupasta) ? var smērēt gan uz ādas, gan mutes dob. Tas stimulē interferona veidoš. Var smērēt jebkurā brīdī *)Herpofug krēms.

2.Imunitātes stimulatori. *)Ehinācija *)Citrosept ? greipfrūta sēklu ekstrakts. *)Lymphasyl Forte.

Šos var īpaši lietot ziemā un pavasarī, kad imunitāte leilākoties cilvēkiem ir novājināta un lielāks risks herpes aktivācijai.

Edited by spite
Link to comment
Share on other sites

Ārstēšana tātad būtībā ir:

1.Pretvīrusu the:

? Sistēmiskie preperāti (uz visu organismu - tabletes): *)Herpelāns, Herpofug, Heviran: pa 1tab 5x dienā 5 dienas. Sistēmiskos preperātus parasti gan lieto, kad herpes attīstās bieži, gan uz lūpām, gan mutes dobumā.

? Lokālie preperāti: *)Acic creme; *)Zovirax. Var smērēt tad, kad ir kņudēšana (pirmās 48h), pēc tam vairs nedarbojas, *)Vectavir. *)Larifāns (smēre, lūpukrāsa, zobupasta) ? var smērēt gan uz ādas, gan mutes dob. Tas stimulē interferona veidoš. Var smērēt jebkurā brīdī *)Herpofug krēms.

2.Imunitātes stimulatori. *)Ehinācija *)Citrosept ? greipfrūta sēklu ekstrakts. *)Lymphasyl Forte.

Šos var īpaši lietot ziemā un pavasarī, kad imunitāte leilākoties cilvēkiem ir novājināta un lielāks risks herpes aktivācijai.

paldies :group:

informaaciju nodereeja, pumpa leenaam >bet dziist :buslabi:

Link to comment
Share on other sites

Man tiesh ishitais shits piemekleeja vakar :) Da nebija ne nojautas ko japerk,panjemu ACIC 5% un lasot te kas ieteikts,reali laikam paveicies :) Bet laikam tuvakaas dienaaas vienalga neizdosies likvideet :D Da shitais shits jau kadus gadus 3 nebija uzmeties un she tev!Pzdc!Luupa puuust :(

Link to comment
Share on other sites

Hehe... man ari nesen bija. Mociju labā kārtā virsū gan vienu gan otru un pazuda 3-5 dienās pavisam. Man liekas, ka ir ļoti svarīgi to pumpu nebakstīt un nekožļāt, jo ja tu uzmočī pušumu, tad gan ir debīlu un izskaties pēc kaut kāda zombija ar jēlu lūpu! Tad labāk, lai ir pretīgs pūslis, tā ka tiem no x-failiem, kuriem līda ārā vaboles, nevis seja vienkārši kā Fredijam Krīgeram! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

nu man ~ pirms mēneša bija tas sūds pirmo reizi uzmetās laikam saistīts ar slodzi 'n stresu uz to laiku. kādas 3 dienas pagāja līdz sapratu, kas tas ir, netīšām jau biju pārplēsis mutes kaktiņā un tad jau tālāk aizgāja, izskatījos kā bīfs minēja kā Fredijs Krīgers, nevarēju paceist, beigās ģimenes ārsts pateica, uz skolu neiet, jo seja būs krāsaina, ieteica kādu zilu šķīdumu 'Pioktanīna šķ. 1%' un smēri 'Fucidin H', kura bija recepšu, bet var mēģināt, ka gadās labs aptiekārs... Nosākum to zilo šitu jāliek un pēc pāris h to fucidin, ļoti labi palīdzēja, tikai sūdīgi, ka seja bij zila, bet visvairāk besīja, ka tās vietas nekādā gadijumā nedrīkst mazgāt un aiztikt, takā skūties arī nevarēju, nu kopumā sūdīgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

:D

mmm.. kauns jau atziities, bet ko tik nepemeegjinaasi skaistuma labad' :lol:

Un taaa! pumpa vizuaali ir paargaajusi, BET :blink: ir palicis uz luupas rozaaa (gribeeju raxtiit sarkans, bet saliidzinot nokraasu tonalitaates, --> SPILGTI rozaa :wacko: ) nu un tagad staigaaju ar spilgti rozaa "pumpu" uz luupas.... no taa es visvairaak arii baidiijos :( ka gala rezultaataa paliks reeta, kas temperatuurs krishanas gadiijumaa buus vizuaali Ljooooti pamanaama! Ko dariiit?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...