Jump to content
GIGN Forum

Veelviens Domraksts


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Eh...runaashu iisi, laikam akal nojaushat , ka buusit spiesti paliidzeet wink.gif , vop6im ir triis teemas:

1. Iedod velnam pirkstu, viņš paņems visu roku.

2. Kas Dievam neder , to velns nerauj.

3. No velna ar krustu, no suņa ar mietu, bet kā no ļauna cilvēka?

pasviediet kaadu ideju - kura teema buutu vislabaakaa un tad es meeģinaašu te iepostot savu versiiju, kaa rezuultaataa juus atkal dabuusiet paspamot "tipa" paliidzot ar komatiem un paareejo shitu.

jau iepriekš - paldies.

Link to comment
Share on other sites

tip taa?

(..)skiet ka vinjsh man velkaas liidzi kaa eena:"Dod, dod , man vajag , es gribu" - vai tas kaadreiz beigsies? (..)

manupraat nav originaali...kaukas interesantaaks jaaizdomaa - kaukas kas lasot pashu nosaukumu tekstaa atspoguljosies miklaini tachu vaig lai ir briizji kad u4ene saprot ka tu raksti par doto teemu nevis caalju koeficienta sviedriibas pakaapi...

vot taa - tachu anyway paldies

kad pats izdomaashu vai juus pasviediisiet ideju saakshu tepat rakstiit uzmetumu...

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Vai muusdienaas var uzticeeties cilveekam? Varbuut var, bet retajam...

Biezji rodas situaacijas kad cilveeki ljaunpraatiigi izmanto savas privileegjijas, dotaas iespeejas vai sniegto paliidziibu.

nu re shite es taa pamazaam saakshu drukaat

Link to comment
Share on other sites

Iesaku padomaat par to, kaadus piemeerus tu vareesi dot katraa no topikiem. Taa kaa shis domraksts ir literatuuraa, buutu labi, ja tu vareetu iesaistiit piemeeru arii no kaadas graamatas (tas reaali patiks skolotaajai). Piekriitu arii madball par tiem narkomaaniem. Buutu ljoti skaisti 18.gif, ja tu iesaistiitu piemeeru/s no savas dziives. Piemeeram, par savu mazo maasinju. kuru tu uzcienaaji ar konfekti un peec tam, kad tevis nebija maajaas, vinja iegaaja tavaa istabaa un panjeema visas. Nu kauko taadu. Taatad uzraksti piemeerus, savas domas utt. Man shkjiet, ka tu vareetu arii likt pretii kaadu preteeju piemeeru. Nu galvenais izdomaa paaris domas un tad raxti, tad jau aizies.
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par smiliez.de_2523.gif , bet tu Bloody buusi, man taa liekas, ka liealai daljai sho cilveeku, nenormaali paraadaa un naaksies riikot tusu kur tu visiem uzliec alinju smile.gif

ideja ir ok, vieniigais es sagaadaaju vietu, cilveekus un atmosfeeru - dzeramo pashi stiepj liidzi kaa kuldiigaa naughty.gif

taa nav probleema madball thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ideja ir ok, vieniigais es sagaadaaju vietu, cilveekus un atmosfeeru - dzeramo pashi stiepj liidzi kaa kuldiigaa naughty.gif

taa nav probleema madball thumbsup.gif

Nu tad es nesaprotu kapeec mees veel jo projaam seezham te pie kompja biggrin.gif Vieniigi tagad ir ziema un nez kaa cilveekiem ar briivo laiku?

Link to comment
Share on other sites

nu es, atklaati sakot, esmu pieradis pie vienas dienas, biezhaak pat viena vakara/nakts pasaakumiem... domaaju, ka nevajag obligaati organizeet uz 2 dienaam. bet ja reiz tu to uznjemies - respekts happy.gif

Link to comment
Share on other sites

visi pietempsies - un brauks maajaas hm... nez...

ja ir uz divaam dienaam tad kaut via paguleet var un biki atiet kaugan cik zinu ir dazji unikaali cilveeki kaa piem. macho kas dzer un dzer bet veel joprojaam kauko sajeedz...vop6im taa - parnesu shito teemu uz jaunu topiku pasaakumu sadaljaa, tad redzees ko citi teiks...

Link to comment
Share on other sites

davai tad arii visas idejas/ieteikumus izsakam tajaa topikaa - http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=2596

manupraat vieniigais miinuss tam pashreizeejam variantam ir ljoti iespeejami aukstais laiks oktobra beigaas. nez, vai futeni varees laist =/

ak jaa, un 1 diena arii skaitaas kaa miinuss. nu bet mani jau apmierina wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...