Jump to content
GIGN Forum

Sloc


Recommended Posts

taatad mans nicks ir frag/machine vai sennHeiser ...

veeleetos paluugt slotu uz gign servera , jo

1) serverii ir dikti gruuti tikt

2) daudz reizhu man met gljukus speeles laikaa un taapeec lai tiktu servaa atkal jaateeree daargais laiks

3) domaaju ka esmu pietiekami skilled lai dabuutu slotu

4) speeleeju ljooti pat ljooti biezhi serverii

ceru uz labaam atsauksmeem shajaa zinjaa

ja kaads rakstiis ka esmu frageris vai stateris , uzrakstiit kapeec , un kaa tieshi tas izpauzhas manaa gadiijumaa

ar cienju fragm aka sennheiser

+ btw taa ir mana peedeejaa reize kad luudzu slotu

Link to comment
Share on other sites

Outsider tu tagad saaksi vinjam pielabinaaties peec peedeejaa staprgadijuma ?

Par slotu - dirseliigs jau esi, bet pagaatni neizmainiisi , ja es sabojaajis domas par sevi tad arii iipashi viegli taas neizmainiisi, ar vienkaarshu nika nomainiishanu nepietiek !!! (ceru ka saprotat ko ar sho textu domaaju )

Link to comment
Share on other sites

sāksim ar to, ka

1) tu 2,5 gadus GIGNaa nespēlē, tāpēc nevajag pārspīlēt, čomiņ.

2) tev pārāk bieži izdodas salekties ar kādu no šejienes apmeklētājiem, tāpec man šķiet, ka slota iedošana radīs vairāk problēmu GIGNam. atceries, ka tas, ka tu nevari tikt serverī ar pirmo konektu, ir tikai tava problēma.

3) IS'am ir pilnīga taisnība. bliez tik pa pogām.

Link to comment
Share on other sites

man liekas uz gigna pat teoreetiski veel nav iespeejams speeleet 2.5 gadus jo serverim vareetu buut ljoti liidziigs vecums (buus jaapaskataas logi wink.gif )

hm, nu tad ko lai par lietu pasaka... fragmachine, pilniigi noteikti lielaakoties cilveeki izturaas pret tevi taapat kaa tu pret vinjiem, tie visi kas tevi apliek nedara to bez iemesla (es sheit nerunaaju par aanusa nireejiem). Kaa smejies, dots deveejam atdodas. Un taa vienkaarshi nekas nemainaas. Cilveeki ir ljaunatminiigi wink.gif

Es nedomaaju ka tas buutu iipashi forshi tev iedot slotu lai tu biezhaak vari tikt gignaa un kaadu nodirst vai panjirgaaties. Taapat es neticu ka ja tev buutu slots tu iipashi mainiitos. (old habbits die hard). Taa kaa uzklausiisim ko saka kaads kas ir pusliidz sapraatiigs. Pagaidaam taas paaris atbildes nav saulainas....

p.s.

sorry outsider ka izdzeesu tavu poustu - es vienkaarshi monotoni deliitoju visu un taa sanaaca. (kursh starp citu bija vieniigais saulainais smile.gif ) Bet nu esmu gandriiz paarliecinaats ka vinsh taa teica tikai taapeec ka vinsh ir tik jauks cilveecinsh un pats personiski ar shii topika autoru nav saskaaries (of course I may be wrong).

Link to comment
Share on other sites

pag pag , nu 2 gadus stabili sheit speeleeju

tad symbioti klanaa pienjeema (ja es nekljuudos ) , tajaa vasaraa hainyjam tika pirmaas votemap tiesiibas ...

varat sleegt topicu ciet , naher apriebies luugties , jaaiet citur speeleet un viss ...

Edited by fragMachine
Link to comment
Share on other sites

nu vot tam, ka tu pirms diviem gadiem vienu reizi nejaushi ienaaci gignaa no kaada kluba, jo sajauci to ar cs.apollo.lv favorite listee, veel var ticeet. un man prieks, ka tu taa sapraatiigi meti mieru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...